Binbaşı
30 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba m2 ssd aldım 1 gb elimde birde normal hdd var oda 1 gb. Şimdi ben hdd'yi klonlamak istiyorum ssd içine ancak hdd'den windows açınca m2 ssd görülmüyor. M2 SSD'ye yüklediğim windowstan girince ise hdd'yi görebiliyorum hadi elimle aktarayım dedim onda da izniniz yok diyor. Kafam karıştı yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşlar elimde nas var be 10gbps bağlantısına sahip ancak ben onu bağladığımda sadece saniyede 100 mbit hız alabiliyorum. Modemlerin en azından 1gbps ethernet portları yok mu? Modemim air5650v3 ve veri transferini hızlandırmaya çalışıyorum.

Eğer ethernet alırsam bilgisayara 2.bir ethernet girişi bağlayabilir miyim nas bağlantısını sadece bilgisayar ile yapmak için

Arkadaşlar API anahtarı paylaşmak riskli midir?

Delta diye bir program var ve portfoydeki kazançları zararları anlık olarak aktardığını belirtiyor. Kullanan var mı el ile mi ekliyorsunuz yoksa uygulama ile API paylaştınız mı?

Merhaba erc20 cüzdanımı yanlışlıkla bir platfromda paylaştım bir sorun olur mu?

Arkadaşlar takip ettiğiniz analistler kimler?

Bir çok analist sadece reklam yapıyor ve inanılmaz güven yitirilmesine neden oluyorlar sizin var mı önerebileceğiniz birileri

Arkadaşlar sileceklerimi nasıl değiştirebilirim?

Önerebileceğiniz bir marka var mı aracım 2010 Auris

Arkadaşlar merhaba evimizin önüne bir sokak köpeği yavrusu gelmiş annesi yok çok küçük değil beslemeye çalışıyorum ancak bu hayvan ne yer süt ve ekmek karışımı makarna vs sosis gibi şeyler veriyorum ancak zararı olmasından korkuyorum açıkcası. Var mı önerileriniz

Arkadaşlar Türknet ile olan sözleşmemi nasıl sonlandırabilirim? Ne bir destek ne bir ilgilenen var. Yardımcı olursanız sevinirim. Bireysel değil getirdiğim 3 kişi ile beraber sonlandıracağız sözleşmeleri.

Yeni geçecek arkadaşlar aman diyorum. Uzak durun.

Arkadaşlar merhaba elimdeki kasa ve monitoru komple satmak istiyorum ancak fiya konusunda kararsızım yardım eder misiniz?
İslemcim i7 6700k
Anakart msi h100m pro vd
Ekran karti GTX960 asus strix
Hdd 1 tb 7200 rpm
Kasa: Zalman v3 plus
A4 tech klavye + x7 mouse
Samsung 23 inch monitor 60hz led
Ram : 2400mhz kingston ddr4 16 gb ram

Neye göre fiyat belirlenmeli yardimci olursaniz çok sevinirim
Arkadaşlar sistemimi aldım ve yaklaşık 10 gün kullandım, bir gün oyundayken bilgisayar ekranı kilitlendi ve reset atmaya çalıştım görüntü gelmedi. O gündür görüntü alamıyorum aynı zamanda mouse ve klavyeye de enerji gelmemekte, anakartı gönderdim garantiye ve sorun olmadığını belirttiler.

Anakarttan herhangi bir hata sesi de gelmiyor, ramleri farklı bir bilgisayara taktım çalışıyor.

Sistemde Gigabyte b450m s2h anakart mevcut şu durumda artık aklıma bir tek psu arızası geliyor ancak onda da kısa devre yaparak çalıştırdığımda fanın döndüğünü gördüm.

Lütfen yardım edin hiç kullanamıyorum bilgisayarı uzun zamandır bütün işlerim yarıda kaldı.

Bu arada ekran kartını da farklı sistemde denediğimde görüntü alabildim.

İşlemci, hdd ve psu olası şüpheliler ama bunların arasında en ağır basan PSU bunu nasıl deneyebilirim?
Hakkında
Meslek: Akademisyen
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
toyota
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turktelekom
Steam
Steam
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.725
İkinci El Bölümü Mesajları: 56
Konularının görüntülenme sayısı: 212.191 (Bu ay: 1.442)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.197 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.