Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.128
Cevap
686
Favori
1.818.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manilafortuna

quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Daha gelmemiş.

Hocam Merhaba....

China Post Ordinary Small Packet Plus 06721181789

China Post Ordinary Small Packet Plus 06979275794

Gelecek mi acaba :(

İkisi da takipsiz kargo şansa kalmış
  • EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    Öyle bir yazıyı alamazsın burada kimseden, çünkü öyle bir uygulama yok bu ülkede,

bence giriş yapmış gözüküyorsa biraz daha bekle gelir elbet..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimki 14 kasımdan beri hareket yok. Bugün itibariyle 53 gün oldu.

Ürün icin Dispute acmıştım acaba nezaman sonuclanır ne gibi sürec işlenir durum resimdekidir TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

•  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

Sanırım ürün geri döndü. Satıcı paramı vermemekte ısrarcı, ürün sizin ülkenizde gözüküyor diyip duruyor. Posta bilgilerini atmama rağmen. disputeyi bugün açtım. Sizce paramı alabilir miyim?

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Parcel No.06721181789 tracking result
    2017-10-29 10:39:49.0 计划going to next airport/seaport

Parcel No.06979275794 tracking result
    2017-12-16 04:21:15.0 计划going to next airport/seaport

1. si bayağı olmuş ama benim 14 Kasımda çıkan takipli bile gelmedi sizinli takipsiz olduğundan arada 14 gün var diyelim. Halen beklemekteyim.
    2. Belli olmaz birinciden önce gelebilir. Ama o da yılbaşı yoğunluğuna takılmış gibi.
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Aliexpres judgement details kısmına bakmak lazım. Şu an koruma süresi bitmemiş ve ürün transit halinde görünüyor.
  • Khortytsa kullanıcısına yanıt
    ürünün ellerine geçmesini beklemen gerekiyor. Şu an iade alamazsın.
  • quote:

Aliexpres judgement details kısmına bakmak lazım. Şu an koruma süresi bitmemiş ve ürün transit halinde görünüyor.

ama hala üründen haber yok nezaman geri ala bilirim ücretini takip kadu var ama ne kendi sitesinden nede pttden ede biliyorum ortada bir kod var ama ürün yok sonrakiler geldi o gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Arkadaşlar alljoyun deposu nerede? Oradan gidip teslim alabiliyormuyuz? Çok yavaş çalışıyorlarda

Sanırım gearbest den aldınız. MNG Kargo bakıyor.

İletişim: 0850 644 68 37

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Takip kodu nedir? ve koruma süresi bitimine daha kaç gün var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 16 Ocak 2018; 11:40:34 >
  • kasım ayında bi parti ürün almıştım hiçbir gelmedi
    aynı şekilde bekleyen var mı?

aliexpress
    alış tarihi: 14 kasım 2017
    kargo tarihi: 15 kasım 2017

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • arkadaşlar çocuk oto koltuğunu sadece %18 vergi ödeyerek getırtebilir miyim dhl ile? ıvır zıvır, belge vs. birşeyler çıkar mı ekstardan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Fatura ve ödeme belgesi şart onun haricinde DHL e kargo ücreti ödersiniz sipariş esnasında, nerden aldığınıza bağlı olarak tabi. Kargo büyük olduğundan ciddi para tutacaktır. Burdan almayı tercih edebilirsiniz belki de.
  • sadistica kullanıcısına yanıt
    var,
    sipariş tarihi : 11.11.2017
    çıkış tarihi : 14.11.2017
    halen bekliyorum.

14/11/2017 01:40:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) China (Yurt Disi)
  • quote:

var,
    halen bekliyorum.

14/11/2017 01:40:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) China (Yurt Disi)

@sadistica @forumnik Aynı şekilde 11.11 de aldığım son ürünüm gelmedi. 10 gün süre uzattık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 16 Ocak 2018; 18:52:24 >
  • 3 adet takipsizim benimde gelmedi halen satıcalrın hepsi +30 u koydu :)
    gelsinlerde mühim değil aceleleri yok..acele olanlar allahtan erkenimsi geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ocak 2018; 18:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveyours

quote:

var,
    halen bekliyorum.

@sadistica @forumnik Aynı şekilde 11.11 de aldığım son ürünüm gelmedi. 10 gün süre uzattık.

gümrükte gerçekten çok acayip şeyler oluyor bugün 18 gün önce aldığım 2 farklı sipariş geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 16 Ocak 2018; 20:37:59 >
  • mesajım silinsin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 16 Ocak 2018; 20:40:32 >
  • 25 Aralık ta tr ye giren takipsiz kargo elime ulaşmadı. hala gelme ihtimali var mıdır sizce yoksa ümidi keseyim mi
  • quote:

Takip kodu nedir? ve koruma süresi bitimine daha kaç gün var?

RB426463620SG

Status:
    The seller has shipped your order
    Reminder:
    Your order should arrive within 20-31 Days, Factors such as delayed logistics and customs clearings may have an impact on the delivery time.
    1. If your order does not arrive on 2018-02-10 , you can apply for a refund by opening a dispute.
    2. To extend the Buyer Protection for this order, please click here .

Bunlar yazmakta
  • 
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.