H

Binbaşı
25 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Hindistan romu yüklü Miui 11 sürümü olan Redmi 8 telefonuma, Miui 12 geçmek adına direk Türkiye romu Miui 12 sürümünü yükledim. Ondan sonra telefonum sık sık donmaya, bazı uygulamalar açılmamaya başladı ki mecburen telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

Wipe data cache, Wipe dalvik yaptım ama yine de sorunu gideremedim.

Yapabileceğim bildiğiniz bir şey var mı?

Telefon 4.5 G de iken başka kişileri arayamıyorum. Telefona Başka kart takınca sıkınca sıkıntı yok. Benim kartı başka telefona takınca da sıkıntı yok. Sorunu nasıl düzeltirim. 

Merhabalar arkadaşlar.. 1000-1100 civarında bir telefon önerebilir misiniz. Xiaomi olması şart değil. Bataryası günü çıkarmalı. Daha çok video izlenir. Çocuğun eline geçerse oyun oynanır. 64 GB tercihim ama o fiyat aralığında sanırım bulamam. En az 3 GB Ram.
Herkesten özür diliyorum. Konu açacak yer olarak burayı seçtim ama. Oğlum telefonunu kırdı. Aslında alacak vakit değil ama ne yapalım mecbur alacağız.
800 - 1200 bandında en az 3 gb ram e sahip en az 32 dahili hafızaya sahip, (oyun çok oynar özellikle nba, genç ne yapalım.) yani oyunları kaldırabilecek bir telefon, kamerası iyi olsun diyorum ama o fiyat aralığında bir telefonda zor sanırım. Ne önerirsiniz bize. Biraz araştırdım. Karşıma meizu m6 s çıktı. Ama xiaomi istiyordum. Siz önerirsiniz arkadaşlar.
Merhabalar. Yıllardır avea (türk telekom) kullanıcısıyım. 2 yıldır 70 TL ye ailece paketi (3 kisi) kullanıyorum. Taahuutum sona erdi. Fiyat 100 TL ye çıkacak. Bildiğiniz bir tarife var mı 3 kişi için yine 70 TL yi geçmeyecek şekilde ama neti bol olmalı. Şimdi ki tarifede net 6 gb ve 3 kişiye yetmiyor.
Merhaba arkadaşlar. Aracımdaki 5 yıllık teyp maalesef pert oldu. Butcem maksimum 150 TL. Anlayan arkadaşlar bana uygun bir teyp önerebilir mi?
Arkadaşlar uzun yıllardır kullandigim Logitech klavye bozuldu. Yenisini almak zorundayım. Butcem aşırı değil açıkçası. En fazla 50 liraya kadar. Aslında ben pek kullanmıyorum. Daha çok çocuklar bilgisayarda oyun oynuyor. O yüzden değişik bir klavye alayım dedim linkteki ürün işimizi görürmu bir süre.

http://www.hepsiburada.com/everest-rampage-kb-r01-kablolu-oyun-klavye-14246-p-BD801765
Arkadaşlar öncelikle herkesten özür diliyorum.
Ancak sizlerinde başına geldi mi bilmiyorum ama paylaşmak ve danışmak istedim.
Geçen sene Aralık ayında türksat Şampiyonlar paketine üye oldum. Ve bana olan HD uyumlu iq cihaz verdiler. Ama yayinlarim HD değildi. Buraya kadar herşey normal değilmi?
Son 1 aydır bazı kanalların kaybolması üzerine bazen tarama yapıp geri geliyordu. Ancak birkaç gündür başta Show TV, atv, Kanal d, NTV, NTV Spor, TRT spor gibi en çok izlediğim Kanalların kaybolması üzerine mh ni aradım. Onlar da denedi durum duzelmedi. Bunun üzerine dün teknik servisi çağırdım baktı canaktan dedi canakla oynadi yeniden kurulum yaptı kanallar geldi 20 TL yi aldı gitti. Bugün tekrar baktım Kanallar yine yok. Tekrar aradım "abi cihaz değişecek dedi ama aynı cihazdan vermiyorlar artık dedi" scart girişli HD uyumlu ve iq olmayan DCR dt 5002 diye bi cihaz taktı gitti. Sordum bana ilk abonelikte diğer cihazı verdiler bana ondan vermen gerekmezmi dedim. O cihazı artık HD üyeliği olmayanlara vermiyorlar dedi.
Buraya kadar yaşadıklarım bunlar.
Şimdi arkadaşlar o cihazı 1 yıl için benim kullanımıma vermişler. Aynı cihazdan vermeleri gerekmiyor mu?
Ne yapmam gerekiyor yardimci olurmusunuz
Arkadaşlar belki de saçma bir sorum olacak ama. 11 yaşındaki oğluma 250 tl civarında nasıl bir telefon bulabilirim. Yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar merhabalar. Renault 19 aracımın orjinal kumandalı anahtarımı kaybettim. Ne yapmalıyım. Allahtan kumandasız yedek anahtarım vardı. Onunla çalıştırıyorum. Ama kumanda da çok önemli benim için. Araçtaki beyne göre yeni kumandasını yaptırabilir miyim. Yoksa alarm sistemi alıp onu mu taktırmalıyım. Ayrıca kaybettiğim için araçtaki kilit sistemini değiştirmem mi gerekiyor.. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne yapmalıyım.
Hakkında
Forum İmzası:
ŞİMDİ XİAOMİ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.676
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 25.110 (Bu ay: 491)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 53 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.