Şimdi Ara

TT Fiber altyapıda 5 Aylık Turknet deneyimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan Turknette 5 aydan beri varım .Yaşadığım genel sorunları ve Turknetin bana göre iyi yanlarini yazmaya çalışacağım.

***Altyapim fiberdir ve testlerimi kablolu gerçekleştiriyorum.

Genel sorunlar:

1) Müşteri hizmetleri: Altyapim fiber olduğu için genel sorunlar dışında arıza kaydına çok işim düşmüyor. Şimdiye kadar 3 defa destek kaydı açtım.Bunlar Saturasyon ve günlük hız düşmesi içindi ve her seferinde ... Tarih ... saatde ... sorunu yaşanıyor diye yazmama rağmen diğer gün "Şuan hattınıza baktığımda almanız gereken hızları aldığınızı görüyorum" denerek cevap verilmesi.

2) Saturasyon: Sokağa çıkma yasağı olan saat ve sokağa çıkma yasağı olan günlerde ayda 1 kez hız düşmesi ve ping yükselmesi yaşanmasi.(Genellikle 21-00 arası ve bölgesel oluyor.)

3)Gece internet kopması:00-04 saatleri arasında haftada en az 1 gün bakım veya başka nedenden internet gitmesi yaşanması

Artıları

1)Hızlı ve ucuz internet

2)Sorunlar benim kullandığım saatlerde olmaması

3)Modem kirası olmaması

4) Saturasyon dışında hattımın 97-96 altına inmemesi(Wifi çabuk etkilenebildiğinden kablolu testinizi ciddiye alin)

5)Fiber olduğu için turknet müşteri hizmetlerine işim düşecek bir şey gerçekleşmemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUROGRENCİ -- 23 Şubat 2021; 3:12:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, yaşadığınız sorun devam ediyorsa teknik uzmanlarımızın ve network ekiplerimizin kontrol edebilmesi için hız testi sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Destek kaydı numarasını PM üzerinden benimle paylaşmanız durumunda sorunu ben de yakından takip edeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.