DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Trendyol güvenilir bir site mi?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
16.270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> Trendyol güvenilir bir site mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      130 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:07:59 Konu Sahibi
      Arkadaşlar trendyoldan 30 tl ye Dead Rising 2 yi almayı düşünüyorum.Fakat site güvenilir mi ondan emin olamadım size sorayım dedim? Birde 10 tl kazanmak için davet yollayın diyolar ama ben yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

• Yarbay
      11497 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:09:54
      Güvenilir sitedir ,alabilirsin.https://www.trendyol.com burdan yani başka adres olmasın

• Teğmen
      202 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:17:33
      güvenilirdir

Birimizin aklı hepimizin aklından ondan da hepimizin beyni üstündür.
    • Yarbay
      3030 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:18:08
      ben aldım 20tl hediye çeki vermişler onu düştükten sonra kargo dahil 14,95e geldi ama ayın 28inde dagıtım başlıcakmış

ukpsn-ben_seqo
    • Yarbay
      6748 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:20:35
      Siparis öncesinde de sonrasında da güvenilir sitedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      16765 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:21:49
      Güvenilir ama şu Aral Markafoni'ye gelsin artık.

• Binbaşı
      1406 Mesaj
      22 Eylül 2011 23:25:05
      Kampanyadan TONY HAWK SHRED BUNDLE aldım 30 liraya , bunun içinde oyun varmı ?

• Yarbay
      6018 Mesaj
      22 Eylül 2011 23:59:49
      Güvenilirlik konusunda gayet iyidir, sorun olmaz.

24 / American Horror Story / And Then There Were Noone / Arrested Development / Band of Brothers / Banshee / Bates Motel / Better Call Saul / Black Books / Black Mirror / Breaking Bad / Brooklyn Nine-Nine / Carnivale / Coupling / Da Vinci's Demons / Dead Like Me / Dexter / Fargo / Firefly / FlashForward / Friends / Fringe / Game of Thrones / Hannibal / Heroes / Homeland / How I Met Your Mother / How Not to Live Your Life / It's Always Sunny in Philadelphia / Justified / Lost / Modern Family / Mr. Robot / Narcos / New Girl / Nikita / Orphan Black / Outlander / Oz / Person of Interest / Prison Break / Rick and Morty / Rome / Shameless (US) / Sherlock / Six Feet Under / Spaced / Spartacus / Stranger Things / Suits / The Big Bang Theory / The Fall / The IT Crowd / The Inbetweeners / The Killing / The Knick / The Pacific / The Walking Dead / True Blood / True Detective / Twin Peaks / Two and a Half Men / Unsere Mütter, unsere Väter / Vikings
    • Binbaşı
      1423 Mesaj
      23 Eylül 2011 00:13:21
      bugun bana da 20 tl hedıye cekı vermıstı. Gittim James bondu aldım. ne zamandır ıstıyordum oynamayı :)

• Teğmen
      130 Mesaj
      23 Eylül 2011 08:07:24 Konu Sahibi
      Peki hediye çeki nasıl kazanılıyo??

• Yarbay
      7544 Mesaj
      23 Eylül 2011 08:29:51
      Vakti zamanında Amazon.com un 100 milyon dolara almaya çalıştığı bir sitedir. Konusunda ülkemize yakışmayacak (Bkz. Hepsiburada rezaletleri) derecede kaliteli bir sitedir. Güven konusunda sıkıntı yaşamazsın.

PSN : MustafaTR (Ps3 & Ps Vita) / 31
    • Teğmen
      130 Mesaj
      23 Eylül 2011 12:54:54 Konu Sahibi
      Off yaa Gta 4 complete edition varmış ama tükenmiş çok istiyodum o oyunu :( :( Arkadaşlar şu hediye çeki nasıl kazanılıyo??

• iOS Beta Kullanıcısı
      7362 Mesaj
      23 Eylül 2011 13:00:34
      quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Güvenilir ama şu Aral Markafoni'ye gelsin artık.

Panpa daha geçen gün ordaydı bea

LinkedIn Profilim'e ulaşabilirsiniz.

PlayStation Network : TheMarjinal Tüm sorularınızı PM ile iletebilirsiniz |

Donanım Tercihlerim

iPhone 7 Plus 128 GB Jet Black | iPhone 5C 16GB White| Mac Mini | MacBook Pro Retina Display 13''| Apple TV | Time Capsule | Sony PS4 | Sony 46'' KDL46v4000 | LG 55'' LA660s |

• Teğmen
      169 Mesaj
      23 Eylül 2011 19:12:11
      Pek oyun yok, malüm markofoni kampanyasında millet sömürdü aralı, doğruysa 66,000 oyun satılmış diye yazılmıştı

• Yarbay
      16765 Mesaj
      23 Eylül 2011 21:01:39
      quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Alıntıları Göster

Panpa daha geçen gün ordaydı bea

O zaman kuponlarım aktif değildi, yine gelsin.

• Er
      9 Mesaj
      14 Şubat 2013 02:01:52
      Arkadaşlar tirendyoldanhttp://www.trendyol.com.../UrunDetay/13361/2305155 linkteki saati aldım daha elime geçmedi fakat sonradan farkettim resimden gördüğüm kadarıyla üstteki yazı kısmında polonun o klasik logosunda olan atın üstünde adam resmi yok (aynı butik içerisinde çoğu saatte olmasıyla birlikte bazılarında yok) ama %100 orjinallik garantisi yazıyor sizlerde genelde bu siteye güvenebileceğimizi söylemişsiniz fakat aklıma bu durum takıldı saat polo collection 3089-01. Orjinallik konusunda bi sıkıntı yaşar mıyım?

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      14 Şubat 2013 02:23:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Bilal115

Arkadaşlar tirendyoldanhttp://www.trendyol.com.../UrunDetay/13361/2305155 linkteki saati aldım daha elime geçmedi fakat sonradan farkettim resimden gördüğüm kadarıyla üstteki yazı kısmında polonun o klasik logosunda olan atın üstünde adam resmi yok (aynı butik içerisinde çoğu saatte olmasıyla birlikte bazılarında yok) ama %100 orjinallik garantisi yazıyor sizlerde genelde bu siteye güvenebileceğimizi söylemişsiniz fakat aklıma bu durum takıldı saat polo collection 3089-01. Orjinallik konusunda bi sıkıntı yaşar mıyım?

Hocam sen çok yanlış gelmişsin.

• Er
      9 Mesaj
      14 Şubat 2013 02:25:05
      nasıl yani arkadaşım mesajım açık değil mi o konuda mı ?

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      14 Şubat 2013 02:32:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Bilal115

nasıl yani arkadaşım mesajım açık değil mi o konuda mı ?

Burası playstation ve playstation oyun bölümü. Soruna burada cevap bulman çok zor o yüzden yanlış gelmişsin dedim.

• Er
      9 Mesaj
      14 Şubat 2013 02:39:49
      anladım dostum evet farkındayım nerede alt başlık olarak açıldığını sonradan farkettim. Ama playstationdan başka site hakkında da yorum yapılmış olduğu için yazdım teşekkür ederim uyarın için ;)

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.