Şimdi Ara

Bu Site Orijinal Mi ? (Ayakkabı sitesi) Lütfen Cevap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
39.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://adidassezonindirim.com/index.html

Arkadaşlar bu site orijinal mi satıyor ?

Bir arkadaşım orijinal olduğunu iddia ediyor öyle ise fiyatlar çok ucuz. Ben kesinlikle inanmıyorum.

Arkadaşın abisi polis vanda. Bu siteden almış ayakkabı ve sonrasında van adidas bayisine götürüp sormuş. Ve burada orijinal demişler. Ben gorevlinin incelemedigini düşünüyorum .

Fikriniz nedir ?

Olay şu :
    Aynı bu domainli tasarım olarak birebir aynı olan siteden sonbaharda ayakkabı alıyolar ki abim de asla çakma bişey giymez her neyse daha sonra ayakkabılar geliyo herhangi bir sıkıntı çıkmıyo ödemede vesaire o zaman kartla ödemişler bi de daha sonra vana alışveriş yapmaya gidiyolar üst baş alışveriş yapmaya gittiklerinde bu ayakkabılarında 1 çiftini yanlarında götürüyolar orijinal mi değil mi işte adamlar çakma cart curt vesaire bişey derlerse siteden bidaha alışveriş yapmayacaklar orijinal olup olmadığını anlamak için tek yöntem bu onlar için faturasını falan her şeyini götürüyolar ordaki çalışanlar inceliyo ayakkabıyı faturayı üründe herhangi bi sıkıntı yoktur gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz diyolar yaşanan olay bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iustumExtract -- 6 Mart 2018; 22:54:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar konuyu sıcak fırsatlara açmıştım silindi konu.

• Arkadaşım ısrarla gelen ayakkabının orijinal olduğunu iddia ediyor.

Kafayı yemek üzereyim.

Bi ispat yolu var mıdır burda satılan ayakkabının sahte olduğuna ?

• Böyle fiyatlar olabiliyor istanbulda adidas outlet te gördüm diyor.

• Çakma

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Keşke daha fazla yorum gelse arkadaşa anlatamıyorum.

Çıldırdım gece gece

• Bu sitelerin hepsi, muhtemelen aynı adamlara ait. Mesela sezon-sonu.com adında bir siteleri daha var ve o da aynı şekilde ürün satışı gerçekleştiriyor.

Arkadaşın satın alacaksa, engel olma. Ayakkabının durumundan memnunsa ve fiyatı da ona göre iyiyse bırak alsın. Kendini fazla zorlamana değmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Valla hocam salak gibi 1 saat tartıştım başım ağrıdı

Sonra amaaan boşver dedim

Bu millet akıllanmıycak. İnsan nasıl inanır şöyle bi siteden gelen ayakkabının orijinal olduğuna. Ki bu fiyata hiçbir yerden alınmaz orijinal superstar falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Valla hocam salak gibi 1 saat tartıştım başım ağrıdı

Sonra amaaan boşver dedim

Bu millet akıllanmıycak. İnsan nasıl inanır şöyle bi siteden gelen ayakkabının orijinal olduğuna. Ki bu fiyata hiçbir yerden alınmaz orijinal superstar falan.

Hoşgeldin hocam,

Arkadaşin alacaksa engel OL.

Arkadaşın fiyattan ve kaliteden memnun olabilir,orası tamam.Ama bu site EĞER sahteyse,insanları dolandırıyorlar ve haklarını yiyorlar.Kan emiciler..

Onlara yardım etmiş oluyorsunuz alışveriş yaparak.Adidas'a bir şekilde ulaşıp sorun:Böyle bir siteniz var mı,diye.

Arkadaşını da bu tuzaklara düşürme,o senin arkadaşın.

Sağlıcakla kal .

• Teşekkürler hocam.

Tam da dediğiniz gibi yaptım hem adidas ın sitesi üzerinden hem de mail olarak yazdım adidas a .

Bu sitenin orijinal iddiasıyla ayakkabılarını satarak, adidas ın toplum arasında değerini düşürdüğünü belirttim.

• Cakma hocam.Boyle isimlerdeki sitelere itibar etmeyin eger cakma oldugunu kendileri soylemiyorsa.

• Evet Northface diye kapida odeme ile gonderdikleri ayakkabi budur

Bu Site Orijinal Mi ? (Ayakkabı sitesi) Lütfen Cevap

Orjinal diyen de bunlarin yandasidir ve dolandiricidir. Neyse sagolsun Aras kargo paramizi iade edip urunu geri yollamak uzere geri aldi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dxia35 D kullanıcısına yanıt
    Resmi göremiyorum hocam ayakkabı mı bari

• dxia35 D kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm hocam tamam. Bu nedir ya ! Resmen dalga geçiyorlar. Bu siteden mi aldınız hocam ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.