┼×imdi Ara

Transitim muayeneden kaldi ­čś¬

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
5 sn
13
Cevap
0
Favori
553
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
0 oy
├ľne ├ç─▒kar
Sayfa: 1
Giri┼č
  • Abs lambasi ve sol arka park lambasi temassizlik yapip sondu agir kusurdan kaldi. Toplam 2.400 tl para verildi muayene + emisyon ├žok pahalanmis. Asgari ucretli bir insanin ├žeyrek maasini vermis olduk. Diger sorunda cam silecek suyu calismiyor p├╝sk├╝rtm├╝yor. Silecek suyu calismamasi agir kusur mu ?

Baktim listeye yazmiyordu.

Transitim muayeneden kaldi 😪

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

• Silecekten dolay─▒ a─č─▒r kusurdan kal─▒r tabii. Ayd─▒nlatman yanmayan ampul olursa o da öyle a─č─▒r kusur.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi motograter -- 3 Ocak 2024; 19:56:4 >
  • Migci─čim, mana itibar─▒yla araban─▒n eksiklerini gidermi┼č oldunÔÇŽ baksayd─▒n ya gitmeden tüvÔÇÖe!

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Masraflar patrondan m─▒ yoksa masrafa ortak m─▒ ediyor ?

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi motograter -- 3 Ocak 2024; 20:40:47 >
  • Muayeneye Aral─▒k'ta girseysin ya biz öyle yapt─▒k. 28 inde 2 araç muayeneye soktuk.
    ABS a─č─▒r kusur
    Ön sis park lambalar─▒ ve plaka ayd─▒nlatma harici tüm lambalar yapmad─▒─č─▒ zaman a─č─▒r kusur.
    Cam suyu da a─č─▒r kusur. Pompa 200 lira faland─▒r kendin bile de─či┼čtirirsin. Kolda ar─▒za varsa e─čer 10 TL ye dü─čme al tak arac─▒n bir yerine sorunu çözersin.
    66vos un korna bozuktu dü─čme takt─▒k çözüm :)))

• cok ayip etmis, kizdim ona.

• Terbiyesizlik yapm─▒┼č T├╝vt├╝rk k─▒n─▒yorum. Alt─▒ ├╝st├╝ park lambas─▒ yanm─▒yormu┼č, ABS ─▒┼č─▒─č─▒ yan─▒yormu┼č, silecek suyu ├žal─▒┼čm─▒yormu┼čTransitim muayeneden kaldi 😪 ─░nsan bunlar i├žin arabay─▒ muayeneden b─▒rak─▒r m─▒ can─▒mmm, en az─▒ndan araba y├╝r├╝yor i┼čte daha ne olsunTransitim muayeneden kaldi 😪 

• Abs lambas─▒ ile niye muayeneye gittiniz anlamad─▒m..Park lambas─▒ vs. çal─▒┼čmamas─▒ ┼čanss─▒zl─▒k olabilir de, koskoca abs lambas─▒ gözünüzün önünde.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi C.McRae -- 4 Ocak 2024; 13:19:20 >
  • Aslan besliyorsan yeminden ┼čikayet etmeyeceksin.

• motograter M kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

Patromdan biz normal gariban calisaniz yeni model E180 var adamda gecen geldi baktim t├╝pte yok arabada. Benim transit saglam 5 ileri 120ps bu baskasinindi muayeneye goturdum. Benimkinde asilcan fordta ├Ân takim salinca,travers, fren balatasi,disk ve el freni yapildi suan tik yok.

• YouGotThatRight kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

Benim degil gotcugum baskasininkini goturdum. Muayeneyi yapan teknisyen 2007 transit dokulmus hasati cikmis bunun deyince senin benim maasimla alamayiz bunu her sey para olmus sen ssk dan emekli olup emekli ikramiyenle alabilecen mi sifir bir transit deyince adam kizardi Transitim muayeneden kaldi 😪 

• flyer_mig kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

Yani sonu├ž olarak ┼čirket arac─▒ de─čil mi ? Giderini de ┼čirket kar┼č─▒lam─▒yor mu ?

O kadar dert etmekte yani ne bileyim.

• ´╗┐
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.