Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

Tam anlatamadım aslında ya. Hani shipping&taxda normal alımda yazanın haricinde extradan kargo mu ödüyoruz yani ?

Yok kardeş neden ödeyelim.
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    Arayıp sor bilgi için.
  • Arkadaşlar Prime Day Türkiye için geçerli değil diye biliyordum ben , yanlış mı biliyorum ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazma_19

Arkadaşlar Prime Day Türkiye için geçerli değil diye biliyordum ben , yanlış mı biliyorum ??

Yanlış biliyorsun.
    Amazon chatten;

03:13 AM PDT Deepak: Yes, there is no country restrictions if you are a prime member.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flood670

quote:

Orijinalden alıntı: tazma_19

Arkadaşlar Prime Day Türkiye için geçerli değil diye biliyordum ben , yanlış mı biliyorum ??

Yanlış biliyorsun.
    Amazon chatten;

03:13 AM PDT Deepak: Yes, there is no country restrictions if you are a prime member.

Eyvallah kardeş bende deneme sürümümü alıp bekliyeyim o zaman teşekkür ederim bilgilendirme için
  • Beyler 1tb hdd arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı
  • Kargo yu silebilirler mi?
  • teşekkürler hocam prime'ı hallettik. inşallah 15 temmuz'da kulaklıklarda sağlam indirimler görürüz.
  • harunyasr kullanıcısına yanıt
    hocam hdd leri bende takip ediyorum. taşınabilir yada kasa içi fark etmez.ayın 15. gününde fiyatlara göre bakıp alırız. sen amazona seagate, western digital gibi marka isimleri yaz çıkan ürünlere bak biraz.
  • Herelde özel prime yeründen bi gircez alışverişe yoksa normal alıyor gibi mi

• Bakalım mikrofonlarda indirim olacak mı ? :D Samson Go Mic alayım dedim 35 dolar kaliteside yeterli bana ama 100 dolara yakın kargosu var onu ne yapacam yav kutusu avuçtan çok daha küçük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

teşekkürler hocam prime'ı hallettik. inşallah 15 temmuz'da kulaklıklarda sağlam indirimler görürüz.

Merhaba hocam prime için para ödeniyor mu? Bi de nasıl prime üye oldunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu ürünü almak istiyorum.http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00Q3GK3YI/ref=mp_s_a_1_1?qid=1436598153&sr=8-1&pi=AC_SY200_QL40&keywords=magnector+x2&dpPl=1&dpID=31M62DTq1ML&ref=plSrch kargo kısmında standart shipping seçeneği mevcut sadece. Ürünü aldıktan sonra takip no verirlemi standart kargo için. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Paypal nakitle prime üyeliği aktif olmuyor sanırım çünkü otomatik para çekme kapalı kartta 20 dkdır aktif olmasını bekliyorum.Şu mesaj var //// Thank you for signing up for Amazon Prime. Your membership should be active in a few minutes. If you continue to receive this message, please contact Customer Service. //// Chatten sordum 1 dolar çekmesi için olmamış o yüzdenmiş sorun.
  • mühendisomer M kullanıcısına yanıt
    yıllık 99 dolar ancak dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz denmiş ..çok bulaşmamak lazım gibime geliyor ..
  • İyi gunler bizim daha önceden amazondan alışverişimiz olmuştu şimdi 15 temmuzdaki fırsatlardan bizde yararlanabilecek miyiz? Yoksa prime uye olmak mı gerekiyor? Nasıl olunur,avantajları neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

haklısınızhocam o zman en iyisini en uyguna toplamak valla bakıcaz bakalım.aslında bilgisayardan gram anlaıorum bnm amacım mec ama işte göndermiolar

Sıkıntı yok ben yardımcı olurum her aşamasında.

teşekkür ederim
  • Turkiye saatine gore kacta baslayacak prime

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Amazondan 2150TL değerinde bir ürün aldım fakat bu ücretin içerisinde gümrük vergiside bulunuyordu.Yani gümrük vergisinide peşin olarak ödedim. Ürünü DHL ile yollamışlar. Herhangi bir şekilde benim yapmam gereken bir işlem oluyor mu, yani bana tekrar evrak vs. doldurtucaklar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 11 Temmuz 2015; 13:30:40 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Herkes 15 Temmuzda neler alacağını planlıyor ne güzel :) Alışveriş yapacak kişiler ödeme işlemini ne şekilde yapmayı planlıyor.? Hangi bankanın kartı ile peşin yada taksitli almak istiyor?

-Şuan bilinen yada bilgi sahibi olan var ise Hangi banka kaç taksit yapabiliyor yurt dışı işlemlerini?

-Taksitlendirme işleminde herhangi bir faiz yada ek ücret uygulanıyor mu?

Benim TEB Bonus dan haberim var. Yurt dışı 100 TL üzerine 4 taksit yapıyor masrafsız. yapılan işlemler USD olarak karta yansıyor ve direk 4 taksite bölünüyor.

Ödeme işlemi ise USD hesabınız yok ise bir sonraki ayın ekstresine 1 gün gecikme faizi ile TL olarak yansıyor. eğer ekstre son ödeme tarihi içerisinde bankadan USD olarak ödeme yaparsanız sıkıntı olmuyor.

USD olarak hesaba geçen alışveriş işlemleri gecikme olması durumunda bir sonraki ekstreye o günkü döviz kuru üzerinden hesaplanarak işleniyormuş. Dün bankadan aldığım bilgi budur.

Bunun gibi bilgi sahibi olduğunuz işlemler var ise paylaşın lütfen.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.