Binbaşı
07 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 0)
Gönderileri
14 mart tıp bayramı için fakültemiz küçük çapta bir balo düzenliyor. Bugün gidip bir ceket beğendim aldım. Sizden altına ve üstüne ne iyi gider diye sormak için rahatsız ediyorum. Hepinizin içinde bir model yatıyor biliyorum en iyi kombinlerinizi bekliyorum

ceket siyah olan
http://efor.com.tr/ceket/urun/efor-c-463-erkek-ceket-C463V00717.html
Biraz sıkıntıya düştüm. Kuzenim şunu önerdi

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-g550jk-cn545h-intel-core-i7-4710h-2-5ghz-3-5ghz-8gb-1tb-15-6-full-hd-258284833

Uygun mudur? Yoksa daha iyisini aynı fiyata bulabilir miyim. 3*4 gün içinde pc almam lazım
Şimdiden teşekkürler
Yakaşık iki aydır bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim

Oyun performansı yüksek bir bilgisayar arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum
Evet arkadaşlar tıp fakültesi 1.sınıf ing öğrencisiyim. Hangi üniversitede okuduğum önemli değil öğrenirseniz de pek sorun olmaz fakat söylemek istemiyorum.

Büte kaldım ve bütten 70 alarak ortalama 59.4598 e geldi. Sistem bunu otomatik olarak 59'a yuvarladı ve sınıfta kalmış bulunuyorum. Eğer ortalamam 59.5 ve üstü olsaydı sistem otomatik 60'a yuvarlayacaktı ve sınıfı geçmiş olacaktım. Evet şimdi diyeceksiniz ki e kalmışsın bize ne. Durum öyle değil arkadaşlar. Tıp fakültesi dekanımız 5.komite zamanı dersime girenlere ekstradan 5 puan vereceğim demişti. Bizim derse girmedi türkçe tıpların dersine girdi. Dersine girenlere 5 puan verdi ve puan çoğu kişinin işine yaradı. Biz bu durumdan çok müzdarip olduk konuştuk o kadar sonunda adam bütte ingilizce tıpçılara gerekli yardımın yapılacağını söyledi. Büte girdik çıktık o arada darbeden dolayı bütün dekanlar istifa etti. sonuçlar yaklaşık 3 gün önce açıklandı. Bütten 70 alarak 59.45 gibi bir ortalamayla sınıfta kaldım. Gittim bunu hocalarla falan konuştum. Yapılabilecek hiçbir şey yok dediler. Dekan yardımcısına bizim 5 puanlar nerede dedim (Verilmesi normalde uygun değil fakat dekan kendi insiyatifine bağlı olarak vermişti). Dekan yardımcısı puanlar yalan oldu dedi. Dekan ile birlikte gitti dedi. Bu çok zoruma gitti. Orada dekan yardımcısına bir şey diyemedim. Adaletsizliği bir çok kişiye söyledim sessiz kaldılar. Şimdi ciddi olarak soruyorum arkadaşlar. Buradaki adaletsizliği nasıl çözebiliriz? 0.05 gibi bir puanla kalırım tamam ama türkçe tıplara verilen puanın bize verilmemesi insanın zoruna gidiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Ciddi cevaplar verin lütfen rica ediyorum dalga amaçlı yazmayın
Nerede olursam olayım süreki sağ tarafta bitiveriyor bu iğrenç şey. Virüs gibi sürekli karşıma çıkıyor. Program ekle kaldır'dan gereksiz uygulamalara bakayım dedim gereksiz uygulama yoktu. Uzantılara bakayım dedim orada da yoktu. Nedir bunun çözümü?
Beyler elinde olan varsa link veya herhangi bir şey yardımcı olabilir mi. Şimdiden teşekkürler
2 yıldır içiyorum. Bırakmak istiyorum fakat korkularım var. Kilo alma sıkıntısı kafamı kurcalıyor. Bırakamazsınız diye yazmayın gerek yok böyle seylere. Bırakanlar yazarsa daha çok memnun olurum. Teşekkür ederim
Abilerim rica ediyorum konuyu şikayet etmeyin cevaplarınız çok önemli. İngilizce dönem 1 için kitaplar istenmeye başladı. Bizim alacaklarımız:

Anatomy (netter)
Langman's medical embryology
Histology (Anthony L.)

Bu üç kitap şu an alınacak olanlar. 350 lira fiyat verdiler. Daha uyguna bulabilir miyim?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İkinci El İmzası:
Söz gümüşse, sükut altındır
Hakkımda:
Herşey güzel olacak
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Notebook
Acer
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.263
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 44.121 (Bu ay: 519)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.