Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet çıktı hocam ödedim ben de. Hayırlısı ya türkiyede aynı fiyatta olan ürün 700 lira her türlü 350 lira kara geçtik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

ama benim alacağım ürünler ilaç değil zaten krem.

eğerki kargoda takıldı diyelim. türkiye gümrükte takıldı varsayalım. gene iadesi oluyormu ? ödediğimiz kargo ücretinide geri alabilirmiyiz ?

Ürün geri gider amazona size para iadesi yaparlar bunu bazen direkt yaparlar bazen de ürün gelsin öyle diyebilirler, bu da sizin canınızı sıkar paranız boşa harcanmış olur o süre içerisinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c@sper

arkadaşlar amazon artık gümrük vergisini kendi direk bizden çekip mi ödüyor oraya? bu yeni mi geldi?

Hep öyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesilliksizTantuni

Evet çıktı hocam ödedim ben de. Hayırlısı ya türkiyede aynı fiyatta olan ürün 700 lira her türlü 350 lira kara geçtik.

Ne aldığımızı da çok özel değilse burada paylaşmamız diğer üyelere de yardımcı olabilir.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kulaklık ya corsair h2100 modeli. Türkiyede yok gerçi. Karşılaştırdıkları model logitech g930 o da 80 90 dolar civarı vatanda 700 lira. Tax ile bile daha ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

hocam hdd leri bende takip ediyorum. taşınabilir yada kasa içi fark etmez.ayın 15. gününde fiyatlara göre bakıp alırız. sen amazona seagate, western digital gibi marka isimleri yaz çıkan ürünlere bak biraz.

Taşınabilir hdd arıyorum aslında. Sadece 15.gunde mi indirim olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Prime day için evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Prime day için evet.

Anladım hocam. Takipteyim

• Prime day ile sadece kargo mu indirime giriyor yoksa tum urunlerde mi indirim oluyor?

• Bayram harçlıklarım bayramdan önce bitecek gibi duruyor Steelseries Rival alıcam 30 dolar civarına düşerse.Yanına mouse pad ekleyebilirim.Traş makinesi düşünüyorum,zippo falan bakacağım.
  • Prime'ı başlatmak için biraz daha beklesek mi? Yada başlatayım gitsin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Prime day ile sadece kargo mu indirime giriyor yoksa tum urunlerde mi indirim oluyor?

Kargo hariç amazonun prime için seçeceği ürünler indirimece girecek, kategori sınırlaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Prime'ı başlatmak için biraz daha beklesek mi? Yada başlatayım gitsin mi

ne farkeder indirim 1 gün prime üyelik 1 ay
  • Bende şöyle bir sorun var önceki üyeliğimde prime üyeliği denediğim için yeni üyelik açtım fakat kart bilgileri aynı prime üye oldum.Ama şöyle bir yazı var 3 gündür hala duruyor 1. ve 2. resimde farklı bilgiler var neden acaba

• alparslan46 A kullanıcısına yanıt
    solda ki resim yeni üyelikten mi? eğer öyleyse doğrulama için 1$ çekiyor, o mesajın sebebi kartında bakiye olmaması olabilir.
  • alparslan46 A kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz bir kart ile sorunsuz gerçekleşiyor işlem.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ilk kez prime olucam sorun mobildeyken oluyordu şimdi pc den denedim oldu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arkham Knight -- 11 Temmuz 2015; 17:59:44 >
  • Banka kartıyla tek çekim falan alışveriş yapabiliyor muyuz acaba?
  • twonumber kullanıcısına yanıt
    yapılıyor hocam ama nuvoyla olmuyor ben enpara ile yaptım.Zaten taksit yok hep tek çekim.
  • world card ile birşey alırsanız 150 lira üstü galiba banka mesaj atıyor ve 3 e bölüyor.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.