Yüzbaşı
26 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 108 (Bu ay: 0)
Gönderileri
DS4Windows programında resimdeki gibi

Ayarları bu şekilde yapıp oyunlarda sağa sola eğerek direksiyonu kontrol edebilirsiniz analoglardan çok daha zevkli ve daha kontrollü.Oyunun içindeki ayarlarda ölü bölgeleri (deadzone) direksiyon için 0 yapın örn project cars da.
G240 45 TL // G440 60 TL Sizce fiyatları normal mi? 28x34 cm boyutundaki pad için , kullanan varsa tavsiye ediyormu merak ettim.
+ ve - leri yazacağım
+Malzeme kalitesi
+Konfor
+Mikrofon kayıt netliği
+Ses kalitesi olarak temiz bir sesi var.
+Kulak süngerleri çıkartılıp yıkanabiliyor.


-Ses yüksekliği yeterli değil (Creative Ep630'un yüzde 80 de verdiği sesi yüzde 100 de anca verebiliyor )
-Dış sesleri çok fazla alıyor (Mesela müzik dinlemezken masaya tırnak vursam duyabiliyorum)
-Kablosu çok uzun (2.3 m pc de kullansamda fazla geldi )

Sonuç: Bassları Midleri orta seviye , çok yüksek beklenti ile alınmamalı fakat kullanım kolaylığı rahatlığı için bile alınır.Kumandası var ses ayarı ve mikrofon açıp kapatılabiliyor + - ye yazma gereği duymadım pek kullancağımız birşey değil.4 Saattir taktığım halde herhangi bir rahatsızlık hissettirmedi , tam kavrıyor :) Başka bir kulaklıkla karşılaştırma olarak Creative EP630 la farkı sesi daha az fakat oyunlarda araç motor sesi ve müzik karıştırmıyor ep630da ses bozulma yapıyor müzik ve araç sesi karıştığında.Netliği o bakımdan daha üstün.Fiyat olarakda 150 liraya aldım beni fiyatına göre memnun etti ama 120-130 olsa daha iyi olurdu :d
Dinlediğimiz müziklerde 44100 ve 192000 arasındaki fark müzik kalitesine göre farklı ayarmı istiyor bilenler yardım edebilirmi , mesela flaclarda bu ayar ne olmalı 16 kanal 44100e cd kalitesi diyor fakat flac dinlerken bu ayarda daha tok bir ses alıyorum , stüdyo kalitesinde hafif vızıldama oluyor gibi nasıl olmalı bu ayarlar genelde 320 kbsn+ ses dinlenecekse ? 24 / 48000 (Stüdyo ) En ortalama olan gibi geldi sanki :)
Uzaklık fazla ise ve modeme yakın olan kişi interneti tam kullanıyorsa , uzakda kalan kişide internet erişimi yok deyip sarı ünlem çıkarmı yine 2 çizgi çekiyor ama erişim yok diyor.Problem o kişinin neti kullanmasımıdır.Kullanıma göre bendeki çekim gücünü etkilermi.
Şu anda 3 mbt oldu yenilenme tarihim ayın 18'de 100 mb kotada ilk günden bitiyor ama şu anda hızlı varmı başkalarında böyle bir durum :) Sanki hızlı neti özlemiş gibiyim 2 saattir böyle :)
Hiç müziği kapatmadan ses sistemi + kulaklık takılı olan pcden uykunuz gelince yatmak üzere kulaklık jagını çekmeyle tüm sesin sistemden gelmesine şahit oldunuz mu sesi kapatmak yerine pcnin fişini çektim ses %80 + idi
Nasıl aktifleştirilir Metro Last Light yüklemiştim bi türlü aktifleştirme görülmüyor , bilenler bi bakabilirmi ülke İngiltere , belli bi zamanmı geçmesi gerekiyor.


4.8 Ghz için 1.300 V de çalışmıyor 1.400 versemde çalışmıyor ama auto yaptığımda problem olmuyor oyunlarda falan bakıyorum 1.430-50 falan verdiği oluyor ara ara sizce problem çıkartırmı ileriye dönük ?
2 Saat oynasamda ısı ile ilgili problemim yok soğutucu Thermaltake advanced frio 2 tane 14 lük fanı var pek ısınamıyor işlemci :D
Hakkında
Konum: Kastamonu,
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 792
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.059
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 7.851 (Bu ay: 481)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 120 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.