Şimdi Ara

TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
24
Favori
49.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyun dururken hele ki bir şeye şahit oldum koca stüdyonun sahibine (Zampella) twitter'dan mesaj atıp beta için kod istemiştim adam kod göndermekle kalmadı 1 saat sonra tekrar mesaj atıp kodun çalışıp çalışmadığını sorarak tekrar gönderebilceğini yazmıştı kim bilir kaç kişiyle konuştu o gün böyle bir şeyi ancak yaptığı oyunu, şirket ve para değilde oyuncu kafasıyla yapan, heycanlı herkesi mutlu etmek isteyen bir insan yapar, her neyse 3 sene önce bıraktığım Call of Duty serisi gibi kendi oyuncularına para gözüyle bakıp 100 dolara remastered dayatan sahtekar,soyguncu bir firma değilde böyle oyuncu dostu insanların ve yaptıkları oyunların yanında olacağım. Mw remastered'ı zaten kafamdan sildim, bundan sonra günün 10 saati mw2 oynadığım o tarihin en iyi multiplayer FPS'si remastered yapsalar dahi yanından geçmem, varsa yoksa Titanfall ve Respawn.
  • Oyunun puanları iyi ama zamanlaması kötü bir yandan BF 1 diğer yandan Modern Warfare Remastered. Umarım ikisi arasında kendine iyi bir yer edinebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quantu_M

Oyunun puanları iyi ama zamanlaması kötü bir yandan BF 1 diğer yandan Modern Warfare Remastered. Umarım ikisi arasında kendine iyi bir yer edinebilir.

Zamanlama kötü değil planlı.

Battlefield'ın kemik kitlesi BF ile TF arasında kararsız kalmaz BF alır,EA'in elinde Call of Duty'e karşı sunulacak Arcade FPS yoktu bu bir,ikincisi Call of Duty tarihinde ilk defa bu kadar ciddi sallanıyorken onu en iyi Call of Duty ismini yaratan adamların yeni oyunuyla vurabilirsin ki böyle yapıyorlar.

Tifanfall 2'ye endüstriden övgüler yağarken 100'lü 90'lı puanlar gelirken her geçen dakika CoD satış kaybedip Titanfall 2 kazanıyor şu anda ortada ciddi bir prestij yarışı var bunu 2017 Mart ayında korkak bir çıkış yaparak yapamazlardı.EA'da Respawn'da BF'nin TF'den TF'nin BF'den pasta yemeyeceğini biliyor hatta EA'in kafası o kadar rahat ki iki oyunu Bundle olarak satacak yakın zamanda.

Neredeyse bütün büyük incelemeleri okudum 2009'da bıraktığımız Modern Warfare 2'nin ruhani lideri gelmiş durumda oyunun kazandığı ivme Call of Duty için zaten kötüydü IW için yaptıkları beta ile ağır bozguna uğradılar CoD'dan Youtube'da ekmek yiyen adamlar çoktan IW'yi beğenmediklerini MWR'nin bu yılın oyunu olacağını söylüyorlar bir çoğu çatır çatır Titanfall 2 oynayacak ama henüz Activision tarafından ekmek yedikleri kanal kesilsin istemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 27 Ekim 2016; 2:45:07 >

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    İşin özü asıl olan bize olacak Titanfall 2 bomba gibi geliyor diğer tarafta ise anılarımızı yeniden canlandıracak olan efsane oynanışı ve haritaları ile MW remastered ve ikisininde fiyatının maşallahı var.

Cod ise zaten artık bana göre bitti son oyunlarının çoğunu bile almadım ama işin işine MW girince işler değişti. Activision bile durumun farkındaki en sonunda MW'ye sarıldı ve ayrı olarak satmama inadında aslında ayrı olarak satsaydı bu nesili online türünde domine ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 27 Ekim 2016; 2:48:06 >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Cidden kıyak adam ya ben de geçen gün ign'deki editor/producerlardan birinin Zampella ile yaptığı röportajı izledim. Activision'ın yaptığı kekolukların haddi hesabı olmamış ya ilk MW'nin başarısından sonra ikincide sürekli işlerine karışmışlar daha sonra neyse çıkarttınız uğraştınız harika bi çıkışta yaptı oyununuz ama biz sizi kovuyoruz paranızıda ödemiyoruz diyip adama ve ekibine hayati bir travma yaşatmışlar. O kadar emek veriyorsun bebek yaratıyorsun iki tane ve sonra biri geliyor sizin bu emek verdiğiniz bebeklerinizi elinizden alıp yetiştireceğini söylüyor ama siz olmadan. Daha sonra Activisionla olan hesaplaşmasını bitirip ortamlara geri dönüp Respawn'ın kuruluşundan ve Titanfall'un gelişiminden konuştular.

Adam işini çok iyi yapan ve her zaman yaptığı işe %100'ünü veren kaliteli bir insan. O yüzden ben de senin gibi bu adamı ve yaptığı oyunları alarak elimden geldiğince gittiği yere kadar destekliycem.

• Puanlar güzel geliyor, Beta'da güzeldi, ps4'e baktım 10 saat kaldı diye. BF1'den başımızı kaldırıp oynayabilir miyiz bilemiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Puanlar güzel geliyor, Beta'da güzeldi, ps4'e baktım 10 saat kaldı diye. BF1'den başımızı kaldırıp oynayabilir miyiz bilemiyorum :D

hocam ufak dozlarda biraz bf biraz tf :) en iyisi
  • Story mode un oynanis suresi hakkinda net bilgi var mı arkadaşlar?

• wrisy kullanıcısına yanıt
    sanırım 7-8 saat arası bir şey
  • Spottan haber var mı beyler?

• In Isaac We Trust kullanıcısına yanıt
    Kisa ama en azından bi bf1 kadar degil Allahtan

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Spottan haber var mı beyler?

bu aklam lafı var ama yarına sarkar o iş geç kaldılar bu sefer oyun konusunda
  • US PSN - 185TL'den aldım oyunu 35GB indirme boyutu var.Yarın sabah açılacak sanırım.
  • Oyun geldi mi spota

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

US PSN - 185TL'den aldım oyunu 35GB indirme boyutu var.Yarın sabah açılacak sanırım.

Bende us den aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 dakika kaldı açılmasına :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dlc ve season pass soygununa her zaman karşı olmuşumdur, parasını verip satın aldığın bir oyuna sonradan çıkacak eklentileri tekrar parayla satmak vurgunculuktur, sömürüdür. Titanfall ve Respawn bu konuda da gönlümü yine fethetti

• Oyunun single'ını 3 saattir falan oynuyorum. Çok güzel olmuş, tam bir aksiyon, hem multiye hazırlıyor hem de eğlendiriyor. Ama o bölüm tasarımları nedir arkadaş. Yağ gibi akıyor, nereye kime ateş ettiğin "o" kargaşa içinde çok iyi. Açıkçası güzel bir hikaye anlatıyorlar, "titanfall" evreninin nasıl oluştuığunu da burada öğreniyorsunuz bu çok ama çok iyi olmuş. Son olarak "o" Titan'ın sesi nedir arkadaşlar ya :D Acaip bir sesi var, titanımmm gel diyom geliyor. Bölümleri geçmenin bir sürü yolu var, çok zor değil, o yüzden normalde oynamayın üste çıktın, daha eğlenceli oluyor. gece multiye akacğaım bakalım o nasıl olmuş.

psn : thedeli78
  • quote:

Oyunun single'ını 3 saattir falan oynuyorum. Çok güzel olmuş, tam bir aksiyon, hem multiye hazırlıyor hem de eğlendiriyor. Ama o bölüm tasarımları nedir arkadaş. Yağ gibi akıyor, nereye kime ateş ettiğin "o" kargaşa içinde çok iyi. Açıkçası güzel bir hikaye anlatıyorlar, "titanfall" evreninin nasıl oluştuığunu da burada öğreniyorsunuz bu çok ama çok iyi olmuş. Son olarak "o" Titan'ın sesi nedir arkadaşlar ya :D Acaip bir sesi var, titanımmm gel diyom geliyor. Bölümleri geçmenin bir sürü yolu var, çok zor değil, o yüzden normalde oynamayın üste çıktın, daha eğlenceli oluyor. gece multiye akacğaım bakalım o nasıl olmuş.

Hocam yorumlarını bekliyorum
    4 kasımda mwr çıkmasa ps5 kadar oynardık belkide titanı ;(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 27 Ekim 2016; 23:52:20 >

• quote:

Oyunun single'ını 3 saattir falan oynuyorum. Çok güzel olmuş, tam bir aksiyon, hem multiye hazırlıyor hem de eğlendiriyor. Ama o bölüm tasarımları nedir arkadaş. Yağ gibi akıyor, nereye kime ateş ettiğin "o" kargaşa içinde çok iyi. Açıkçası güzel bir hikaye anlatıyorlar, "titanfall" evreninin nasıl oluştuığunu da burada öğreniyorsunuz bu çok ama çok iyi olmuş. Son olarak "o" Titan'ın sesi nedir arkadaşlar ya :D Acaip bir sesi var, titanımmm gel diyom geliyor. Bölümleri geçmenin bir sürü yolu var, çok zor değil, o yüzden normalde oynamayın üste çıktın, daha eğlenceli oluyor. gece multiye akacğaım bakalım o nasıl olmuş.

Hocam ilk firsatta ufak bi incelme yazısı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.