Şimdi Ara

TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
24
Favori
49.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şuan 65k kullanıcı var oyunda. Pvp moduna 0,2 saniyede girdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğun tempoda oynadım. Ping in 100 olduğunuz görünce oyununu direkt sildim. Yazık gerçekten.

• Multisi baya iyiymis oyunun iyi ki gelmis plus ile

• Patient93 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle öyle bayağı sardı bizi arkadaşla oynuyoruz zevkli tabi prolar var adamlar saniyede öldürüyor ama olsun el alışıyor
  • Arada sırada multi takılıyorum oyun baya baya iyi gerçekten yaş 31 isteyen ekleyebilir psn id : MuskulPresident
  • Yıllar sonra bitirdigim ilk oyun.Senaryosu cidden çok sardı. Multisi de sıkmıyor. Teşekkürler plus
  • Oyunu platinledim, şimdi multide takılıyorum. var mı oynayan?
  • Bende arada oynuyorum, hangi gruba katıldınız. DH grubu yankı yapıyor kimseler yok :)
  • Beyler oyun 22 tl suan serverlar nezamana dek açik kalir

• Arkadaslar Titan’da ne önerirsiniz. Bende monarch mı ne var o acık G2.8 falan öyle bir seviye ama bazı titanlar var beni dümdüz ediyor bu titan sağlam bununla oyna diye öneriniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Arkadaslar Titan’da ne önerirsiniz. Bende monarch mı ne var o acık G2.8 falan öyle bir seviye ama bazı titanlar var beni dümdüz ediyor bu titan sağlam bununla oyna diye öneriniz var mıdır?
    bı ara bende epey aktıf takılıyordum epey bı kastım ust sevıyelere cıkartmıstım herseyı acmıstım
    bende aynı tıtanı kullanıyordum o epey ıyı ama bazı ayarlar yapılıyordu hepsını unutum
  • en_x kullanıcısına yanıt
    Ya bazıları var o kadar vurduğum halde gram zayıflamıyor canı vs. Çözemedim onu bi o eksik kaldı

• PC'de origin access ile bir ay oynamış hayran kalmıştım, aradan 2 sene geçti sanırım. Şimdi de Playstation ile oynuyorum gayet keyifli tam istediğim gibi aksiyonlu oyun, harika yapmış adamlar. Plus'ı olmayan bu oyun için değer gerçekten. Hatta oyun içi satın alımlar yapıp biraz para kazandıracağım adamlara, hak etmişler.

• Bu oyun bir bana mi overrated geliyor .Plusla 3 5 saat oynayıp sıkılıp sildim

• Patient93 kullanıcısına yanıt
    Monarsh oldukça teknik bi titan, oynaması zor. Sorch u tavsiye ederim ilk etapta. Pilot ulty sinde titan a can beren perk var, onu da açıp sorch a binersen yıkıcı olursun. Kalkanı özellikle hem atak kesmesi hemde hasar vermesi ile oldukça efektif bi titandır, gözdemdir 👍.

Eğer daha kıvrak bişey istersen rohin candır. Ama düşük defans düşük can ile çok hareketli olman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 2 Şubat 2020; 12:11:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PuSaT28 P kullanıcısına yanıt
    Yanıt icin cok sağolun, mutlaka deneyeceğim 😀

• Oyun cok iyi hareketli ucmali kacmali sardı beni

• Arkadaşlar oyunu hala oynayan var mı son durumu nedir ? Sanırım ingiltere 'de trendlere girmiş.

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt

ben en son 1 2 ay önce girdim serverlar ölmüştü multisi güzel değil zaten cod vb fps oyunlarının yanında oynanmaz

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.