Şimdi Ara

TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
24
Favori
49.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: alihancetintr

troll yaptığımı sanan o ismi bilinmeyen şahısa gelsin TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU

İstanbul Avrupa yakasında oturup Sydney sunucusundan 24ms görme şansınız ışınlanmayı bulmanızla eşdeğer 200ms'lerde en yüksek ping Sydney'de.

Foto size aitse birşey diyemem ama biraz tuhaf duruyor arkadaşlara verdiğiniz cevaplarda dahil.

Son 2 saat kaldı benim downloadın bitmesine 50mbit fiberin 3mbitini kullanınca neredeyse 1 tam gün sürüyor haliyle.

hocam oyun amerikadan geldi avrupa yani pal değil. Ve internetin vpn sunucusundan kaynaklanıyor olabilir mi?

• Oyun kadikoye gelmemis arkadaslar. Yarin tekrar sorucam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

troll yaptığımı sanan o ismi bilinmeyen şahısa gelsin TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU

İstanbul Avrupa yakasında oturup Sydney sunucusundan 24ms görme şansınız ışınlanmayı bulmanızla eşdeğer 200ms'lerde en yüksek ping Sydney'de.

Foto size aitse birşey diyemem ama biraz tuhaf duruyor arkadaşlara verdiğiniz cevaplarda dahil.

Son 2 saat kaldı benim downloadın bitmesine 50mbit fiberin 3mbitini kullanınca neredeyse 1 tam gün sürüyor haliyle.

hocam oyun amerikadan geldi avrupa yani pal değil. Ve internetin vpn sunucusundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Bulundugunuz yer ile alakali ping durumu cd nin amerikadan gelmis olmasi birseyi degistirmez diye biliyorum

• quote:

quote:

Hocam güzel yakalamışsın, pek mantıklı bir açıklama geleceğini düşünmüyorum bunun üstüne.

• Oyun pazartesi spotcularda arkadaslar sordum ogrendim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

Oyun pazartesi spotcularda arkadaslar sordum ogrendim

Yarin gelir mi acaba Kadıköye

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

Oyun pazartesi spotcularda arkadaslar sordum ogrendim

Yarin gelir mi acaba Kadıköye

Aradim pazartesi dediler belki gelir ama sanmiyorum

• TTNET'e selamlarımı iletiyorum oyun sonunda indi.İlk 10gb'ı 50mbitle son 25gb'ı 3mbitle indirerek müthiş bir sabır örneği gösterdiğimi düşünüyorum.

Sabaha kadar devam şimdi.
  • Single'da çok güzel bölümler var arkadaşlar, ben "öylesine" koyarlar diyordum ama hiç öyle değil.. Gerçekten çok iyi bir oyun yapmışlar, bf1'de bulamadğım single player keyfini burada buldum. Tabi ki kıyaslama yapmıyorum ama single iyi, titanfall dersini çalışmış.
  • day 1 patch i var mı? Varsa da boyutu ne kadar?

• quote:

TTNET'e selamlarımı iletiyorum oyun sonunda indi.İlk 10gb'ı 50mbitle son 25gb'ı 3mbitle indirerek müthiş bir sabır örneği gösterdiğimi düşünüyorum.

Sabaha kadar devam şimdi.

Ben Batllefield 1'in 10 gb'ını 50 MB ile kalan 33 GB'ını 3 MB ile indirdim bilirim o çileyi hele benim gibi ilk kez takıldıysanız adam başından vurulmuşa dönüyor.Titanfall 2'yi bu yüzden önümüzdeki ayın sonuna erteledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 28 Ekim 2016; 23:10:56 >
  • Genelde spota hep erken duserdi oyunlar bu niye dusmedi yav

• Bu oyun bu sefer olmuş gibi. Ben beğendim.

• Ben de arada girmek istiyorum bu oyuna.
  • titanfall 2 collectors SRS edition siparis ettim. Hala beklemedeyim. Amazon gecikti.
  • Kadikoyden haber var mi?

• Tr psn de cok guzel bedeva Tf2 temalari var arkadaslar gitmeden indirin.

Eurogamer essential vermis oyuna Zampella reis yine guvenimizi sarsmadi.

Evde olmadigim icin anca 3 4 hafta sonra deneyebilecem oyunu

• Bu adamların Medal of Honor: Allied Assault,Call of Duty 1,2 Modern Warfare 1,2'yi yaptığını biz dahil bütün inceleyenlerde unutmuş olacak ki single'ın kalitesi konusunda herkes şoka girip yüksek puanları verdi.Beklentisiz başladım ama o MW'den alıştığımız efsane cilalanmış orijinal aksiyon geri dönmüş.Source motorunun yaşını göstermesi dışında kusursuza yakın olmus oyun.

Multide Playstation bölümü olarak oyunu oynayanlar Network'e katılırsa sevinirim.

Eğer Tech Test'de açtığım Network'e katıldıysanız full sürümde direk karşınıza o çıkacaktır ancak aşağıdaki yeni açtığım Network'e katılın Tech Test'deki Türkçe karakter yüzünden aramada yeni oyunculara çıkmıyor.

DONANIMHABER TURKIYE [DHBR] olarak aratın veya aşağıdan katılın.

https://www.titanfall.com/en_us/networks/playstation/206829/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 29 Ekim 2016; 15:07:36 >

• Bu kadar kasmak yerine yaz bi kağıda forum nickini öyle çek aynı fotoyu olsun bitsin. Niye bu kadar zorluyorsun anlamadım altı üstü bi oyun..

• Kadikoydekiler haftaicine kaldi diyor. Pazartesi gelir dediler. Olurda alan olursa anadolu yakasinda aldigi yeri paylasirsa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.