Şimdi Ara

Tıp öğrencisi Enes Kara, cemaat yurdundaki baskılarla gelecek kaygısını anlatıp intihar etti... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
12.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP'de taciz iddialarını duydum da çocuklara tecavüz edeni duymadım, bu konuda varsa bir bilgin kaynak göstererek konu açabilirsin. Biz de tepkimizi veririz.

Not: Chpli değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Wulfric -- 11 Ocak 2022; 12:45:25 >
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt

Hocam bunlardaki şartlı refleks. Herhangi bir şeyi eleştirdiğin zaman hemen lafa "ama cehape" diye başlıyorlar.

Düşünülerek verilmiş bir tepki değil. Beyinden gelmiyor, omurilikten gelen tepki.

• twitter da yine şeytanı suçlamışlar bu millet akıllanmaz şeytanın bu kadar gücü var madem insanlığı yaratan haşa Allah niye yardım etmiyor diye soru sorası geliyor insanın bu insanlar iyice saçmalamaya başladı

• Siz muhterem Gülen hocaefendi derken biz Fetullah diyorduk sonradan size silah çekince siz feto demeye başladınız biz hala Fetullah diyoruz.

Sizin tapınmanız ve nefretiniz bile omurgasızken biz nefret ettiğimizi hiç bir zaman sevmedik, sevdiğimizdende hiçbir zaman nefret etmedik.

Fetullahtan hoşgörü timsali ikende nefret ettik, fetö olduğunda da nefret ettik.

Aynı nefreti diğer tüm cemaat, tarikat ve dini örgütlere karşı duyuyoruz. Siz ise hala Allah'nız dururken tapınacak kul arıyorsunuz.

Muhteremden fetöye evrilen kitle sığınacak yeni limanlar aradı ve menzil kadiri ismailağa gibi dış istihbaratın cirit attığı bataklıklara sığındılar.

Bu cemaatlerin (örgütlerin) tepesindekilerin lüks içinde yaşamalarına rağmen bunların abdest suyunu içecek kadar tapan, karısını, kızını cin çıkartıyor sanarak kerameti kendinden menkul hocaların altına yatıran gavatların sözde sevap aldıklarını düşünmeleri bir yana, inandıkları Allah'a şirk koştuklarının farkında bile değiller ya da farkındalar ama menfaat için dinden çıkmayı bile mübah sanıyorlar.

Biz hala bu cemaatlere vatan haini din düşmanı gözüyle bakarken siz bize vatan haini dinsiz dediniz.

Bu cemaatler din adı altında sizlere tecavüz ettikçe, çocuklarınızın beynini kemirirken hala bunlara Allah dostları diyorsunuz.

Hala din korkusuyla veya menfaati gereği bu bataklıkları savunanlara zerre acımıyorum.

Yetişkinlerin mallıklarının bedelini gencecik çocuklar ödüyor.

• şimdi bu çocuk intihar etmesinde ne yapsın şu açıklamanın rezilliğine bakarmısınız

ENES KARANIN Babası açıklama yaptı

Kendisinin 25 yıldır cemaat içerisinde olduğunu söyleyen baba Mehmet Kara şunları söyledi:

Sürekli telefonla oynuyordu. İçine kapanık birisiydi. Fazla konuşmazdı. Çevresiyle falan da konuşmazdı. Videosunu izledim. Kaldığı yer güzel insanların kaldığı yer. Talebelerin kaldığı yer. Orada kalmasını tavsiye ettim. Devlet yurdunda başvuru yapmadık. Durumumuz iyi. Manevi olarak ahiretine faydası olsun istedim. Ben 25 yıldır Risale-i Nur okuyorum. Bir zararını görmedim. Ben bu cemaatin 25 yıldır içindeyim. Kaldığı yerde hiçbir sorun yoktu. Sürekli arkadaşlarıyla iletişim halindeydik. Birkaç ay kalır sonra alışır dedim. Cenazeyi aldık şu an dönüyoruz Hatay’a. Biz kimseden şikayetçi değiliz. Olaydan sonra durumunu daha iyi anladık.

• Allah kahretsin ya.içim parçalandı.

Zorla ortaçağ yaşatılıyor gençlere ve devlet te bunu teşvik ediyor.

Yazıklar olsun.

• Bununda babası durumdan gayet memnun

Tıp öğrencisi Enes Kara, cemaat yurdundaki baskılarla gelecek kaygısını anlatıp intihar etti...

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

Sen ne saçmalıyorsun ya cemaat tarikat yuvalarında yetişenler bu ülkenin altına dinamiti koyup ateşledi, bu tarihte de hep böyle oldu emperyalizmin işbirlikçileri tetikçileri oldular devlete saldırdılar.

Kemalizm şereftir namustur, vatanını düşman tecavüzünden korumaktır başka da birşey değildir!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

ümmetçilikten, vatanseverlik çıkmaz.

ümmetçilik, arap emperyalizmidir.

araplarda vatan kavramı yoktur. seccadeni serdiğin yer vatanındır, doğduğun yer değil doyduğun yer vs. gibi pek çok söz türetilmiştir bu konuda. Afgani ve Abduh'un vatansızlık fikirleri araplar arasında yaygınlaşmıştır.

Ümmetçiliğin sonu, Arap kültürü, dili, yazısı, giyimi kuşamıdır......... Arap hakimiyetidir.

vatanına bağlı bireyleri gördük, tası tarağı evi toprağı bahçeyi bağı atasını mezarını bırakarak kaçtılar.

• morpheus.00 kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam babası olacak bu adam, bu yurtta yahut cemaat evinde kurucu muymuş neymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babasına göre ölen oğlu değil,

babasına göre ölen mürted !

ölmeseydi bile öldürülmesi gerekirdi...

• Babasının beynin gitmiş.

• mesele burda sadece cemaat de değil. Gelecek kaygısı... Doktorların,sağlık çalışanlarının ne kadar üzücü bir şartlarda çalıştığından bahsediyor. Ülkede her kim olursan ol , yaşamak zor.

• Koks34 kullanıcısına yanıt

Babası benim izimden gitmeyen bir cocuktan kurtulduk der gibi konuşmuş.

• İrtica zehrini bu topraklardan söküp atmadıkça hiçbir zaman huzur bulamayacağız. Bu gencin katili ailesi ve irticadır. İntihar falan değildir bu olay.

• adolf1 kullanıcısına yanıt
    Geçende Antalyada cemaat yurdunda kalan öğrencinin babası kafası kesilen oğlu için şehit diyip gülmüştü aynısı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eski İnca ve Maya uygarlıkları tanrılara yaranmak için çocuklarını kurban ederlerdi.

Aynı öyle değil mi?

Babası sanki memnun durumdan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.