Binbaşı
08 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 2652 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar ekim ayı gibi 5 gecelik bir tatile çıkmayı düşünüyorum deniz sıcaklık seviyesi bakımından da hangi bölgeleri önerirsiniz aklımda muğla bölgeleri var fethiye marmaris antalya olarak da hangi bölgeyi önerirsiniz kafa dinlemek adına ^^

soru başlıkta arkadaşlar nerede tatil yapabilirim son bahar olduğu için hava soğuk olur biraz diye düşünüyorum nereye gidebilirim

Şubatta Londraya gidiyorum studiedcollege midir ne halttır olursa onu olmazsada kendim bir dil kursuna yazılacam 1 yıllık

1 yıllık dil kursu ücretleri ortalama ne kadar ingilterede ve aylık kaç sterline oda tutabilirim oda kötü olmasın büyük olsun içi güzel olsun

Beyler 133.000 TL var altına mı girilir sizce dolara mı

iş arıyorum da ardahanda ikamet etmekteyim şeref eczanesine nasıl başvuru yapacağız arkadaşlar

Türkler islamiyetten önce hep göçebe bir toplum olarak yaşamış araştırdığım kadarı ile ve Türk devletleri islamiyetten önce kısa sürmüş ayrıca aman aman bir güce sahip değildi(örnek vermek gerekirse islamiyetten sonraki Türk devletleri gibi) açıkçası Türklerin dahada bir güçlenmeye başlaması islamiyet ile oldu burada anlatmak istediğim vay anam Türkler neden müslüman oldu diyen kişiler için tarihler belkilerle gitmez ama işin gerçeği Türkler islamiyete geçmese yine göçebe bir toplum olacaktık islamiyetten sonra ise Türklerin altın çağa adım atmasında ve göçebe olmayı bırakıp 7 iklim 3 kıtaya hükmetmesine kadar oluşan gücünde islamiyetin gerçekten doğru eller de kullanıldığında nasıl altın çağ yaşatacağını tarih de gösteriyor ama yine islamiyet yanlış eller de bir silahada dönüşebilir bunu günümüz de de görüyoruz islamiyetin silaha dönüştürüldüğünü islamiyeti kullanıp. Burada gerçekten dini mi sorgulamamız gerek yoksa insanın nefsini ve güç hırsınımı sorgulamak gerek sizce Hani her şey de islamiyette kabahat bulan kişiler varya sözüm onlar için ben açıkçası islamiyette her hangi bir sorun görmüyorum sorun insanoğlun da yine dediğim gibi hırs insanın gözünü kör ettiği için daha fazlasına tamah ediyor ve böylece yine islamiyetin altında yanlış ellerde bir silaha dönüşüyor malesef

arkadaşlar şimdi ziraatte kredi kartın limiti 10.000 tl olarak verildi benimde yapacağım bir alışveriş vardı ekstra +16.000 tl yükledim kredi kartına + bakiye olarak ve alışverişi yaptım sonradan taksitlendirmede ise bu 10.000 tl nin olmuyor mu sadece toplam 26.000 tl taksitlendir diyor da kafam karıştı açıkçası

Arkadaşlar 25-26k arasında sistem bakıyorum toplama yapmak istiyorum ama sistemleri birleştirmeyi bilmediğim için açıkçası çekiniyorum bazı siteler de indirimle satılan güzel parçalar var ama tek çekingem bu bana yardımcı olabilirmisiniz

Arkadaşlar şimdi ziraatte 10k limitli kart var hesabımda da 15k var ben bu 15k yi kredi kartına atıp PC almayı düşünüyorum lakin kredi kartim henüz kargoda o yüzden bu işlemi sanal kart üzerinden yapsam olur mu tek çekim olarak yapsam sonra ziraatten taksitlendirme yapsam olur mu acaba sadece 10k limitin taksitini mi yapar birde

Seçim yaklaşıyor ama hiç bir parti ve adaylarının ÖTV vergisi Trt vergisi gibi alınan saçma vergileri kaldıracağız diyemiyor bu saçma vergiler kaldirilmayacak galiba başka biri seçilse bile

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.835
İkinci El Bölümü Mesajları: 85
Konularının görüntülenme sayısı: 185.576 (Bu ay: 1.946)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16.364 (Bu hafta: 12)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.