Şimdi Ara

Tıp öğrencisi Enes Kara, cemaat yurdundaki baskılarla gelecek kaygısını anlatıp intihar etti... (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
12.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Öteki tarafta görür, belasını bulur gibi şeyler beni teselli etmiyor kardeş. Tamam bunu diyen sen değilsin ama duymuşken demeden edemiyorum.

Benim canım yandıysa, benim malım gittiyse, ben üzülmüşsem bunun sebebi olanlar

Cehennemde sonsuza kadar yansa

Bu dünyada sürünse, çocukları ve onların çocukları sürünse

Yine de benim zararımı tazmin etmiyor o yüzden, başkalarının öte tarafta çekeceği ceza umrumda değil. Benim için önemli olan zararın tazmin edilmesi.

• Press a Key kullanıcısına yanıt

Niye korkutayım seni ya... :D

şu lafın bile ne denli boş yaptığını göteriyor.

mağdura yatmaktan vazgeçmiyorunuz hala.

• Darth Wulfric kullanıcısına yanıt
    Mağdur diye bir laf bellemişsin, her yazında ortaya atmaktan geri durmuyorsun, yani seni kırmayayım madem anladığın gibi anla, itiraf ediyorum bak geliyor... evet ben "sinsi" biriyim :)

Ben sizin kalbinizi kırmak istemem, kırdıysam özür diliyorum, Kafirün suresinin sonunda ne demiş Allah? De ki: "Sizin dininiz size, benim dinim banadır" günün sonunda olay bundan ibaret benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 15 Ocak 2022; 0:39:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burada yurt konusunun gölgesinde kalmış bir durum var ki asıl sıkıntılı nokta bence orası. bu genç doktor olmak istemiyor hatta dersleri anlamadığını söylüyor ama toplum ve aile baskısı ile okumak zorunda kalıyor. üstüne birde yurt binince ipler kopuyor. Burada ilk suçlu o çocuğun ailesi ve böyle aileler maalesef çok fazla ülkede bunların oluşturduğu bir toplumun ilerlemesini refaha kavuşmasını muhasır devletler arasına girebilmesini bekliyebilirmisiniz ?

• EjderLefLef kullanıcısına yanıt
    Başka ülkede olsa aile gözaltına alınırdı ama bizim ülkede neredeyse kahraman yapıcak muhafazakar kesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morpheus.00 -- 15 Ocak 2022; 1:26:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu olanların kırıntısı Aziz Nesin vakfı veya Çağdaş yaşamı geliştirme derneğinde olsa 7/24 başımızın etini yerlerdi ama toplumun vicdan sahibi kesimi iktidarı bu şekilde tanımış oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 15 Ocak 2022; 10:28:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #EnesKara haberini yaptığı için görevden alınan gazeteci Faik Akgün: “Tarikatlar kafamı kesmekle tehdit etti.”

https://twitter.com/ajansmuhbir/status/1482266929150803971?s=21

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt

Mevzu bu zaten kanka..

Her şeye din ekseninden bakıyorsunuz.

Böyle şeyler de dini kurumlardan çıkınca lanetleyemiyorsunuz...

• Hakikaten mi la vah canim vah one guzel beyin ya. An itibariyle lise üniversite gençliginin eglence veya medeniyet aydinlik namına takilip ateist dinsiz olup çiktigi yerler hatta sadece öyle kalmayip din düsmanligini kendisine vazife bildigi yerler senin çukur dedigin yerden Bin kat daha mok çukurudur .laf olsun torba dolsun

Bak MEDENİYETİNE HAYRAN OLDUGUNUZ ABD nin avukat 2019 güzelide intihar etmiş

• He birader he...

Cin çıkarırken ölen kadını da ateistler öldürdü değil mi?...

• Darth Wulfric kullanıcısına yanıt

İşte çıkaramadı cini. Meret biraz kuvvetli çıkmış.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.