Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.222
Cevap
21
Favori
295.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]
Giriş
    6209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

İlk oyunda ingilizce alt yazı mevcut istenirse oda Türkçeye çevrilebilir.

keşke çevrilse ya.Bi ara biri resim koymuştu ufak bir yeri tr ye çevirmişti 1. oyunda
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    Arkadaşlar şu görevde arka planda çalan müziğin adını bilen var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=_iM8RwMJ5io
    |
    |
    Adventure.

Birkaç gündür işlerden oyuna ara vermiştim tekrar başladım ve oyun ilerledikçe acayip bir hal aldı. Senaryo, oynanış ve atmosfer bu kadar mı mükemmel şekilde harmanlanır.

Oyundan öte bildiğin destan.
    |
    |
    Adventure.

Oyun bitti ama niye keske bitmeseydi ve ben hep oynasaydim

Letho ile son kapışma ise mükemmeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Enhanced Edition arasındaki fark nedir?

Enhanced Edition a başladım oyun sanki ortadan başlamış gibi geldi bana, tamam önceki oyunlar var ama çok fazla keskin bir giriş olmuş gibi.

Orijinalden alıntı: bynoun

Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var The Witcher 2: Assassins Of Kings ile

Enhanced Edition a başladım oyun sanki ortadan başlamış gibi geldi bana, tamam önceki oyunlar var ama çok fazla keskin bir giriş olmuş gibi.

Enhanced Edition sanırım birkaç ek görev var.Intro vs var.Evet oyun ortadan başlıyor.Çünkü ilk oyunun devamı.İlk oyunun sonunda Gerald kralı bir suikastçıdan kurtarıyor.Bunun üzerine kral da Gerald'ı yanına alıyor.Biz de kralın başlattığı bir savaşta onun yanında savaşıyoruz.İsterseniz ilk oyundan başlayabilirsiniz.Ama oyunun Türkçe altyazısı bulunmamakta ve grafiklerde 2'ye göre çok kötü kalıyor.Yine de 2'den de başlasanız hikayeyi anlamama gibi bir durum olmaz.Zaten karakterleri oyun veritabanında kısaca anlatıyor.Oradan bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 5 Haziran 2013; 22:28:47 >
    |
    |

• Yarbay
    9048 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var The Witcher 2: Assassins Of Kings ile

Bu sürümde oyun biraz geliştirilmiş ve bazı özellikler eklenmiş.Tam ayrıntılı bilmiyorum ama en büyük yenilik Türkçe altyazı seçeneği olması.
    |
    |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
    :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj
    Evet oyunu bitirdim.Önyargılarım vardı en başta çok fazla fakat gerçekten harika bir oyundu tekrar başlamayı düşünüyorum bu sefer zorda oynayacağım çünkü oyunda 1-2 combat yaptıktan sonra neredeyse hiç damage yemedim adamlardan ama en çok eksikliğini hissettiğim olay itemler oldu nedense fazla çeşitlilik yoktu veya ben bulamadım bilmiyorum.Ayrıca oyunda pelerin olmaması beni çok üzdü..Özel bir görevle vs pelerin alabilir miyiz?Veya mod falan var mı?

Birde güzel silah,zırh ve özellikle pelerin modu bilen atarsa çok makbule geçer..
    |
    |
    arkadaşlar witcher 1 i oynamadan 2 ye başladım. hangi oyun daha iyidir witcher 1 daha iyi deniyorsa ondan da başlayabilirim?
    bir de ben enchanted edition indirmedim normal witcher2 kurup türkçe yama yükledim çok fazla fark oluyor mu enchanted'da türkçe oynamak dışında?

bir de dövüş sisteminde bi ağırlık var daha seri daha kullanışlı olabilirmiş ve item çeşitliliği de daha fazla olsa iyi olurmuş acaba enchanted edition'da bunlar mı düzeltilmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saul Hudson -- 9 Haziran 2013; 19:40:01 >
    |
    |
    Beyler steam de indirimde almayı düşünüyorum ama oyunda serbestlik var mı? mesela hikayeyi bi kenar bırakıp başka görevlere başlayabiliyor muyuz? ya da başka köy-şehir varsa oralara gidebiliyor muyuz?
    |
    |

İrlanda Hayranı : Ireland Fan

* MADEN MÜHENDİSİ *

Nokia Lumia 820
    Huawei Ascend P6
    Sony Xperia S LT26I
  • Yarbay
    5121 Mesaj
    2.oyundan başlasam olur mu ? 1.oyunun türkçe yaması yok çünkü

Orijinalden alıntı: bcan402

2.oyundan başlasam olur mu ? 1.oyunun türkçe yaması yok çünkü

Olur herhalde ya.. İlk oyuna başlamadan ikinci oyunu 5 defa bitirmiştim
    |
    |

edit: çeviri yayınlanmıyormuş o halde orjinal alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mentalist Zihinbaz -- 14 Haziran 2013; 22:31:09 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    3462 Mesaj
    kuyudan indim sonra anahtar bulacam heralde ama bulamadım yav
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    3462 Mesaj

evet hocam tapınağa doğru diyor ama bulamadım
    |
    |
    Bahsedilenler: xpress_
    |
    |

Orijinalden alıntı: eltürco

Oyunu bitireli çok ama aklıma takılan bir bölüm var.
    2. bölümde demirci ustası cücenin birini kaçırıyorlar evini araştırıp birşeyler buluyoruz sonra adamın çırağı bize onu bul gibi birşey diyor. ama ben adamı bulamadım bilgi de bulamadım. o adama ne ouyor onu merak ettim.

Hocam o Baltimore rüyası bölümüydü sanırım . Orda maden gibi biryer var şehir çıkışında (Uçan şeylerin olduğu adlarını tam hatırlamıyorum) Orda gizli bir kapı buluyoruz . Orada o adamın yardımcıları var biz tabi Baltimore onların öldürdüğünü öğrenince bize para filan teklif ediyorlar ama ben reddedip hepsini öldürdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.