Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rietveld

Tamam arkadaşlar.Birde bende ay rünü , toprak rünü falan var bunlar sanırım klıçlara özellik eklemek için.Bunları direk olarak takabiliyormuyuz kılıçlara.Ayrı bi kılıç gerekiyor heralde onlar için çünkü takamıyorum şuan.Nerelerden kılıç alabilirim ?

Yukarıda bahsettiğim gibi, her ne olursa olsun geliştirmeleri yapabilmek için envanterdeki kılıcın yanında küçük halka olması gerekiyor. Satıcılara bir göz at ve küçük halka olanlardan al.

Örnek:

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Kimyageri sadece iksir içmek olarak görmeyin güzel bombalar ve uzun süreli yağlarda yapabiliyor. Daha çok çiçek ve materyal toplayabilirsiniz ve daha çok iksir/bomba/yağ yapabilirsiniz. Üstelik daha uzun süreli ve etkili oluyorlar sadece bittikçe yenilemek lazım, sürekli üzerinizde duracak şekilde kullanamaya alşımak gerekli. Ek olarak bazı iksirlerin yan etkileri vardır, onları da düşürsünüz.
    Ayrıca biraz ilerleyince iksir içtikten sonra çok güzel savaş bonusları alıyorsunuz. Ve en çok mutajen boşluğu o kısımda var.

Sadece simyacı olarak Dark modda rahatça bitirdim oyunu, tek zorlandığım yer 2 bölümdeki bir savaştı, öncesinde iksir içme şansı olmuyordu, bomba da kullanamıyorduk az ter dökmedim ama bildiğim kadarıyla yama getirdiler o kısıma.

Daha oyunun başlarındayım fakat bahsettiklerine göre bomba yapımında bayağı fayda sağlayabilir. Puan sıfırlama olsa çok güzel olurdu mesela.. Her iki tarzı da denemek lazım.
    Acaba mod falan var mı bununla ilgili?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 19 Nisan 2013; 22:01:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyundaki zorluk derecesi birşeyleri değiştiriyor mu oyundaki zorluk dişında ? Mesela en zorda oynadığımızda farklı eşyalar daha nadir eşyalar çıkması gibi birşey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar oyundaki zorluk derecesi birşeyleri değiştiriyor mu oyundaki zorluk dişında ? Mesela en zorda oynadığımızda farklı eşyalar daha nadir eşyalar çıkması gibi birşey var mı ?

Sadece Karanlık moda özel, lanetli setler var. Onun dışında aynı eşyalar.
  • Şuan oyun Steam'de 8 Dolara mevcut.
  • enchaned edition olarak mı 8 dolar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

enchaned edition olarak mı 8 dolar ?

Oyunun tüm sürümleri Enhanced Edition (bedava update olarak geldi bu) o yüzden evet EE sürümü 8 dolar. Kaçırmayın derim çok çok iyi bir fiyat. Alınan kopya gog.com'da aktive edilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 22 Nisan 2013; 18:54:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

enchaned edition olarak mı 8 dolar ?

evet kampanya bitmek üzere haberin olsun.
  • Oyun tekrar başladım bu sefer gitmediğim yoldan gideceğim bakalım neler olacak ve şu sitede kihttp://witcher.nexusmods.com/mods/topalltime bir çok modu indirdim ama onların gösterdikleri klasör yolu bende yok bunları nasıl aktaracağım ? Mesela diyor CookiedPC> item diyor bende item adlı klasör yok ve ya Cookiedpc> character ...Bende sadece CookiedPC> movies,sound,glabals klasörleri var
  • hiç kimse cevap yazmamış zaten ama önemi değil hallettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu 2-3 saat oynadım ama pek ısınamadım
    dövüşler falan çok sade. sadece düşmana gidip tıklıyorum değişik vuruş teknikleri falan mı yok mu?
    bu haliyle çok sıkıcı
  • bu oyunu steamden gayet ucuza aldım acaba ilk oyunu oynamadan dalsam bu oyuna birşeyler kaybedermiyim siz neler diyorsunuz bu konu hakkında arkadaşlar.
  • Arkadaşlar oyunda saçma sapan bir hata ile karşılaştım.Kafayı yemek üzereyim ilerleyemiyorum bir türlü.Oyuncaki 3. bölüm olan Loc Muinne'ye yeni geldim.Şuan Roche'u takip ediyorum ve şehir meydanına gitmemiz gerekiyor.Harabe yerlerden geçiyoruz.Tam Roche'un yanına geldim ancak bir sorun var.Roche yerdeki bir sütuna takılmış ve ilerleyemiyor.Sürekli koşuyor ama önünde sütun olduğu için orada kalmış vaziyette.Salak bir hata.Görevdede onu takip etmemi söylüyor ama adam gidemiyor.Nasıl yapıcaz o kısmı.Bölüme baştanmı başlamak lazım.Hatta tam Roche'un yanına gelmeden önce beni yakalayıp başımdaki ödülü almak isteyen bir büyücü ve tayfası ile dövüşüyorum.
  • kralın katiliyle dövüşüyorum. londa mıydı neydi adı. bir türlü yenemiyorum yaw.
    50 kere denedim geçemiyom. yakınına gelip kılıçla girişiyom büyü falan atıyo uzaklaştırıyo beni. bi de büyüden koruması falan var.

3. zorlukta oynuyorum, zorda. nasıl bir taktik izleyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 8 Mayıs 2013; 19:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

kralın katiliyle dövüşüyorum. londa mıydı neydi adı. bir türlü yenemiyorum yaw.
    50 kere denedim geçemiyom. yakınına gelip kılıçla girişiyom büyü falan atıyo uzaklaştırıyo beni. bi de büyüden koruması falan var.

Valla kardeşim ben onu Yverden büyüsünün yardımı ile yenmiştim.Büyüyü yerleştirip uzaklaşıyorum.Tam büyüye yakalandığı an Allah ne verdiyse girişiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

kralın katiliyle dövüşüyorum. londa mıydı neydi adı. bir türlü yenemiyorum yaw.

Aard işaretini kullan 4-5 darbede bir kullan 2 dk de işi biter
  • Vay be. Efsane oyundu. Şimdi konusunu görünce.. Neyse ki yeni oyunu geliyor.
  • 4-5 kez zor modda bitirdim oyunu. Tamamen bir efsaneydi bana göre. 3. gelse de sistemi yenilesek artık.

Yeni başlayan arkadaşlar istediklerini sorabilirler. Hatırladığım kadarıyla yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fura -- 9 Mayıs 2013; 12:32:28 >

• Xbox 360 da oynarken oyunu heba olmasin diye ara vermistim. Pc'de dun aksam yeniden basladim ve Turkce altyazı ile resmen kendimden gectim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler yverden ve queen büyülerinin yardımıyla geçtim sonunda

oyunu başlarda sevmediydim ama hikayeyi merak ediyorsunuz, oyun oynattırıyo kendini ama dövüş dinamikleri daha çeşitli olabilirdi yinede
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.