Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet olacak
    Mesela ben 3'ü PS4'de başladım.

Bana Sile'yi
    Letho'yu

Ne yaptığımı sordu. Seninki PC ise ve 2. oyun verilerini aktar dersen belki sana bunları sormadan hikayeyi yapılandıracak.
  • Arkadaşlar görevlerin hangisi ana görev hangisi değil anlayamıyorum. Ana görevlerde belirli bir işaret olması gerekmiyor muydu? Witcher 1de ünlem işareti olanlar ana görevdi. Witcher 2de bu yok. Bilen biri aydınlatabilir mi beni?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamde Türkçe dil seçeceğim duruyor fakat birkaç sayfa önce Türkçe kalktı denmiş Türkçe dil desteği hala duruyor mu?
  • In Vino Veritas kullanıcısına yanıt
    Tabikide duruyor herhangi bir sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • In Vino Veritas kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gizemli nehir görevi için birkaç sorum var.

Kayranın olduğu bölgede ben araştırma yapmadım ve doğal olarak sandığı yağmalamadım. Anahtar yok. Görevlerde 2. bölüm Roche'nin yolunda gemi enkazının oradayım. Gemideki sandığı açabilmek için anahtar gerekiyor diyor ve bende yok 1. bölümde almadığım için.

Doğal olarak bu görev başarısız mı sayılacak şimdi? Yoksa 3. bölümde tamamlayabilecek miyim?

• Ya bu oyunun ilk ACTsi çok iyi ama 2.ve 3. actler çok boktan sanki ana oyun deilde DLC gibi eklenti gibiymiş hissi veriyor. Keşke act 2 ve 3 te act 1 kadar güzel ve detaylı olsaydı.

• mtnei kullanıcısına yanıt

O görev nerdeyse oyunun sonuna kadar gidiyor hocam. Aşama aşama yapacaksınız dolayısıyla ilk 2 ch'de tamamlayamazsınız.

• nexus mods :: the witcher 2
    Two Talents Per Level
    https://www.nexusmods.com/witcher2/mods/681?tab=description
    nexus mods :: the witcher 2
    Extra talents per Lv
    https://www.nexusmods.com/witcher2/mods/657?tab=description

Bu iki mod pratikte aynı şeyi mi sağlıyor?

• Zebercet kullanıcısına yanıt

hayır birisi 2 puan verirken diğeri tüm yetenek ağacını açmaya yetecek kadar yani 3 puan veriyor. oyun ileride çok basit olmasın derseniz 2 olanı kurmakta fayda var. ben de yeni başladım ve 2 olanı kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 29 Aralık 2021; 23:37:29 >
  • sroad kullanıcısına yanıt

Üçüncü kez oynuyorum. Zorda oynuyorum bu kez. Quensiz savaşılmıyor. Tek yiyor Geralt. Yalnız şu Kayran net bozuk. Bu kadar zor boss çok ender görmüşümdür. Dark Souls oyunları falan hikaye. Bossun zorluğunun mekaniksel olması iyice can sıkıyor. Onun dışında iki seferde de Iorveth seçmiş birisi olarak bu sefer Roche seçeceğim. Başarım kovalayacaktım sözde yalnız şu oyunun başında balistayla kontu vurma başarımını gene alamadım, sonra niyeyse escye basıp eski kayda da dönemedim - esc işlemez oldu ve oyun biraz daha ilerleyince de vazgeçtim - O kaydı bulabilirsem deneyeceğim tekrar.

Bir iki doku mod kurdum da oyun bozuldu baştan indirmem gerekiyor şimdi. Yrden işareti ekranın tamamını pespembe kaplıyor falan acayip acayip buglar oyunu oynayamaz oldum. Combat modu var o sorunsuz çalışıyor onu ve skill puanı veren modu - zor modda iyice şart - kurup öyle devam edeceğim rafine bir şekilde. Ufak bir destek istiyor grafikler ama idare eder bunca yıl sonra bile. Oyunu tekrar bozmayı göze alamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 31 Aralık 2021; 1:3:28 >
  • Arkadaşlar 3'ü oynayıp bitirdim buna başlasam keyif verir mi, Witcher 3, bunun devamı?

• Hay allah kahretsin dosya bütünlüğünü doğrulayınca skill modu işlevini kaybetti oyuna baştan başlamadıkça da aktif olmuyormuş. Hevesim kaçtı ya.

• LeonGS35 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak devamı değil ama bence kesinlikle oynanması gerekiyor. İlk oyunun aksine teknik açıdan gelişmiş bir oyun. 10 sene önce çıkmış olmasına rağmen kesinlikle sırıtmıyor. Yapacağınız seçimlerle oyunun ikinci bölümünü farklı mekanlarda oynama durumunuz var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.