Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe altyazı ile oynamak acayip keyif tabi mouse+klavye desteğinin keyfide bir başka.
  • Çabuk bitmesin diyen bayağı bir oyalandım fakat yine de kısa geldi.. Ben yeni bir chapter beklerken öylece bitiverdi.

3. oyunu bekleyeceğiz ne yapalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şu ejderha nın canı inmiyor. Minimum hasar diyor gümüş kılıçla girişiyorum. 5 tane vuruşta milim milim düşüyor bu şekilde uğraşılmaz yok mu bunun başka taktiği ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Çabuk bitmesin diyen bayağı bir oyalandım fakat yine de kısa geldi.. Ben yeni bir chapter beklerken öylece bitiverdi.

3. oyunu bekleyeceğiz ne yapalım.

Gerçekten kısadır oyun ama ilk köyde seçtiğin tarafa göre 2. ve 3. bölümler değişir. Taraf değiştirerek tekrar oyna derim. Özellikle 2. bölüm baştan sona değişiyor ve hikayede eksik kalan kısımlar tamamlanıyor.
  • Kesinlikle oynanmalı, bu haliyle eksik kalıyor. New Game+ gibi bir şey olsaydı da seviye ve puanlar aynı kalsaydı, düşman sayısı artsaydı çok dehşet olurdu.

• oyunu aldım daha hiç başlamadım yakın bir tarihte başlayacağım inş.
  • bir yerde takıldım

dethmold a ayin için yardım edecem ama gadwall diye bir iksir lazım.
    youtube dan vidyolara baktım, detmoldun olduğu cadırın yanındaki satıcıdan formülünü alıyor ama bende o adamda formül yok.
    napacam şimdi
  • Redkit'in çıkmasıyla yeni modlar geliyor. Witcher 1'in combat sistemini değiştiren bir mod vardı (modu yapan adam şimdi CD Projekt'te çalışıyor) bunun yenisini yapmış eleman Witcher 2 için. Özelliklerden birkaçı

-Modun genel amacı Geralt'ı daha akıcı daha duyarlı yapabilmekmiş.
    -Artık yürürken ve koşarken saldırıları savuşturabileceğiz (yeni animasyonları var).
    -Geralt klavye/gamepade daha hızlı tepki veriyor.
    -Aktif blok, Quen ile değiştirilmiş.
    -Ağır savaşlarda Geralt dönme (savuşturma tarzı sanırım? pirouette) ve odaklanma kullanacak (yeni animasyonları var).
    -Zorluk seviyeleri dengelenmiş.
    -Geralt saldırdığında blok yerse artık çarpmış gibi etkilenmeyecek, bunun yerine saldırıya daha akıcı şekilde devam edebilecek.
    -Düşmanlar belirli saldırılarda patlayabilecekler örneğin intro filminde Igni yiyen düşmanın patlaması gibi.
    -İksirlerin negatif etkileri var.

Adam bu dövüşleri tamamen değiştiren modu 2 hafta sonra çıkartmayı planlıyormuş. W2 dövüşleri böylelikle W3'e daha yakın olacak sanırım (Witcher 3'ü görmesekte anlatılanlardan yola çıkarak söylüyorum).
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

bir yerde takıldım

dethmold a ayin için yardım edecem ama gadwall diye bir iksir lazım.
    youtube dan vidyolara baktım, detmoldun olduğu cadırın yanındaki satıcıdan formülünü alıyor ama bende o adamda formül yok.
    napacam şimdi

Bende çok aramıştım onu iksir Türkçe'ye çevrilmiş.. Oyundaki adı bozördek
  • Duygulandım lan,1445 saat oynamışım oyunu artık nasıl bir bağımlılıksa.
  • Uzun süredir oynamak istiyorum ama 1. oyunu ingilizce yetersizliğinden oynayamadığım için bunada başlayasım gelmiyor.The witcher ilk oyununa türkçe yama yapsa oyunçeviri ekibi çok harika olur.
  • Normalde RPG oyunlarını sevmem fakat Witcher 2 beni RPG bağımlısı yaptı . Normalde bir kee bitirdiğim oyunu birdaha bitirmem ama Witcher 2 yi 4 kez bitirdim . Kısaca Witcher 3 ü beklemedeyiz
  • Bu oyuna bir türlü kanım ısınamadı nedense en ufak taşlıkların bile üzeriden geçemiyorduk sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Redkit'in çıkmasıyla yeni modlar geliyor. Witcher 1'in combat sistemini değiştiren bir mod vardı (modu yapan adam şimdi CD Projekt'te çalışıyor) bunun yenisini yapmış eleman Witcher 2 için. Özelliklerden birkaçı

-Modun genel amacı Geralt'ı daha akıcı daha duyarlı yapabilmekmiş.
    -Artık yürürken ve koşarken saldırıları savuşturabileceğiz (yeni animasyonları var).
    -Geralt klavye/gamepade daha hızlı tepki veriyor.
    -Aktif blok, Quen ile değiştirilmiş.
    -Ağır savaşlarda Geralt dönme (savuşturma tarzı sanırım? pirouette) ve odaklanma kullanacak (yeni animasyonları var).
    -Zorluk seviyeleri dengelenmiş.
    -Geralt saldırdığında blok yerse artık çarpmış gibi etkilenmeyecek, bunun yerine saldırıya daha akıcı şekilde devam edebilecek.
    -Düşmanlar belirli saldırılarda patlayabilecekler örneğin intro filminde Igni yiyen düşmanın patlaması gibi.
    -İksirlerin negatif etkileri var.

Adam bu dövüşleri tamamen değiştiren modu 2 hafta sonra çıkartmayı planlıyormuş. W2 dövüşleri böylelikle W3'e daha yakın olacak sanırım (Witcher 3'ü görmesekte anlatılanlardan yola çıkarak söylüyorum).

Hocam bu tam olarak ne zaman çıkacak ? Birde bende Gamepad çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Hocam bu tam olarak ne zaman çıkacak ? Birde bende Gamepad çalışmıyor

Mesajımı okumadın mı dostum?

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Adam bu dövüşleri tamamen değiştiren modu 2 hafta sonra çıkartmayı planlıyormuş.
  • Bu oyunu Lenovo z500 ile oynayan var mı? GT645M performansı nasıl?
  • beyler chapter 2 de reach the vergen diye birşey diyor yapamadım.o kadar youtube dan felan tam çözümlerini izledim adamlar benim gittiğim yere gidince direk baykuş çıkartıyolar neyin nesiyse gidecekleri yere gidiyorlar bende öyle kaldım.
    bahsettiğim kısım bu:

yardımcı olacak varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

beyler chapter 2 de reach the vergen diye birşey diyor yapamadım.o kadar youtube dan felan tam çözümlerini izledim adamlar benim gittiğim yere gidince direk baykuş çıkartıyolar neyin nesiyse gidecekleri yere gidiyorlar bende öyle kaldım.
    bahsettiğim kısım bu:

yardımcı olacak varmı acaba ?

oyunun orijinal değilse bug olabilir

• İlk oyunda ingilizce alt yazı mevcut istenirse oda Türkçeye çevrilebilir.
  • Oyunu bitireli çok ama aklıma takılan bir bölüm var.
    2. bölümde demirci ustası cücenin birini kaçırıyorlar evini araştırıp birşeyler buluyoruz sonra adamın çırağı bize onu bul gibi birşey diyor. ama ben adamı bulamadım bilgi de bulamadım. o adama ne ouyor onu merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.