Şimdi Ara

The Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.2 C - GÜNCELLENDİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
5.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.2 C - GÜNCELLENDİThe Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.2 C - GÜNCELLENDİThe Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.2 C - GÜNCELLENDİThe Wild Eight %100 TÜRKÇE YAMA v0.4.2 C - GÜNCELLENDİ

http://s9.dosya.tc/server2/8mniu4/resources.rar.html

Not:Rar'dan çıkan klasör içindeki dosyayı oyundaki dosya ile değiştirin iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B670642B9 -- 4 Haziran 2017; 23:9:3 >

• Emeğinize sağlık.Teşekkürler.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler r-10. yeni projelere devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen86

teşekkürler r-10. yeni projelere devam :)

eline sağlık usta, istek listemdeki oyunları çeviriyosun tek tek :)

Bi Kona çevirisi de bekliyoruz :p
  • Elinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars: Knights of the Old Republic II - Sith Lords neden olmasın
  • Hocam emeklerinize sağlık cidden küçük sevimli sürprizler, daha önce duymadığım oyunları çeviriyorsunuz. Sanırım ortak noktaları hayatta kalma temalı olmaları, bu bağlamda bir Kona çevirisini ben de beklerim açıkçası.
  • JipiaxPhoenix kullanıcısına yanıt
    EYVALLAH SAOLASIN. GERÇEKTENDE SEVDİĞİM OYUNLARI ÇEVİRİYORUM. :) HEM Pixel oyunlar candır :D
  • pegasus dostum valla star warsın ne filmini izledim nede oyununu oynadım. nedense hiç sevmiyorum :)) o yüzden çevirmeyi düşünmüyorum. umarım senin için çeviren olur :D
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    ewt zebercet hayatta kalma temalı oyunlar oyun listemde herzman 1 numaradır. :)
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    saolasın kendomen.
  • Kona oyunununda bi dil dosyasına bakim arkadaşlar. uygunsa çevireblirim.
  • Güzel yamalar gerçekten uğraşın için eline sağlık.Hayatta kalma oyunlarını çeviriyorsan sadece, Dead Age oyununa bir bak istersen.Beğenirsen çevirebilirsin güzel bir hayatta kalma oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitetree -- 9 Nisan 2017; 11:31:49 >
  • teşekkür ederim saol. Bir bakarım önerin için saol.
  • Helal umarım güzel haberler gelir. :) Adamsın
  • üzüldüm kırıldım örselendim :( KOTOR Serisi efsanedir çünkü...

şaka bir yana yama için teşekkürler inş bir gün RPG de çevirirsin.
  • İNŞ PEGASUS. :)
  • teşekkür ederiz, keşke birileri de şu mad max e el atsa
  • saol ama şu anda beholder'ın çevirisine el attım bakimm gün sonundaki duruma göre kaç günde bitireceğimi yayınlaya bilirim. şu an çevirmekle meşgulüm :D
  • arkadaşı tebrik ediyorum bahane mahane yok bam bam bam yama çıkarıyor ve küçük firmaların güzel oyunlarını tanımamızı sağlıyor. stardew valley'in yarısı kalan yavaş ilerleyen yamasına destek atsa keşke.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.