Şimdi Ara

The Twilight Saga: New Moon (2009) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
1
Favori
22.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Degil bluray sinema çekimini bile çekmem
  • Fim'i sevmeyenler çok.. ama emin olun Kurtarın savaşı süper jacop ile paul'un kapışması süper açın o sahneyi izleyin kapatın
  • Filmi az önce izledim, hayatımda bu kadar uyuz karakterlerin bir arada toplandığı bir film görmedim 2 saat boyunca işkence ettiler resmen, 1. film güzeldi hadi ona lafımız yok ama bu filmde

- Uzun ve saçmasapan şeylerin söylendiği diyaloğlar
    - Edward'ın Bella'yı korumak için terkedişi, ne alakaysa
    - Bella, Edward geri dönecek diye uçurumdan atlaması, keşke ölseydi dediğim sahneydi Bella uyuz etti illa vampir olacam diye, olurda babasını ıssırmaz inşallah
    - Bir de bu kurt adamlar şekil değiştirince elbiseleri parçalanıyor tekrar insan olunca yeni kıyafetleri nerden buluyorlar anlamadım.
    - Edward ile Jacob, ikisi de Bella'ya "senin hayatımda yerin yok çok tehlikeli olur" gibi birşeyler dedi sonra ikiside Bella için kavkaya tutuştu

Tek sevdiğim karakter Bellanın babası, aklı başında bir tek o vardı garibim. Keşke filmi izlemeseydim dedim üstüne birde 2 saat yapmışlar filmi .

• [ New.Moon.1080p.Bluray.x264-CBGB ] [ X264 / Drama_Fantasy_Horror_Romance ] [ Released 2h 3m 17s ago [3/5/2010] ] [ 11301.0MB in 79F ] [ NUKED :: 3mb.oversized_11747570982.bytes ]
  • 2.filmi izlemedim ama 1.cisi fena değildi güzeldi bu kadar olumsuz yorum yapılıcağını bilmiyodum... sinemalar.com'da bayan üyeler en çok msj atıyo hatta takip ediyorumda 8-9 kez izlediklerini söylüyorlar ne iş çıkaramadım şimdi 8-9 kere izlenicek filmde genç bayanların ilgisini çeken maruz aşk hikayeleri vardır diye düşünüyorum...

Ben filmi kurt sahneleri için izlemek istiyorum açıkçası bu kadar olumsuz yorumdan sonra beklentide kalmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

2.filmi izlemedim ama 1.cisi fena değildi güzeldi bu kadar olumsuz yorum yapılıcağını bilmiyodum... sinemalar.com'da bayan üyeler en çok msj atıyo hatta takip ediyorumda 8-9 kez izlediklerini söylüyorlar ne iş çıkaramadım şimdi 8-9 kere izlenicek filmde genç bayanların ilgisini çeken maruz aşk hikayeleri vardır diye düşünüyorum...

Ben filmi kurt sahneleri için izlemek istiyorum açıkçası bu kadar olumsuz yorumdan sonra beklentide kalmadı..

Bu kadar olumsuz yorum yapılmasının nedeni Edwardı kızların çok sevmesi ve erkeklerin bunu çekememesi sonucu filme saldırma isteğidir..Film beş para eder yada etmez ama bu filmde Edvard denen şahsa kızlar ilgi duymasaydı bu kadar eleştiri olmazdı..
  • filmi yeni izledim ilk filme göre daha iyi çekilmiş üçüncüsü daha iyi olur umarım
  • nihihi düşmüş blurayi hemen çekelim arşiv olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

quote:

2.filmi izlemedim ama 1.cisi fena değildi güzeldi bu kadar olumsuz yorum yapılıcağını bilmiyodum... sinemalar.com'da bayan üyeler en çok msj atıyo hatta takip ediyorumda 8-9 kez izlediklerini söylüyorlar ne iş çıkaramadım şimdi 8-9 kere izlenicek filmde genç bayanların ilgisini çeken maruz aşk hikayeleri vardır diye düşünüyorum...

Bu kadar olumsuz yorum yapılmasının nedeni Edwardı kızların çok sevmesi ve erkeklerin bunu çekememesi sonucu filme saldırma isteğidir..Film beş para eder yada etmez ama bu filmde Edvard denen şahsa kızlar ilgi duymasaydı bu kadar eleştiri olmazdı..

1. film bundan kat kat güzel objektif olarak yazıyorum.(Bunun efektleri çok daha kaliteli ama) Edward çekememezlik gibi bir durumum yok HP Ateş Kadehinde oldukça sevdiğim bir karakterdi ayriyeten.

• İki film de izlemeye değerdi bence.
  • 2. filmi henüz izlemedim ama iyidir bence.ilk filmi sevmiştim ben
  • alice 10 numaraya hele o beyzbol kıyafetli hali yok mu aliceeee aliceeee
  • quote:

quote:

Etrafımdaki bayanlar Edward gibi bir karaktere, aşkkıııımm yaaaa diyen 15-18 yaş arası kızlar değil. Gözlemini kişisel algılamıyorum ama bu kadar eleştiri olmasının nedeni de gereksiz bir filme/karaktere hayranlık duyulması ve efsane(twilight efsanesi!) haline getirilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 5 Mart 2010; 22:12:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

quote:

quote:

1. film bundan kat kat güzel objektif olarak yazıyorum.(Bunun efektleri çok daha kaliteli ama) Edward çekememezlik gibi bir durumum yok HP Ateş Kadehinde oldukça sevdiğim bir karakterdi ayriyeten.

harbiden nedir bu kıskançlık olayı yaa çok komik şahsen hiç kıskanmıyorum edward'ı bence kendine güveni olmayan erkek kıskanır başkasını ayrıca kıskansak ne olacak adam taa dünyanın bi ucunda çok saçma düşüncelerler filmi yeriyolar yazık

• Film süper yada değil beni ilgilendirmez.Ama Edward ı çok yakışıklı bulan kızların sayısı gerçektende azımsanmıyacak derecede.Film zaten konusundan çok oyuncuları sayesinde gişesi baya bir fazla oldu.Ama bu filmin özelliklede Türkiye de erkekler tarafından yerden yere vurulmasında Edward karakakterinin kızlar tarafından çok beğenilmesi neden oldu..Bu benim görüşüm ve bana göre Edward kızlar tarafından bu kadar çok sevilmeseydi erkekler tarafından bu kadar eleştiriye tutulmıyacaktı.Yani bu filmi izliyeceğime Dünya yı kurtaran adamın oğlunu izlerim daha iyi diyenler bence fanatiklik yapıyorlar..Bu film normal bir film ve izle geç..Bu film çok iyi bir film değil ama çok kötü bir filmde değil..Yakışıklılık konusu insandan insana değişir.Edwarda yakışıklı bulan milyonlarca kız varsa bence adam maymundur demek adama haksızlık olur..
  • quote:

Film süper yada değil beni ilgilendirmez.Ama Edward ı çok yakışıklı bulan kızların sayısı gerçektende azımsanmıyacak derecede.Film zaten konusundan çok oyuncuları sayesinde gişesi baya bir fazla oldu.Ama bu filmin özelliklede Türkiye de erkekler tarafından yerden yere vurulmasında Edward karakakterinin kızlar tarafından çok beğenilmesi neden oldu..Bu benim görüşüm ve bana göre Edward kızlar tarafından bu kadar çok sevilmeseydi erkekler tarafından bu kadar eleştiriye tutulmıyacaktı.Yani bu filmi izliyeceğime Dünya yı kurtaran adamın oğlunu izlerim daha iyi diyenler bence fanatiklik yapıyorlar..Bu film normal bir film ve izle geç..Bu film çok iyi bir film değil ama çok kötü bir filmde değil..Yakışıklılık konusu insandan insana değişir.Edwarda yakışıklı bulan milyonlarca kız varsa bence adam maymundur demek adama haksızlık olur..

Ben Edward'ı severim önyargım da yoktu ilk filmi çok beğenmiştim, ama 2. film hakkatten çok kötüydü, yukarda da yazdım gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juna1986 -- 7 Mart 2010; 1:41:56 >

• Filmi izledim güzeldi Jacop cuk oturdu role nerdeydin be adam bu zamana kadar.. kurt sahneleri çok güzeldi ama keşke biraz daha olsaydı diyorum..filmdeki oyunculara herhangi fanlığım yada tızlığım yok sıradan film gibi izledim orman sahneleri güzeldi mekanlar iyi seçilmiş yanlız filmde bir kopukluk var dı bir bağlanamadı,az daha iyi senaryo olabilirdi izlinebilir ,tabi tarz meselesidir diye düşünüyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: juna1986

quote:

Film süper yada değil beni ilgilendirmez.Ama Edward ı çok yakışıklı bulan kızların sayısı gerçektende azımsanmıyacak derecede.Film zaten konusundan çok oyuncuları sayesinde gişesi baya bir fazla oldu.Ama bu filmin özelliklede Türkiye de erkekler tarafından yerden yere vurulmasında Edward karakakterinin kızlar tarafından çok beğenilmesi neden oldu..Bu benim görüşüm ve bana göre Edward kızlar tarafından bu kadar çok sevilmeseydi erkekler tarafından bu kadar eleştiriye tutulmıyacaktı.Yani bu filmi izliyeceğime Dünya yı kurtaran adamın oğlunu izlerim daha iyi diyenler bence fanatiklik yapıyorlar..Bu film normal bir film ve izle geç..Bu film çok iyi bir film değil ama çok kötü bir filmde değil..Yakışıklılık konusu insandan insana değişir.Edwarda yakışıklı bulan milyonlarca kız varsa bence adam maymundur demek adama haksızlık olur..

Ben Edward'ı severim önyargım da yoktu ilk filmi çok beğenmiştim, ama 2. film hakkatten çok kötüydü, yukarda da yazdım gerçi

Ben onu 2. film için demedim.1. filmde aynen eleştirildi.Yani 3. filmi Avatar ın yönetmenide çekse yinede kimse beğenmiyecek..Fanatikliğe karşıyım ben.Yani sadece büyük bir kesim belirli bir karakteri beğendi diye onu aşağılamaya çalışılmasına karşıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssff_allthing -- 7 Mart 2010; 2:30:12 >

• Gördüğüm en sıkıcı filmlerden biriydi, en az birincisi kadar kötü buldum.. Tüm vampirlik ve kurtadamlık kavramlarını kendi kafalarına göre değiştirmişler.. Karakterlerin kasım kasım kasılması vs çoluk çocuk filmi.. dahah önce hiçbişey seyretmemiş olan buna dünyanın en güzel filmi vs der tabi..
  • Bende Cullen'ları sevmiyorum sırf jacob ve kurt takımı için izlerim...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.