Şimdi Ara

The Twilight Saga: New Moon (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
1
Favori
22.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2
    3

New Moon (The Twilight Saga: New Moon ve Twilight 2 adlarıyla da bilinir) 20 Kasım 2009 tarihinde gösterime girmesi planlanan romantik-fantastik filmdir.[1] Stephenie Meyer'in aynı adlı romanından uyarlanan film Alacakaranlık'ın devamı niteliğindedir. New Moon'un yönetmeni Chris Weitz'dir. Filmin başrollerinde yer alan Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner ilk filmde olduğu gibi sırasıyla Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black[2] karakterlerini canlandırdılar. Yine ilk filmde olduğu gibi bu filmin senaryosunu da Melissa Rosenberg yazdı. Summit Entertainment devam filmi konusunda yeşil ışığı, ilk film Alacakaranlık'ın Kasım 2008'deki ilk gişe başarısından sonra yaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 27 Ekim 2009; 19:44:52 >

• ilk filmini beğenmiştim gayet güzeldi bakalım ikincisi nasıl olcak
  • İlk film güzeldi.İkinci filmide büyük bir umutlu ve merakla bekliyorum.

Konu için tesekkürler Onur
  • ne çabuk,acelesi ne bunların
  • İlk filmi çok beğenmiştim, ikincisi nasıl olacak bakalım. Ooo kasımdaymış, daha çok var.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eightysix -- 10 Nisan 2009; 1:28:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

ne çabuk,acelesi ne bunların

4 filmden oluşan bir seri bu.Büyük ihtimalle her sene biri vizyona gircektir
  • İlk filmi çok iyi değildi ama konusu için izlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Nisan 2009; 12:57:46 >
  • İlk film zaten traştı. Bunu tahmin bile edemiyorum.
  • İlk film pek iyi değildi ve film havasından çok dizi havasındaydı devamının gelceği kaçınılmazdı.. İnş. bu film daha güzel olur..
  • South Park S13 E01'i izleyen varsa Disney'in yaptıklarından bahsediyorlardı, bu filmler de onun gibi birşey olsa gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 11 Nisan 2009; 11:08:48 >
  • daha ilk filmini yeni izlemişken ikincisi geliyo hadi bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: osstation

South Park S13 E01'i izleyen varsa Disney'in yaptıklarından bahsediyorlardı, bu filmler de onun gibi birşey olsa gerek..

İyi benzetme..
  • İlk film güzeldi.

Ama bütçesi 30 milyon dolar gibi bir rakam olduğu için, efektler yerlerdeydi. Umarım 2.ci filmde bütçeyi artırırlar.
  • YA İKİNCİSİNDE UZUN SAÇLI OLAN ÇOCUK KIZILDERELİ MUHTEMELEN KURT ADAM SÜLAESİ VE EN SON SAHNEDE "2 DAKİKA YANLIZ BIARKIYORUM ETRAFINI KURTLAR SARIYOR" CÜMLESİ GEÇİYOR VE VAMPİR OLAN KIZ ERKEGİNİN İNTİKAMINI ALACAK MI BİDE KIZ ÇOK GÜZEL YAAAAAAAAAAAAA
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

İlk film zaten traştı. Bunu tahmin bile edemiyorum.

TRAŞMI YAPMA YAA SEN GALİBA TRAŞ OLAN BU DANDİK VAMPİR FLİMLERİNİ İZLEMİYORSUN
  • Bu film için ölüp bitenler var,hayatımda izlediğim en iyi diyenler var..O yüzden alacakaranlık 12 çıksada iş yapar,ne yazıktır ki.
  • Fragman yayınlandı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

Fragman yayınlandı.

Güzel, yine izletir kendini
  • İlk film güzeldi, ikinci filmin fraqmanıda güzel görünüyor.
  • Kitapların tamamnını okuyan biri olarak söylüyorum:
    Film Berbattı.

Kitap'ten Beyazperde'ye uyarlanan nice mükemmel filmler çekildi.
    Yeşil Yol, Esaretin Bedeli, Rüya için Ağıt vs.

Ama bu kitaptan yapılan uyarlama tek kelime ile rezalet.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.