E

Yarbay
26 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2000 tl nin biraz üstüne çıkabileceğim bir bütçem var. Xiaomi mi 6, Huawei Mate 10 lite ve Xiaomi mi note 3 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Bunlardan başka bir öneri de alabilirim.
İyi akşamlar. Amd'nin sitesinde neden R9 280 ve 280x'e dair bilgi bulunmuyor?

http://www.amd.com/tr-tr/products/graphics/desktop/oem/r9
Merhaba arkadaşlar. Victor marka laptop almakla, masaüstü toplamak arasında kararsız kalmıştım. Forumda da Victor451 için f/p ürün olan bir laptop deniyor. Sitelerine girdiğimde masaüstü seçeneğini de gördüm. Hani fiyat olarak kullanıcı dostu bir marka, belki masaüstü için de aynı şey geçerlidir diye düşündüm. 2000 tl tutarında bir kasa var. İçerik olarak iyi gibi. Sizce fiyatına değer mi?

http://www.victor.com.tr/Configurator.aspx

Linkte işlemci, SSD gibi parçalarda değişiklik yapabiliyorsunuz. Ancak minimum tutarda 2000 tl olan konfigürasyon linkte direk karşınıza çıkacak. Sizce f/p ürünü mü?
Merhaba, linkteki Laptop bir hayli indirime girmiş.

http://www.pcdepo.com/asus-x550jk-xo012d-12gb-notebook

Bu laptop mı yoksa aynı paraya toplayacağım masaüstü mü? Genel olarak oyun oynayan biriyim ancak yeni çıkan oyunları oynatsın gibi bir kaygım yok.
Merhaba arkadaşlar. Iphone 5c alacağım. Bir süre öncesine kadar İstanbul Bilişim fiyatları daha yüksekti ve Apple online store'dan almayı düşünüyordum. Az önce farkettim ki Bilişim fiyatları düşmüş. Havaleyle alacağım, bu fiyatlar da havale yaparak alırsan geçerli olan fiyatlar. Apple store'da fiyat 1.775 tl. İstanbul bilişim'de ise iki fiyat var. Resmi distribütör garantisi altında olanın fiyatı 1.639 tl. Diğeri ise 1.551 tl. Siz olsanız hangisinden alırdınız ve neden? Resmi distribütör Apple mı oluyor? Diğeri ise İstanbul bilişim garantisi altında mı demek? Arada böyle farklar olunca insan şüpheye düşüyor. Bu yüzden sormak istedim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir tekrardan Dota 2 oynamaya başladım. Level'ım 9. 83 Win, 83 Lose, 7 Abandoned gibi bir durumdayım. Son 3 günde 3 abandoned aldım. Sonuncusu az önceydi ve beni çileden çıkaran son nokta oldu bu. İnternet bağlantısı gün içerisinde birkaç kez gidiyor ve 3 gündür çok fazla oyun attım. O kesintilere denk geldim haliyle. Çıkmak zorunda kaldığım 1 oyun dışında asla kasıtlı abandoned almadım. Asıl değinmek istediğim kısma geçiyorum. Bu son abandoned'la beraber 24 saat düşük öncelikli havuza alınmışım. Yeni bir hesapla oyuna başlamak istiyorum. Nasıl yeni hesap açabilirim. Tekrardan steam hesabı açmam gerekecek galiba. Steam hesabını yenilesem Dota 2 yi nasıl steam-library kısmına atabilirim?

Bu 7 abandoned çok fazla benim için. Zaten aldığım ceza da bunu gösteriyor. Yıllardır Dota'yı ara ara oynadım. İlk oyunumu 7 yıl önce oynamıştım. Amacım hep iyi Dota oyuncularıyla keyifli oyunlar oynamak oldu. Beraber oynayabileceğim takım arkadaşları da arıyorum.
İyi forumlar öncelikle. Bugün değer verdiğim bir arkadaşımın doğum günü ve Kahraman Tazeoğlu hayranı. Bir şekilde bizzat kendine ya da menajerine ulaşmam lazım. Bunu da akşam 22:00 den önce gerçekleştirmem lazım. Tek istediğim 10 saniyesini ayırıp arkadaşımın doğum gününü kutlaması, hepsi bu. Ancak internet biraz araştırsam da iletişim bilgilerini bulamadım. Bana e-posta adresinden ziyade telefon numarası lazım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar inception 1080p mkv'yi KM Player da sorunsuz bir şekilde izliyordum. 5 dk Laptop un başından ayrıldım. Arkadaş şarjdan çekmiş. Ekran parlaklığı gitmişti, sanki minimum parlaklıktaydı. Ayrıca Pc aşırı ısınıyor belki ondan da donmuş olabilir ekran. Sonra Laptop'un açma kapama düğmesine basılı tutarak kapattım. Yeniden açtığımda Filmleri hangi proğramla açarsam açayım ses yoktu. Mp3'te sorun yok ancak KM Player, GOM, Media Player Classic'te görüntü var ama ses yok. BS player'da ses var ancak hata veriyor.

''Can't save configuration file.
Please reinstall with default settings or choose folder with right permission.''

Yazıyor BS Player ile açmaya çalışınca. BS'de ses geliyor.

Çözüm için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Büyük spor merkezlerinin reklamlarında istisnasız yer alan ''personal trainer, deneyimli ve uzman antranörler eşliğinde...'' diye başlayan cümlelerden anlıyoruz ki en azından insanlar bu terime aşina artık.
Biraz araştırdım ancak Türkiye'de yeni yeni geliştiğinden ve verimli olduğundan başka birşey yazmıyor. Onlarda 2-3 sene öncesine ait yazılar. Personal diyoruz, bireye özgü ama akla ilk çağrıştırdığı yüksek fiyatlar. En azından benim için öyle.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar, birkaç sorum olacak. Yanıt alabilirsem sevinirim.

Her seans başına mı yoksa aylık mı ücret alınıyor?
Aylık ödenen ya da seans başına düşen ücret ne kadar?
Uygun ödeme seçenekleri mevcut mu?
Faydası olduğu şüphesiz, ancak fiyat-performans oranı nedir?
Piyasası oturdu mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.765
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 347.812 (Bu ay: 577)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 191 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.