Şimdi Ara

The Sopranos Nasıl Bir Dizi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba The Sopranos'a başlamak istiyorum.Sizce nasıl bir dizi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çok iyi dizi
  • İzlemedim ama izlediğim bir ödül töreninde bütün ödülleri alması dikkatimi çekmişti.
  • Bayağı fanı var galiba,bir ara gelmiş geçmiş en iyi dizi olarak gösteriliyordu.
  • güzel dizi de ara vermeden izlemeye çalış.ben ara verdim ondan sonra izleyemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu diziye yeni başladım fringe ile beraber izliyorum şuan 9. bölümdeyim çok sürükleyici değil şimdilik ama keyifle izliyorum daha da beğenceğimi tahmin ediyorum bu türdeki dizi, film ler benim hoşuma gidiyor ayrıca hbo kanalında dizi 6 sezon yayınlanmış sanırım bu da bu dizi için referans olur
  • o kadar çok dizi bitirdim ama hiç üşenmeden seve seve yeniden izlemeye başlayacağım iki diziden biri SOPRANOS tur.(diğeri house)
    Ama birde şöyle de birşey var ilk izlediğimde sopranosun ilk sezonunu zar zor bitirmiştim.İlk kez izleyenler için çok farklı gelecek çünkü izlediğiniz tüm dizilerden farklı bu. bambaşka bir anlatımı var ve lost prison break hastası gençlere oldukça sıkıcı gelebilir.(banada aynen böyle olmuştu)

Şunu söyleyim.Bu diziyi izleyenler iki türe ayrılır.
    1.grup izler bitirir ve hayatımda izlediğim en iyi dizi diye çekinmeden söyler.
    2.grup daha ilk bölümden izlemeyi bırakır ve hayatımda izlediğim en sıkıcı der.
    bunun ortası yok ne yazıkki.
  • dexter ve breaking badle kıyaslaştırırsak hangisi alır
  • Mutlaka izlenmesi gereken bir dizi. Gerçi her bünyede aynı etkiyi yapmayabilir.
  • Listeye ekledim.
  • İtalyan-Amerikan modern mafyasını anlatıyor. Olaylar gayet gerçekçi. Oyunculuklar şahane. İzlenmesi gerekiyor bence.
  • gelmiş geçmiş en iyi dizi ,bittiği an boşluk bırakıyor resmen ağlamaklı oluyorsun özlüyorsun .tony soprano sen kralsın
  • ben ilk sexonu 720p çektim 2bölüm izledim ama pek sarmadı açıkçası lilyhammer daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

gelmiş geçmiş en iyi dizi ,bittiği an boşluk bırakıyor resmen ağlamaklı oluyorsun özlüyorsun .tony soprano sen kralsın

Bitirdikten sonra James Gandolfini'nin öldügünü ogrenince bi tuhaf olmustum. Alti sezon boyunca bayagi alismistim adama.

Zaten bu tarz diziler zor diziler, izlemesi bazen agir gelebiliyor ama bitirdikten sonra da ayni derecede agir bir etki birakiyor insanin uzerinde.

The Sopranos Nasıl Bir Dizi ?

R.I.P. reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 17 Ağustos 2015; 19:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Drama sevenler için hiçbir sorun teşkil etmez, çok iyidir The Sopranos. Ama durağan dizi sevmeyenler için aynı şeyi söyleyemem. The Godfather alt teması var sonuçta, İtalya kökenli bir ailenin Amerikan hayatına yerleşmesiyle ortaya çıkan bir hikayesi var. Tabii dizinin psikolojik yönü çok fazla her ne kadar fark ettirilmese bile.

The Sopranos efsanedir..
  • Bir sevemedim şu diziyi arkadaş, sevmeyi çokta isterdim açıkçası ama aylar önce başladım güç bela ilk sezonu bitirdim sarmadı bıraktım. Karantina döneminde bir daha şans verdim tekrar baştan başladım, ite kaka sıkıla sıkıla 3.sezon ortasına anca geldim, yok arkadaş bir bölüm daha izleyemeyeceğim. Zaten hiç bir bölümü aralıksız durdurmadan izlediğimi hatırlamıyorum. Mad Men'de ağır bir diziydi ama o akıp gidiyordu onu çok sevmiştim mesela. Ama Sopranos gitmiyor benden bu kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.