Binbaşı
26 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba ilk defa gta oynaycağım, ps3 oyunu için soruyorum diğer seri oyunlarını oynamadan direk gta5 ten başlasam nasıl olur, diğer oyunları da oynamam şart mıdır? Teşekkürler
Bahçelievler civarında tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim
binamızda sol fiber var daireye kablo abone olunduğunda çekilecek
daireye kadar çekilen kablo türü nedir rj45 yani ethernet kablo mu yoksa sol ün kendi fiber kabloları mı daireye kadar çekiliyor? Acil yardım lazım ona göre modem almak istiyorum
Asus dsl-ac55u modem uyumlu olur mu? teşekkürler
Geçtiğimiz hafta yapıkredi puan kampanyası ile gittigidiyor üzerinden sepeti 500 tl ye tamamlayıp bir alışveriş yaptım tabi puan kampanyasının yanmaması için sepet tutarının 500 tl nin altına düşmemesi gerekiyordu bu nedenle satın aldığım tüm satıcılardan ürünün stok kontrolünü yaptırdım
facedermo adlı satıcıdan da 120 tl tutarında Bioderma Ultra fluid adlı üründen satın aldım ve hemen sonra yanlışlık olmaması için mesaj yoluyla ve telefon ile arayarak ürünün stokta olup olmadığını teyid ettim buna rağmen çok daha düşük maliyetli ve üzerinde "hediye ürün" yazan başka bir ürün gönderdiler durumu kendilerine telefonla görüşüp bildirdim döneceğiz dediler geri dönen tabi olmadı birkaç saat sonra tekrar aradığımda telefonum açılmayınca haklarında okuduğum aynı tavırlı olumsuz yorumlar geldi
Gittigidiyor yoluyla iletişim kurdum ürünü gönderin değişim yapalım dediler ben buraya kadar olan tutumlarından dolayı üç kuruş daha fazla vermek istemezler değişim yerine iade yapılır ve kampanya yanabilir diye kendilerine güvenmedim ve yeni sipariş vereyim kargo teslim alınca yanlış ürünü son sipariş ile iade yaparak sorunu çözelim önerisinde bulundum kendileri "bu teklifi aslında kabul edebilirdik yanlız biz firmaya sorduk ürün yokmuş" cevabını verdiler hem ürünü göndermeden önce hem de yanlış ürün gönderildi değişim yapalım diye iki kez stokta bulunduğunu bildirdikten sonra bunu diyen bir firma hakkında siz ne düşünüyorsanız ben aslında çok daha önceden ne olduklarını anlamıştım, daha sonra şikayet ettiğimde kimsenin hakkına girmemek için iyi niyetlerine sonuna kadar şans verdim.
Sadece Gittigidiyor üzerindeki yorumlara bile bakıldığından aynı şeyi defalarca yaparak çıkar elde etmişler kaldı ki n11 üzerinde de satışları var, internet siteleri var vs
Tenezzül ettikleri üç kuruş inanın umurumda hiç olmaz yanlız yapılan haksızlık, kötü niyet ve aynı şeyi sürekli olarak başkalarına da yapmış olmaları beni rahatsız ettiği için bu durumu dile getirmek istedim
çocuğumun ateşi çıktı almakta geç kaldım benim gibi duruma düşmemek için alın bulunsun derim ben satın aldım ürün bugün geldi
diğer sitelerde 50-60 tl civarında iken yetkili satıcısına ait sitede kargo dahil 23,44 tl gibi bir fiyata satılıyor
çubuk şeklinde olanlar bu fiyata iken fiyat gayet uygun ürün alman menşeli
fırsatı ihtiyacı olanlar için duyurdum inşallah ticari amaçlı değerlendirilmez
http://www.beurershop.com/beurer-ft-45
Ankara'da 2010 yılında kullanmaya başladığımız yeni dairemiz için eca merkez bayisinden eca confeo plus satın aldım petekler de dairede hazır montajlıydı, aldığım yerden tavsiye edilen bir ustaya da kombinin montaj işlemini yaptırdım montaj yapıldıktan sonra peteklerin alt kısımları ısınmadı montajı yapan ve daha sonra eve farklı yerlerden getirdiğim ustaların hiçbiri sorunumuza çare olmadı kimisi dairedeki odalar uzunlamasına konumlu olduğundan kombinin daireyi ısıtmaya gücü yetmediğini, bazıları evdeki boruların sistemini yanlış olduğunu bundan dolayı alt kısımların ısınmadığını vs her gelen sözde ustalar farklı farklı şeyler söylediler, 2014 yılında kombi dünyasın dan çağırdığım elemanlar petek temizliği ile sorunumun çözüleceğini ısınmanın artacağını, tesisata herhangibir sorunu olmayacağını kendilerinin yönteminin daha güvenli olduğunu söylediler makina ile petek temizliği yapıldıktan sonra peteklerin ısınma durumu daha iyi hale geldi ancak bu sene kombiyi kullanmaya başladığımızda tekrar eskiye döndü kendim netten sorunumuzla ilgili araştırdığımda hava vardır şeklinde basit cevaplar gördüm yapmadığım şey kalmadı petek havasını defalarca almaktan bıkmıştım nihayet yine netten araştırma yaparken kombici06 adlı Ankara'da kombi özel servisi olarak çalışan arkadaşın mesajlarını forumda gördüm mesajlarından da işin ehli bir usta olduğu belliydi telefonla birkaç kere görüştük ben ilk etapta birkaç yıldır yaptırmadığım kombimizin bakımını yaptırdırm normalde eca servisi geldiğinde 15 dk da işleri biterdi bu abimiz kombinin baştan aşağı bakımını yaptı yaklaşık iki saat sürdü bu arada sorunumuzdan bahsetmiştim bu sorunumuzu da kısa sürede nokta atışı teşhisi ile çözdü kimyevi madde ile peteklerin temizlenmesinin kombiye ve tesisata verdiği zararları anlattı peteklerin kendi uygulaması olan bir makina ile kimyevi madde kullanmadan petekleri temizledi ve 2014 yılında yapılan petek temizliğinin tesisata ne kadar zarar verdiğini temizlik sonrası çıkan koca bir yığın pislik ve partiküllerden anladım
peteklerimizin ısınmama sebebi de ilk gelen sözde usta nın kombiyi bağladıktan sonra bir den sistemi çalıştırınca üç yollu vananın tıkanması + sonraları bakım diye veya temizlik diye yapılan yanlış uygulamalar, yanlış teşhislerden dolayı evime gelen iş bilmez ustalardan dolayı yıllarca evimiz doğru düzgün ısınmadı ancak kombici06 adlı talha ustanın emeğine sağlık diyorum şimdi 115 m2 kuzey cephe ve binada en üstte yer alan dairemiz 43-45 derecede merkezi sistem gibi ısınıyor
bu tecrübelerimi başkaları yaşamasın iş bilmez sözde ustalar yüzünden başkalarının başı ağrımasın diye paylaşıyorum, selamlar
Merhaba superonline 8 mbit limitsiz internet kullanıyorum
notebook ve media player aracılığıyla torrent sitelerinden indirme yaparken indirme hızım 0.3-5 kb seviyelerinde geziyor bazen normal hız seviyelerine çıkıyor ancak çoğunlukla hızım birkaç kb seviyelerinde geziyor
iki farklı torrent sitesi kullanıyorum indirdiğim dosyaların seed sayıları çok yüksek ikisinde de durum aynı
notebookta utorrent media player da bittorrent kullanıyorum her ikisinde de durum aynı
farklı modemler denedim, farklı dns ler denedim yine durum aynı
aynı zamanda torrent haricinde inndir.com, gezginler.com, softpedia.com gibi program download sitelerinde denediğimde hızım normal görünüyor sorun yok
bununla beraber hız düşük iken telefonumun internetini pc ye bağlayarak bu internetten indirme yaptığımda hızım normal
superonline müşteri temsilcisi ile görüştüm hattım sorun görünmüyor
sonuç olarak sorunlu olan internet bağlantısı ve sadece torentten indirme yaparken sorun oluyor bunun sebebi nedir, yanılıyor muyum?
ne yapabilirim, yardımcı olursanız memnun olurum?
Merhaba Asus a8 apu işlemcili 7640+7730m ekran kartlı notebook kullanıyorum catalyst arayüzünden baktığım zaman haciri ekran kartı olan 7730m göremiyorum 7640 görünüyor bu normal mi?
Sürücü güncellemek istediğimde amd nin sitesinde driver güncelleme bölümünde apu seçeneğinden sonraki aşamaları mı seçip devam edeceğim yoksa notebook graphics seçeneğinden sonraki aşamaları mı takip etmem gerekiyor?
Teşekkürler
merhaba evimdeki sinema sistemi ile izlemek için tsunami, dev dalgaların olduğu film tavsiyesi istiyorum, bu tür ses efektleri sinema sistemi ile benim daha çok hoşuma gidiyor özellikle Poseidon dan Kaçış, Derin Darbe, 2012 vs filmlerindeki tsunami sahneleri oldukça etkileyiciydi sizin tavsiyeleriniz var mı bu tür filmlerden?
merhaba arakdaşlar Asus N56DP-S4032H AMD A8 4500M notebook sahibiyim
birincil ekran kartı olarak harici kartı 7730m kartı nasıl aktif edebilirim?
ccc den güç bölümünde dual graphics i iptal edip gpu ayarlarını da yüksek performansa getiriyorum
ayrıca bir program seçip bu program için yüksek performans seçeneğini kullanıyorum ama harici kartım olan 7730m nin seçili olduğunu göremiyorum.
aynı zamanda sistem seçtiğim program için ben her ne kadar 7730m kullanmak için yüksek performansı seçsem de sistem, benim seçtiğim veya kullandığım program için dahili kartı yeterli görüp dahili ekran kartını kullanabilir yani harici kartın seçili olduğundan emin olamıyorum
eski i5 gt555m notebook ta tek tıkta harici kartı seçip bunu ekranda görebiliyordum, yardımlarınızı rica ediyorum
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.570
İkinci El Bölümü Mesajları: 728
Konularının görüntülenme sayısı: 294.560 (Bu ay: 906)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.