Şimdi Ara

The Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
3.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pardon ben galiba biraz aşırı tepki gösterdim bunun için özür dilemek istiyorum sonuçta isteyerek yapılmış bir şey değil o an ki hışımla direk gelip cevap yazdım ;) ilk hatayı hatırlamıyorum ama 2. hata Kefaret kilisesini bul görevinde eski kilise caddesi ile kutupyıldızı caddesi arasında batalık bulvarın da diye anlatılıyor lakin bataklık değil Marsh bulvarında bunu söyleyebilirim.Ss atıyorum şimdi nedense epic'den oyun oynarken internete girmek zor oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xohoos -- 28 Haziran 2019; 13:33:26 >
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    The Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization )
    evet işletim sistemim orji değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xohoos -- 28 Haziran 2019; 13:53:34 >
  • Notumuzu aldık, teşekkür ederiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında oyunun yapımcı firmaya direk ulaşabilceğimiz bir mail varsa türkçe çeviriye ve çeviriyi yapan arkadaşlara desteklerinden ötürü teşekür maili atılabilir
  • Dostlar selamlar ben oyunu indiricem ama şuan türkçe yamayı indirmeye çalışırken böyle bir hata alıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim üniversiteye giderken hikayeli oyunlar orda çok işime yarıyor şimdiden teşekkürlerThe Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization )
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueLabels

Dostlar selamlar ben oyunu indiricem ama şuan türkçe yamayı indirmeye çalışırken böyle bir hata alıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim üniversiteye giderken hikayeli oyunlar orda çok işime yarıyor şimdiden teşekkürler
    Linki hemen düzeltildi. Oyunu güncellenen link üzerinden satın alarak oynayabilirsiniz.

• 3.27 GB boyutunda güncelleme geldi.
    https://mobile.twitter.com/thesinkingcity/status/1187018635178663936
    Yama notlarını detaylı olarak paylaşmamışlar. Bir takım düzeltmeler ve yeni kıyafetler (ücretsiz) eklenmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 18 Şubat 2021; 18:7:9 >
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt

Tekrardan kaldırılmış bütün ülkelerden.

• çıkış tarihi 5 ocak 2021 yazıyor şu an ama satın alıma açık değil hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Tekrardan kaldırılmış bütün ülkelerden.

Muhtemelen ek paket ücretlendirmeleri henüz hazır olmadığı için kaldırılmış olabilir, sabahleyin satın al seçeneği aktifti. Kısa zaman içinde yeniden eklenecektir.

• Tam bugün için alırım diyordum maaş yattı bir baktım kaldırılmış satıştan.

• Güzel bir fiyattan gelirse Steam'e almayı düşünebilirim. Epic'de ilk ve tek bitirdiğim oyundur kendisi, o Launcher'a o bile yetti.The Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization ) 

• The Sinking City oyununun Steam sürümü, mevcut lisans sorunlarından dolayı yeniden kaldırılmıştır. Şu an ilgili oyun Türkçe altyazı desteğiyle PS4 için satın alınabilir durumdadır.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4008-CUSA13152_00-THESINKINGCITYUA

Xbox One sürümüne de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/the-sinking-city/bpz6z3vdcvxc?activetab=pivot:overviewtab

• Yine geldi Steam e indirimle birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

Yine geldi Steam e indirimle birlikte.

Doğru evet, Steam'de yeniden satışa sunuldu. Ancak kesinliğini tam olarak bilmemekle beraber, şu anki Steam'e yeniden koyulan oyunun hangi sürümünün koyulduğu bilinmiyor. Yayıncı firma ile Frogwares arasındaki hukuki süreç devam etmekte olduğu için, şu an bu yapılan işlem yapımcı firmanın izni ve bilgisi olmadan yapılan bir işlem... Yine de kimse "kesinlikle satın almayın" diyemez ancak grafiksel veya içeriksel bazı sorunlar yaşanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

Doğru evet, Steam'de yeniden satışa sunuldu. Ancak kesinliğini tam olarak bilmemekle beraber, şu anki Steam'e yeniden koyulan oyunun hangi sürümünün koyulduğu bilinmiyor. Yayıncı firma ile Frogwares arasındaki hukuki süreç devam etmekte olduğu için, şu an bu yapılan işlem yapımcı firmanın izni ve bilgisi olmadan yapılan bir işlem... Yine de kimse "kesinlikle satın almayın" diyemez ancak grafiksel veya içeriksel bazı sorunlar yaşanabilir.

Alıntıları Göster

Almayı düşünüyorum aslında ama tam emin değilim ben de. 2-3 gün daha bekleyecem sıkıntı varsa yeniden kaldırılır zaten büyük ihtimal. İndirim 5 marta kadar devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

Almayı düşünüyorum aslında ama tam emin değilim ben de. 2-3 gün daha bekleyecem sıkıntı varsa yeniden kaldırılır zaten büyük ihtimal. İndirim 5 marta kadar devam ediyor.

Alıntıları Göster

5 Mart tarihi, gerçekten de karar verebilmek için uzun bir tarih sayılır. Dilerseniz herhangi bir bilgilendirme vs olup olmadığını zaman zaman kontrol etmek için https://twitter.com/Frogwares sayfasını da kontrol edebilirsiniz.

• Tekrar kaldırılmadan satın aldımThe Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization ) 17,7 GB indiriyor. Herhalde düz oyun dlc falan yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: OR-Bİ

Tekrar kaldırılmadan satın aldım 17,7 GB indiriyor. Herhalde düz oyun dlc falan yoktur.

Denedikten sonra görüşlerini bildirirsen sevinirim. Ona göre alalım :) DLC Ler vardır belki diyecem ama oyunun sayfasında herhangi birşey yazmıyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.