Şimdi Ara

The Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization )

1920'lerde, Birleşik Devletler'in doğu yakasında, yarı batık şehir Oakmont doğa üstü güçlertarafından ele geçirildi. Siz şehri ele geçiren, insanlarının ve sizin beyninizi çürüten şeyin ne olduğunu ortaya çıkaracak özel dedektifsiniz.

The Sinking City korkunun ustası H. P. Lovecraft evreninden esinlenerek açık dünyada kurulmuş bir macera ve araştırma oyunudur. Yarı batık Oakmont şehri doğa üstü güçler tarafından ele geçirilmiş. Siz bir özel dedektifsiniz ve şehri neyin ele geçirdiği gerçeğini ortaya çıkartmalısınız.

* H.P. Lovecraft'tan esinlenilen kasvetli atmosfer ve hikaye.

* Uçsuz bucaksız açık dünyayı yürüyerek, botla, dalgıç kıyafetiyle keşfedin...

* Açık soruşturma sistemi sayesinde yüksek tekrar değeri: her bir vaka bir çok yolla çözülebilir, hareketlerinize bağlı olarak farklı bir şekilde sona erebilir.

* Kâbus gibi yaratıklarla 1920'lerde dövüşmek için bir silah cephanesi.

* Deliliğin arkasındaki gerçeği çözebilmek için akıl sağlığını yerinde tut.

Tam 2,5 yıllık maraton... Yapılan sıkı takip, çeşitli görüşmeler... Türk oyun sektörüne olan inancın her anlamda yansımış bir örneği... Karşılıklı atılan adımlar ve uygulanan fedakârlıklar... Ancak her şeyden daha da önemlisi heyecan dolu 5 aylık büyük suskunluk...

Artık susmak yok! Gizlilik yok! İçimizi kemiren tarifsiz duyguları Türk oyunseverlerimizle paylaşmanın zamanı geldi:

AiBell Game Localization olarak Türkçe altyazı desteği sunduğumuz The Sinking City oyunu, daha önce ön sipariş veren oyuncularımız için 25 Haziran 2019 Salı (bugün) itibariyle Epic Games Store'de erken erişime açılmıştır.

PS4 ve Xbox One platformlarında ise 27 Haziran 2019 Perşembe itibariyle oyuncularımız oyuna erişim sağlayabileceklerdir.

Sizleri bu harika Cthulhu efsanesiyle baş başa bırakıyoruz. Hepinize iyi oyunlar dileriz :)

NOT: The Sinking City geliştiricisi ve marka patentini elinde bulunduran Frogwares ile oyunun yayıncı firması olan NACON(Eski adıyla Bigben Interactive) arasındaki hukuki süreç nedeniyle şu an sadece aşağıdaki linklerde bulunan sürümleri satın alınabilmektedir. Başka bir gelişme olması durumunda konu yeniden güncellenecektir.

Origin-PC: https://www.origin.com/tur/en-us/store/the-sinking-city/the-sinking-city

Xbox One: https://www.microsoft.com/tr-tr/p/the-sinking-city/bpz6z3vdcvxc?activetab=pivot:overviewtab (Standard Edition)

Xbox One: https://www.microsoft.com/tr-tr/p/the-sinking-city-necronomicon-edition/brv3141nd0fg?activetab=pivot:overviewtab (Necronomicon Edition)

PS4: https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4008-CUSA13152_00-THESINKINGCITYUA (Standard Edition)

PS4: https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4008-CUSA13152_00-TSCSIEENECROBUN0 (Necronomicon Edition)

PS5: https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5205-PPSA01772_00-1400020815338218 (Deluxe Edition)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 3 Mart 2021; 11:2:11 >

• Oyunun inmesini bekliyorum. Oyun ile ilgili tek olumlu şey Lovecraft havası ve Yerelleştirmesi olacak herhalde.
  • Türkçe dil seçeneği için hepinize teşşekkürler.
    He birde Sen bir sene bekle sonra da herifin biri çıksın epic e çıkacak steam için 1 sene daha bekleyin desin sövmicem ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler dil desteği için bu aralar forum çok canlandı böyle devam edere umarım
  • Tebrikler! Daha nice projelerde adınızı görmek dileğiyle.
  • Çok teşekkürler. Elinize sağlık.
  • Oyunun kendisi Türkçe dil desteğiyle çıktı. Kaç ay önceden belliydi Türkçe olacağı. Niye bu kadar teşekkür edilmiş anlamadım.
    Hatta Türkçe desteği var diye epic games'den gold versiyonunu almıştım. Akşam indiririm baya merak ettiğim bir oyun açıkçası.

Not: Eğer Türkçe olmasında konu sahibinin bir faydası bir çalışması olduysa bizde teşekkürlerimizi iletelim.
    Konu sahibi oyuna dil desteğini veren ekiptenmiş. Tekrar teşekkürümüzü iletelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omenhope -- 26 Haziran 2019; 10:52:31 >
  • omenhope kullanıcısına yanıt
    Yerelleştirmesini yapan firmanın Yöneticisi konuyu açan arkadaş.
  • Oyuna sağladığınız Türkçe dil desteği için teşekkürler, oyunu almıştım hafta sonu oynayacağım. Projelerinizin devamını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omenhope

Oyunun kendisi Türkçe dil desteğiyle çıktı. Kaç ay önceden belliydi Türkçe olacağı. Niye bu kadar teşekkür edilmiş anlamadım.
    Hatta Türkçe desteği var diye epic games'den gold versiyonunu almıştım. Akşam indiririm baya merak ettiğim bir oyun açıkçası.

Not: Eğer Türkçe olmasında konu sahibinin bir faydası bir çalışması olduysa bizde teşekkürlerimizi iletelim.
    Konu sahibi oyuna dil desteğini veren ekiptenmiş. Tekrar teşekkürümüzü iletelim.
    Yerelleştirmeyi kendileri yaptığı için açmış konuyu yoksa adamlar oyunu yaparken biz neyi eksik yaptık diye düşünüp sonradan Türkçe dil eklemeyi unuttuk lan deyip Türkçeyi söküp Türkçe dilini eklemediler herhalde.

• Ulan ne adamlar var neden teşekkür ediyorsunuz diyor ahahahha. İki satır yazıyı okumaktan aciz kimlerle aynı havayı soluyoruz ya.

Elinize sağlık daha nice projelere.

• Beyinler pırıl pırıl hiç kullanılmamış gibi, daha neler göreceğiz bakalım
  • umarız başka projelerde de sizleri görürüz.
  • Epic store pek benimsemesem bile türkçe olduğu için aldım desteğimi verdim.
  • Emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

• Türkçe olduğu için aldım. Deneyeceğim.
  • Tebrikler, teşekkürler ve diğer yeni oyunlarda çalışmalarınızda başarılar
  • Elinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu 2020de çıkacak sanıyordum haber için teşekkürler. 1 2 ay öncesinden ön sipariş almıştım sırf türkçe dil var diye.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.