Şimdi Ara

The Sinking City Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıktı! ( AiBell Game Localization ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
3.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam internet sürünüyor oyunun inmesine 6 saat var. Oynadıktan sonra yazarım ama bence alın hazır indirimdeyken.

• Alacam zaten de haber bekliyorum yine de senden. Ne olur ne olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar twitter'da bu sürümü almanızı önermiyoruz yazmışlar. ben şimdilik almayacam sanırım.

• Truelegend kullanıcısına yanıt

Hocam oyun gayet stabil çalışıyor ben bir sorunla karşılaşmadım. Yaklaşık iki saat oynadım sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: OR-Bİ

Hocam oyun gayet stabil çalışıyor ben bir sorunla karşılaşmadım. Yaklaşık iki saat oynadım sorun yok.

Oyunun yapımcıları farklı bir sürüm yayınlayacak gibi görünüyor. Belki DLC Ler ile birlikte paylaşırlar. Ben onu bekleyecem.

• Çıkan DLC'ler hikaye bazlı mıydı acaba. Çıktığı dönem bitirip beğenenler arasındaydım. Steam'de güzel fiyattan satılıyor fakat para Yapımcıya gitmediği için almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Çıkan DLC'ler hikaye bazlı mıydı acaba. Çıktığı dönem bitirip beğenenler arasındaydım. Steam'de güzel fiyattan satılıyor fakat para Yapımcıya gitmediği için almadım.

Evet yeni görevler çıkıyordu diye hatırlıyorum. Ama hikayeye ne kadar etkisi var bilmiyorum.

• Frogwares'ten gelen son dakika bilgilerine göre; The Sinking City'nin şu an Steam'de yayınlanan sürümü, NACON tarafından yasa dışı yollarla bir şekilde elde edilmiş sürümü olarak ifade ediliyor. Kısaca ortada büyük bir dolandırıcılık ve kodlara hack yoluyla erişim durumu var.

• Elimde korsan olarak indirilmiş "The Sinking City – Necronomicon Edition" var. Steam platformu dışında orijinal oyun almadığım için sanırım The Sinking City'yi istemeyerekte olsa korsan olarak oynayacağım. Çünkü bunların arasındaki problem sittin sene çözülmez gibi duruyor.

• Umarım oyunun yapımcıları kendi versiyonlarını steam'de paylaşır. o zaman alırım.

• Ve son durum: The Sinking City, Steam platformundan yeniden kaldırıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

Ve son durum: The Sinking City, Steam platformundan yeniden kaldırıldı.

Acaip bir ikilemdeyim şu anda oyunu aldım. Ama iade etmek istesemde edemiyorum. Elim varmıyor. Bir yanım boş ver oyna diyor vicdanım iade et diyor.😂

• Oyunu bitirdim iyi ki almışım  

• Zamanında Ön siparişle epicten alıp Türkçe oynamıştım. Ben bepenmiştim. Türkçe çeviriside güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 3 Mart 2021; 12:22:52 >
  • Necronomicon sürümünü indirdim, oyuna türkçe yama bakınıyordum ki meğerse resmi türkçeymiş vay be çok şaşırdım ve sevindim. Elinize sağlık. Call of Cthulhu kurdum bir de lovecrafta doyacağım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.