Şimdi Ara

The Last of Us Part II Duyuruldu (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
6
Favori
9.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hic uncharted last of us oynamadim. Ps konsolun yok cunku. Ne varsa hep pcde oynarim. Bu heyecani merak ettim gercekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Hocam son bir kaç mesajda sizi gördüğüm için soruyorum.

Ps4 almayı düşünüyorum. İlk konsolum olacak. Kaçırdığım eski oyunları bulabilir miyim? God of War, Uncharted vs. gibi serilere baştan başlama imkanı var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yorumların bebeliğine bak ya gören forumun yaş ortalamasını 10 felan zanneder yemin ediyorum.

Esas konuya gelecek olursak oyunu seven kişiler için güzel bir haber olmuş. Ama daha erken geliştirme aşaması olduğu söylendiğine göre Sony açık açık Scorpio dan korkup milleti kendine yöneltmek için gaza getirmeye çalışmış bu oldukça belirgin.

Bu arada açık açık söyleyeyim, oyun dünyasının en büyük balonlarından herhalde bu oyun. Yani Uncharted felan olsa neyse de bu oyunda kendini bu kadar sevdirecek ne var anlamadım.

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    iyimisin arkadaşım
    oyun ps4 exc.
  • PlayStation 4 almamak için çok direndim ama çıkmış olan Uncharted 4, daha çıkmasını beklediğim God of War, The Last of Us Part II, The Last Guardian gibi yapımlar bana bu konsolu aldıracak.
  • Bu oyun tam bir çöp. 1 inci oyun neydi ki 2 inci oyun bir şeye benzesin.

Böyle çöpleri alıp prim yaptırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony işini biliyor ps4 pro duyurulduğu zaman burlarda bu nasıl konsol almıyoruz hülöğğ diyen grup sony oyunları basınca ps4 can moduna geçiyor birkaç sene sonra yeni konsollar yeni oyunlar easy money easy life

• arkadaşlar şöyle bir gerçek var bir oyun bir platforma özel olduğu zaman daha bir güzel oluyor gerçek bu. birde sony türkçe içerikli oyunlara girince daha bir güzel oldu.
  • ilk oyun gibi nesili kapatacak oyun olacak sanırım ben 2018 yaz ayında çıkacagını tahmin ediyorum. 2017 e3 te gameplay falan gelir zaten..

• Konsolu yenilemem lazım kojima başkanın oyunu da geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Ne zaman çıkacakmış ki?

2020

Birileri dertlenmiş
  • Oyun duyurulduktan sonra nasılda kudurdular nasıl kıskanıyorlar. Siz bu oyundan ne anlarsanız xbox cöpünde böyle oyun yok ağlıyorsunuz işte kabul edin. Sony olmasa konsol dünyası cacık olur

• ya arkadaşlar sizden bişi isticem
    iş yerinde erişim engeli var ev dede net yok cepteki de bitti
    video yu google direve ne bilim mediare zpiiyshare le indirip koyabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 5 Aralık 2016; 10:50:4 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony (nd) daha oyun "early development" da diyor

bizim arkadaşlar joeli öldürmüş gömmüş helvasını bile yemiş

belki daha senarist senaryoyu tamamlamadı bi sakin gençler

• iyi guzelde cikis tarihi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• Arkadaslar westworld'un yazarida oyunun senaryo yazarlari arasina katilmis.

Yav pre order suan acsalar basicam pre orderi ne yapiyor bunlar bizi manyaga cevirdiler

http://press-start.com.au/news/playstation/2016/12/05/westworld-writer-co-writing-last-us-part-ii/
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

N11 den 11 kasım 2015 den indirimli Şekilde PS4 almıştım ve bu oyunun 1.si hediye idi daha jelatinini açmadım. paso fifa, Uncharted, Gow oynadım şu aralar ise 17 oynamaya devam ediyorum nedense su oyuna bir şans veremedim

Çok büyük şeyler kaçırmışsın, oyun tarihinin en iyi oyunudur benim gözümde. 7 kez bitirdim

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.