Şimdi Ara

The Last of Us Part II Duyuruldu (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
6
Favori
9.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

.
    The Last of Us Part II Duyuruldu

• Arkadaşlar neyin kavgası bu?

Konuya bir bakayım dedim; ps4, Xbox, Pc kullanıcıları birbirine girmiş. Konsol farketmezsizin her özel oyun konusunda durum bu. ps4 kullanıyorum fakat Xbox'a saldırmak (ya da tam tersi) bana saçma geliyor. Alın, oynayın, üzerine sohbet edin ve geçin cihazlara bu kadar bağlanmak saçma.
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Gordugum kadariyla xbox one da ve scorpio da daha akici bi youtube deneyimi yasayacaklarmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzikler yine gustavo abimizden olacak ve muhteşem olacak gibi, çocuk gibi konsol muhabbeti yapmayı da bırakın artık da bilgi yada teori paylaşın bu ne yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Passenger47 -- 5 Aralık 2016; 12:45:26 >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sanki playstation babalarının şirketi, başkasının oynayamamasından zevk alan saçma sapan insanlar var ne yazıkki

• arkadaşlar şunu itiraf edin playstation exclusive oyunları için bile olsa alınmayı kesinlikle hakediyor

bir tatile bile 2.000 TL'den fazla para ödüyorsun sırf iki üç gün eğlen diye

1.500 TL'e aldığın bir konsol sana yıllar boyu hizmet ediyor, sadece oyunlarıyla değil blu-ray dahil bir sürü multimedya seçenekleri ve programlarıyla

playstation donanımı itibariyle zaten para kazandırmayacak kadar ucuza satılıyor. Donanımla eşdeğer maliyette veriyorlar. Amaç tabiki konsol sayısını arttırıp oyunlardan para kazanmak

ancak bilinçli kullanıcılar sabrederek, indirimleri bekleyerek, takas yaparak, aylık plus hediyelerinden yararlanarak,psn kardeşliği yaparak, enpara kampanyaları gibi kampanyaları takip ederek kısacası bir çok şekilde oyunlarıda çok düşük fiyatlara edinmeyi biliyorlar. Bugün bu efsane oyunun ilk yapmının remaster versiyonunu 19,00 TL gibi komik bir bedele elde edebiyorsunuz hatta zorlasanız dahada düşer

bu nedenle oyun oynamayı sevdiğini iddia ettiği halde playstation almamak fanboyluğunda ötesinde oyun kültüründen uzak olmak demektir.

mesela şu aralar nintendo wii'mi açıp new super mario bros'u oynuyorum. Yıllar önce bitirmiştim. Yeniden sıfırdan başladım. Aldığım zevki anlatamam. HD bile değil. Hatta televizyonda çok pixelleşiyor diye S-Video > VGA dönüştürücü ile 22" monitöre bağlayarak oynuyorum. Ben bu kadar eğlendikten sonra yemişim HD'sini 4K'sını

Last of Us bir efsanedir. İnsanı bu kadar etkileyen bir yapım daha çıkmadı. Sırf bu oyun için bile PS4 satın almak mantıklıdır

upscale edilmiş 4K görüntü ile gerçek 4K görüntüyü oyun oynarken ayırt edebileceğini düşünenlere sadece gülerim. Hadi ayırt ettin diyelim, senin amacın en yüksek çözünürlüğü sağlamak mı yoksa oynadığın oyundan zevk almak mı ?

Playstation bir efsanedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 5 Aralık 2016; 12:59:37 >

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Daha fazla söze gerek yok. Arkadaş mis gibi yazmış bizede tebrik etmek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 5 Aralık 2016; 13:3:16 >
  • Of of yazılara bak akıllı adam işi değil vallahi . PC ye çıkmıyorsa çöptür , çöp konsolda oyun mu oynanır bu laflardan bir türlü usanmadı millet

Ula akıl var mantık var PC ye çıksa bu oyunlar kim alacak bu konsolları Mal mı millet birde konsola para verecek hey allahım .
  • Xbox koluydu o PC'de kullanmak için. Konsolum yok.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Baban yaşında adamlarla böyle mi konuşuyorsun tabi bordo klavyeli konsol takımı ne beklersin Gerçekleri görünce sağa sola laf sok küfür et anca kaliten bu.

Şu forumu bırakta forum fanboylardan kurtulsun az git kendi pisidört forumlarında takıl donanım forumu senin gibi donanım cahilleri için değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 5 Aralık 2016; 13:27:0 >
  • Haziran 2018 gibi çıkacağı konuşuluyor, muhtemelen God of War'ın çıktığı sene olmayacaktır bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Baban yaşında adamlarla böyle mi konuşuyorsun tabi bordo klavyeli konsol takımı ne beklersin Gerçekleri görünce sağa sola laf sok küfür et anca kaliten bu.

Şu forumu bırakta forum fanboylardan kurtulsun az git kendi pisidört forumlarında takıl donanım forumu senin gibi donanım cahilleri için değil.

Yaşın küçücük yazdığın mesajlara bak. Açtığın konuyu da hemen editlemişsin. Seni gidi konu dışı küçüğü "OTOBÜSTE REZİL OLDUM"

Niye editledin la?

• Last of Us toplamda 10 milyon satmış, yeni bir oyun için müthiş rakam. Adamlar para kazanıyorlar da bu oyunları yapıyorlar. Hala pc diyen tipler var, torrentci bebeler oynasın diye hayrına yapmıyorlar bu oyunları para kazanmak için yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 5 Aralık 2016; 13:39:47 >
  • Last Of us ilk oynadigimda 28 saatte bitirmişim. (çekirdek yer gibi değil kebap yer gibi oynarim)
    Sonrasinda 3 kez daha bitirdim ve TLOU 2 cikmadan bir hafta once de bir kez daha bitiririm ancak bende sizin gibi atari kulturunden gelmeyim ve 10 last of us benim için bir Final Fight etmez. Yeni oyunlara da her daim acigim ama 1.5 mb lik bir oyunla aldigim heyecan zevki yeni nesil asla veremiyor.

• Tecavüzün sadece fiziksel bir eylem olmadığını, Sony'nin Microsoft'a yaptığı bu hamle ile öğrendik.

• Birisi yazmış oyun neden PC Platform'a çıkmıyor. Güzel kardeşim exclusive oyun olduğu için olabilir mi? adamlar Playstation fazla satsın istiyor, ne kadar çok satılırsa o kadar çok exclusive oyun gelir. Ayrıca şunuda belirtiyim, Xbox'a laf atma sebebim ise Xbox patronuna uyuz olduğum için laf atıyorum tüm oyunlarına PC Platform'a çıkardı ayrıca klavye mouse desteği getiricem felan demişti bir kaç haberlerde ondan sonra iyiyce uyuz kaptım kendisine. Scorpio çıkarsa ne olur ki bu saatten sonra? İsterse 10 TFLOPS gücünde olsun 4K değil 8K görüntü sunsun benim için traştır. Biz grafik değil, oyun istiyoruz, konsoluna kim sahip çıkıyorsa gözümde 1 numaradır. Zaten konsol kullanıp grafik iyi diyip alıyorsanız sıkıntı sizdedir.
  • Adam dalga geçmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komik değil mi , xbox ve ps birbirlerini öyle istedikleri noktaya getirmişlerki duyurmadıkları oyunları satın alacak noktaya gelmiş zavallı kullanıcılar , bize oyun çıkacak diye sevinen insanları görmek dışarıdan komik duruyor öyle değil mi ? Tek başına sony olsa millet oyunlara bu kadar garip tepkiler vermezdi herhalde , sony ve microsoft birbirleri ile çok mutlular

• https://www.youtube.com/watch?v=9fOEz99V6TI
    Kesinlikle izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaPoo99 -- 5 Aralık 2016; 16:20:25 >
  • Sony gelecek teknolojinin kendisidir. Ileriki 40 yildaki teknolojide onlarin elindedir..

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.