Şimdi Ara

The Last of Us Part II Duyuruldu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
6
Favori
9.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlkini oynamamış olanlar başlıkta yazanları garipsemiş olabilir ama şöyle diyeyim, 36 yaşındayım, ateri salonları, commodore 64 ler falan, yaklaşık 20 yıldır oyun oynarım, bu oyun üstüne bişey koyamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeltme için Teşekkürler, Ben biraz daha yaşli saniyodum.. Ama günün sonunda ve Oyunda bi kaç sene daha ilerlemeyeceğinin garantisi olmadiği için varsayim olarak düşünürsek Kaos dolu dünyada 55-60 arasi bi yaşda yinede Joel güçsüz düşebilir.. Umarim olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: KingRoyality

Yanlız bu oyun çıkana kadar ülke batarsa oyun ülkemize gelmeyeblir

Adam ülkenin batacağına değil de oyunun gelmeyeceğine üzülüyor..

• defected kullanıcısına yanıt
    nasıl hala akp yi seçebiliyorlarsa buda öyle hocam

• Bu oyunu oynamayan oyuncuyum demesin..

• Ulan be Ulan beeee
  • 4-5 ay geçen ps4 i sattım 30 fps yüzünde bi ps5 çıksa belki alırım acelem yok.
  • Şu oyuna bir türlü ısınamadım yahu
  • Bence en iyi oyun firması Naughty Dog'dur

• Dostum ağır fanboysun! Benim xbox konsol sahibi olduğumu nerden çıkardın? PC kullanıcısıyım, olayı kavramadan millete sataşmayı kesin artık.
  • efsane geri döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Yazık şimdi böylesine bir oyun ps4 gibi tırt bir donanımlı konsolda harcanacak tıpkı ilk oyunu gibi.

Hangi yazik olmak ya , milyonlarca satti ilk oyun bunun da bir kac milyon satisi şimdiden garanti , nasil yazik olmak bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ps4 pro mevzuna sövüp duruyordum. 2 dakikalık trailer almama sebep olacak sanırım. Ne alaka bilmiyorum karmaşık duygular içindeyim. Sanırım bu oyunun hakkını en iyisiyle vermek istememden oluyor

• quote:

Orjinalden alıntı: tutunkolonyasi

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Yazık şimdi böylesine bir oyun ps4 gibi tırt bir donanımlı konsolda harcanacak tıpkı ilk oyunu gibi.
    </blockquote>
    Hangi yazik olmak ya , milyonlarca satti ilk oyun bunun da bir kac milyon satisi şimdiden garanti , nasil yazik olmak bu

bir kaç milyon mu ? kafayı mı yedin sen milyar da satsa azdır
  • 300 lira olur heralde

• tutunkolonyasi kullanıcısına yanıt
    Milletin elini kolunu bağlayarak zorla sattırırsan zaten satarsın kalkıpta multiplatform yayınlasalar ps4'te üstüne para versen almaz millet. Adamlar işini biliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: tutunkolonyasi

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: MonacoDoom

</blockquote>
    Hangi yazik olmak ya , milyonlarca satti ilk oyun bunun da bir kac milyon satisi şimdiden garanti , nasil yazik olmak bu</blockquote>

bir kaç milyon mu ? kafayı mı yedin sen milyar da satsa azdır

İlk oyun 10.5 milyon sattı, ikinci oyun rahat 20 milyon satar
  • bunu pc de oynuycan varya ultrada off off

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Milletin elini kolunu bağlayarak zorla sattırırsan zaten satarsın kalkıpta multiplatform yayınlasalar ps4'te üstüne para versen almaz millet. Adamlar işini biliyor.

Hocam bu bahsettiğiniz olayı Sony 1994ten beri yapıyor şimdi mi fark ettiniz :)

• allahım sana geliyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumm
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.