Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha baya var hocam 10-12 saatin vardır diye tahmin ediyorum belki daha fazla
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    2. Karakterle (a..) 3 saat oynadım daha 10 saat eminmisin hocam elliye oynadım çünkü
  • Eminim hocam bi ellie süresi kadar oynuyoruz onunlada
  • berbetmus kullanıcısına yanıt

Arada kontrol ediyorum. Hiçbir hareket yok. Şimdiye kadar gelirdi. Desteği kestiler herhalde.

• Sanırım Yeni Remastered ve Kutu Tasarımın üstünde bu ibareyi göreceğiz gibi. :)

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

The Last of Us 2 galibiyetlerde sarsmaya devam ediyor! Naughty Dog'un devamı 2020'de 200'den fazla Yılın Oyunu ödülünü topladı.

Naughty Dog'un şahlanışı

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

2. Karakterle (a..) 3 saat oynadım daha 10 saat eminmisin hocam elliye oynadım çünkü

Evet, arkadaşın dediği gibi Ellie ile oynadığımız kadar var. Onun bölümleri daha hareketli, nefis bir Boss dövüşü de var. Ayrıca oyunun bir de üçüncü partı var. Yani daha çok var hocam bitmesine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

• Metacritic kullanıcıları yılın oyunu olarak açık ara Tlou 2'yi seçmişler. Oyunun çıktığı dakikada 0 puanları yağdıran troller bu sefer oy vermeyi unutmuşlar galiba

https://www.resetera.com/threads/metacritic-users-vote-the-last-of-us-part-ii-as-best-game-of-the-year.357835/#js-post-55827826

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Alıntıları Göster
    Adam da nasıl dolmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 10 Ocak 2021; 13:53:34 >

• Video çok iyi olmuş

• Hikayesi gayet güzeldi oynanış 10/10 du gerile gerile oynamam dışında her şey güzeldi
  • En son 203 Ödül vardı. Ödülleri Güncelleme vakti.

• TLOU2 Multiplayer hakkında bir söylenti. Eğer doğruysa bence Part 2'ye ücretsiz güncellemeyle gelecek. Ya da Free to Play bir oyun olabilir. Açıkçası ben F2P olmasını istemem kalite bozuluyor. Multiplayerın da bu arada 2018'den beri geliştirildiği söyleniyor. Bu ayrı ekip 2020'de katılmış başka bir şey için

• Kim ne derse desin yılın oyunu Last of Us 2 oldu.
    Hikayesi müzikleri bekleyen herkesi TERS KÖŞE yapması.
    Muazzamdı. Şimdi Last of ustan müzikler dinleyince aklıma geldi konuya uğrayayım dedim...
  • Oyunu biraz once bitirdim. Muazzam, tek kelime ile muazzam.

Hikayeye tas atanlar neyine tas atmislar anlamadim. Oyun cok uzun olmasina ragmen surukleyiciligi hic bitmedi. Her sahnesi film tadindaydi.

• Oyunu kalici ölümde,afetzede de falan bitirdim ama yeniden baslamak icin yeni sebep ariyorum :D Bir kupa,challenge bir sey olsa keske

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saetasdealtosbalcones -- 10 Ocak 2021; 18:27:18 >
  • Yeniden başlamak için PS5 update’i bir sebep olabilir benim için :) Ne zaman çıkar acaba?
  • IDwasHERE kullanıcısına yanıt
    belki çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Evet, arkadaşın dediği gibi Ellie ile oynadığımız kadar var. Onun bölümleri daha hareketli, nefis bir Boss dövüşü de var. Ayrıca oyunun bir de üçüncü partı var. Yani daha çok var hocam bitmesine.

Alıntıları Göster

Hocam o zaman bir süre ara veriyim biter sandım

• 
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.