Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
957
Cevap
8
Favori
31.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 229 tl nin neresi fazla. Ha bi oyun icin fazla tabi ama fiyati oyunlarin fiyatina göre normal. Almanyada 72 euro. Bugün 62 yaptilar pek alan olmadi galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dişimi sıkıp,çalıştım hem ps4,hemde iyi bir pc aldım,iyi ki pc almışım.Ps4'de sadece özel oyunları alıp,bitirip,satıyorum.Özel oyunlar dışında,neredeyse hiç açmıyorum bile.Online paralı, oyun fiyatları çok pahalı,para yetiştirmede zorlanıyordum.Bir kaç ay önce pc aldım ve o kadar rahatladım ki anlatamam.Günümüzde malesef,konsollar aşırı lüks oldu.Bu son zamanda ki fiyatlar nedir böyle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Mustafa Yiğit'de PSN'i öneriyor daha ucuz olduğunu söylüyor. Fark fazla bence de dijital almak daha mantıklı.

Mustafa Yiğit PSN'den alın diyorda 2 oyun indirsek kota bitiyor onu nasıl yapıcaz.bir ISS ile görüşüyoruz bu konuyu diyor hala ses seda yok, o ISS'de muhtemelen Süperonline'dır zaten onunda her yerde altyapısı yok malesef.
  • oyunun bizi ne kadar cezbedeceği ortada arkadaşlar . bu tarz oyunlara hayran kalırım hatta bayılırım fakat benım ıcın oyunun bitiş süreci ve hikayeside önemli benim yorumumu kasti ve art nıyet olarak değil de süre ve hikaye bakımından alınılır mı diye cevaplarsanız sevinirim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Mustafa Yiğit'de PSN'i öneriyor daha ucuz olduğunu söylüyor. Fark fazla bence de dijital almak daha mantıklı.

Mustafa Yiğit PSN'den alın diyorda 2 oyun indirsek kota bitiyor onu nasıl yapıcaz.bir ISS ile görüşüyoruz bu konuyu diyor hala ses seda yok, o ISS'de muhtemelen Süperonline'dır zaten onunda her yerde altyapısı yok malesef.

Ben superonline kullanıyorum. 25 mbit sınırsız, akk'siz paket 100 tl. Aynı paket ttnet çöpünde 220 tl küsür. Aralık ayı boyunca da , tüm fiber kullananlara hız olarak 100 mbit yaptı superonline. Akk'siz internet gerçek İnternetmiş, onu öğrendim bu sayede. Şunu mu , indireyim , bunu mu indireyim , kotam ne zaman biter derdin yok. Geçen ay 850 gb indirmişim. Keşke her yerde superonline olsa da ttnet rezilliğinden herkes kurtulsa.

• Bizim binada sadece Telekom'un Fiber altyapısı var Superonline olsa 1 saniye düşünmem o paketi alırdım.50 MB 200 GB AKK'ye 86 Lira ödüyorum 4-5 Oyun indiriyorum sonra hop 3 MB.
  • Of o fiyat nedir öyle, daha çıkar çıkmaz etkiledi beni 'fiyatıyla'
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Bizim binada sadece Telekom'un Fiber altyapısı var Superonline olsa 1 saniye düşünmem o paketi alırdım.50 MB 200 GB AKK'ye 86 Lira ödüyorum 4-5 Oyun indiriyorum sonra hop 3 MB.

86 lira he. Kazığın daniskası gerçekten. Eğer superonline gelirse direk geçiş yap, yapın.
    https://m.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

• girişkat G kullanıcısına yanıt
    Ben olsaydım acelem yoksa oyunu oynamak için beklerdim bence bu oyunun fiyatı UC4 vs oranla daha hızlı düşecektir. ben bekleyeceğim ama bu arada oyuna dair videoları da izlemeyeceğim.
  • El mecbur yapacak bişey yok 24 mb 75 gb kullansam 1 oyunda akk bitiyor.Superonline bi gelse bir saniye durmam zaten inş yakın zamanda gelirde şu telekom belasından kurtulurum.valla taahhüt bozma ücreti 400 lira olsun yinede ödeyip aynı gün geçicem o derece bıktırdılar.
  • Oyun kaç saat sürüyor arkadaşlar? oynamış ve bitirmiş olan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bugün benimde aynı paket ile 1. ayım doldu.Gerçekten dünya varmış dedirtti şu akk zımbırtısından kurtulmak.
  • Yıllardır 2mbit ile sürünüyordum ben de, şu an 50mbit fiber akksız o yüzden dijital oyun tam benlik oldu, 110gblık cod infinite + cod 4'ü bile gün içinde indirdim :D, ama diğer arkadaşlar için zor tabi bir oyun artık olmuş 50gb ayın başında kota biter.
  • 1 ay bekleyeceğim bu oyun için. Bikaç performans iyileştirmesi gelsin sonra alacağım. Yıllar var oyunun yapımı sürmekte ve hala sıkıntılı çıkış yapıyorlar. Bu işte var bir bit yeneği diye düşünüyorum artık. Single player oyun yapıyorsun sıkıntılı çıkarıyorsun. Birde multi olsa kimbilir ne olacak. Sonuçta dünya para verilip alınıyor bu oyunlar stabil oynamak en doğal hakkımız.

Ben şunu merak ediyorum acaba butür performans sıkıntıları hangi yılda son bulacak? Yani oyunlar çıkışlarını sorunsuz bir şekilde hangi yıl itibariyle gerçekleştirecek. Bazen kendimi 1988 yıllarında zannediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun kaç frame de çalışıyor arkadaşlar ve stabil mi, birde türkçe versiyonu varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Oyun kaç frame de çalışıyor arkadaşlar ve stabil mi, birde türkçe versiyonu varmı ?

14bin tane mesajın var, başlıkta kocaman Türkçe yazıyor. 14bin mesajdır forum kullanmayı öğrenemedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

quote:

Oyun kaç frame de çalışıyor arkadaşlar ve stabil mi, birde türkçe versiyonu varmı ?

14bin tane mesajın var, başlıkta kocaman Türkçe yazıyor. 14bin mesajdır forum kullanmayı öğrenemedin mi?

Cevap verceksen ver vermiyceksen terbiyesizlik yapmana gerek yok, orda başka sorularımda vardı, amacın paylaşım yapmak yardımcı olmaksa onları cevaplayabilirdin, başlıkta yazan yazıyı mobilde başlık tam görünmediği için okuyamadım, kaç mesajım var onu sorgulayana kadar bunu düşünseydin, evet uzun zamandır forumda yazıyorum ve emin ol gördüğüm en gereksiz ve saygısız cevaplardan birini sen verdin

• quote:

quote:

quote:

Cevap verceksen ver vermiyceksen terbiyesizlik yapmana gerek yok, orda başka sorularımda vardı, amacın paylaşım yapmak yardımcı olmaksa onları cevaplayabilirdin, başlıkta yazan yazıyı mobilde başlık tam görünmediği için okuyamadım, kaç mesajım var onu sorgulayana kadar bunu düşünseydin, evet uzun zamandır forumda yazıyorum ve emin ol gördüğüm en gereksiz ve saygısız cevaplardan birini sen verdin

Olumsuz mesajlara dayanamıyorsan forumda yazmayacaksın o zaman. Kimse kimseyi pohpohlamak zorunda değil. Sırf mesajım hoşuna gitmedi diye ne terbiyesizliğim ne saygısızlığım kalmış.

Yine de ben cevabımı aldım konu gereksiz yere uzamasın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olumsuz mesajlara dayanamıyorsan forumda yazmayacaksın o zaman. Kimse kimseyi pohpohlamak zorunda değil. Sırf mesajım hoşuna gitmedi diye ne terbiyesizliğim ne saygısızlığım kalmış.

Yine de ben cevabımı aldım konu gereksiz yere uzamasın.

Mesajın olumsuz değil evet saygısız ve terbiyesizce, ben bir yorum yapmadımki sen buna olumsuz cevap veresin, burda sorduğum soruların sana ne zararı varda böyle tepki veriyosun, gereksiz bir soru olarak görüyosan okur gecersin, yazdığın tarz forum ve paylaşım adabına uymuyor

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.