Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
957
Cevap
8
Favori
31.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''I have several ideas. Some of them are in the same taste of the three games that I've made so far. Some of them are completely different. I've got several ideas.'' Ohh, ohh adamın beyninden neler geçiyordur önceden bilmek isterdim. Gardiyanı bitirdikten sonra son oyunudur diye oturdum üzüldüm ciddi ciddi. Yeni idealarla gelecekse ne mutlu. Akşama tekrar Gardiyan yapayım, duramıyorum.
  • buralar durulmuş, kavgalar bittiğine göre oyuna rahat rahat başlayabiliriz :)
  • Amazon.de'de ki Last Guardian'da Türkçe altyazi var mi? Bile varsa aydinlatsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun sec hakkını satmak isteyen arkadaş olursa iletiseme geçebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Amazon.de'de ki Last Guardian'da Türkçe altyazi var mi? Bile varsa aydinlatsin.

hocam normal sürum icin soruyorsaniz amazondan alinca 200e yakin tutuyor fiyat. gg de 210a satiliyor oyun. deymez yani ordan almaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, oyun nasıl? Spotçularda 215 lira, değecek mi? Benimde beklentim çok fazlaydı, trailer'ları enfesti, incelemelere bakınca yeteri kadar iyi olamadı gibi gözüküyor....
  • Oyun hakkinda ki yorumlarin aldirma konusunda insani gaza getirici nitelikte. Sadece tek bir cevap istiyorum, oyun arsivlik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Oyun hakkinda ki yorumlarin aldirma konusunda insani gaza getirici nitelikte. Sadece tek bir cevap istiyorum, oyun arsivlik mi?

Colossus şimdi açıp oynanıyorsa bu da bir on yıl sonra tekrar oynanır, eksiği değil fazlası var. PS4'üm var diyip bunu almamak ayıptır ayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Amazon.de'de ki Last Guardian'da Türkçe altyazi var mi? Bile varsa aydinlatsin.

hocam normal sürum icin soruyorsaniz amazondan alinca 200e yakin tutuyor fiyat. gg de 210a satiliyor oyun. deymez yani ordan almaya.

Vergi indirimi+10 euro indirim ile oyun 42 euro'ya geliyor. Onun için sordum var mi diye?

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    uncharted 4 alanlarin turkce cikmisti hocam ama bu oyun icin bilmiyorum. buyuk ihtimal vardir. dublajli oyun olsa belki sorun olurduda altyazili oyun zaten türkce vardir diye dusunuyorum. 10€ indirimle 155e geliyo oyun iyi fiyat

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Emin olamadim. Neyse, Türkiye de indirime girdiğinde alirim.

• last guardian press kit versiyonu olan varsa satın alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

last guardian press kit versiyonu olan varsa satın alabilirim

Bahsettiginiz kutulu oyun mu? Press kit basina dagitilan ozel bir versiyon mu? Ve ozelligi nedir?
  • Basina dagitilan versiyon hocam

• böyle bişeymiş hocam

https://youtu.be/e6ulCpi-9Mg

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

böyle bişeymiş hocam

https://youtu.be/e6ulCpi-9Mg

Hocam bu BSC'ninde İlk bakış videosunda gösterdiği tasarım (versiyon) değil mi?
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    o sanırım oyun cıkmadan tanıtım için basına dağitılan versiyonmuş
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Peki sağolun hocam

• Arkadaşlar bu oyun alınır mı? Oyun güzel mi?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.