Şimdi Ara

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
8
Favori
31.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ve bugün reddit,neogaf ve youtube'da yüzlerce yorum okudum şu forumda bahsi edilen hiç bir konunun konuşulduğuna şahit olmadım. Adamlar hikayenin ve hayal gücünün tadını çıkarıp ne kadar duygulandıklarından bahsederken bizde konuşulan meseleler FPS ve oyun süresi. "Oyunculuk" konusunda tam zıt bir anlayış farkı var.

Oyun süresi demişken, sürede bir sıkıntı yok, sıkıntı yapılan her oyunun aynı basma kalıp standartlarda oyuncu odaklı geliştirilmek zorunda olduğunu sanmak. Bu oyun ve Ueda'nın daha önce geliştirdiği oyunlar kişisel bir hayalin eseri. Adamın amacı oyuncu çekmek,daha fazla satış yapmak, yer edinmek, beklenti karşılamak, oyunları süresinden, daha fazla oyalanıcak fazladan içerikten ibaret olduğunu sananları tatmin etmek değil yalnıca yarattığı hikayeyi oyuna çevirip oynatmak. Eğer muazzam bir hayal gücü örneğini sadece süreye göre değerlendirebilcek biriyseniz bence bu oyunu bedava bile verseler oynamayın. Call Of Duty'ye yönelin, Fifa'da kariyer oynayın multiplayer'da var üstelik çok daha mantıklı bir tercih olucaktır

• Oyun gayet güzel çok farklı bir atmosferi var. Bana göre tek sıkıntısı kamera hakimiyeti bazı yerlerde zorluyor..kesinlikle denenmesi gereken duygu yüklü bi oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı forumlarda da performans ve Kamera açılarından şikayet edenler var baya, burada da varmış :)
    Şöyle stabil bir patch bekliyim o zaman satın alayım. Ps4'te kesinlikle oynayacağım oyunların başında geliyor.

Tam Xbox One deneyelim dedik, Last of us 2'de duyurulunca dedim yerinde kal sen :)
  • Yeni exclusive fiyatları hayırlı olsun

The Last Guardian (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro Enhanced) [Türkçe Altyazı Destekli]
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Max 2 3 günde bitcek oyuna 250 ona verceğime gider kebap yerim 1 2 hafta karnım doyar yazık bea

• Oyunu ucret karsılıgında kiralayabilecek var mı arkadaslar digital olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Yeni exclusive fiyatları hayırlı olsun

Oyun dijital olarak 189 Tl !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Vr -- 7 Aralık 2016; 19:22:46 >

• askerdeyim suan, gelince kendimi oyuna verecektim. kafamda almayi planladığım oyunlardan biri de buydu ama bu fiyatlarla imkansiz. artık fiyati düşer diye bekliyecegiz.

• Ps4Vr P kullanıcısına yanıt
    Mustafa Yiğit'de PSN'i öneriyor daha ucuz olduğunu söylüyor. Fark fazla bence de dijital almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Mustafa Yiğit'de PSN'i öneriyor daha ucuz olduğunu söylüyor. Fark fazla bence de dijital almak daha mantıklı.

Tabi canım milletin avm vs... dükkan kirasını ben mi ödeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Vr -- 7 Aralık 2016; 19:53:58 >
  • Oyun fiyatlarının pahalı olması PS Türkiye ile alakası yok bunun dolar-euro artması ve vergilerin çok fazla arttığı için zamlar felan derken adamlar 250 lira fiyat biçmiş. The Last Of Us 2 2018-2019 gibi çıkınca 300 TL kesin olur
  • Sıkılmadınız mı Shooter Shooter Open World Shooter Open World oyunlardan?

Keşke bu tarz oyunlar daha fazla çıksa,FPS düşmesi can sıkıcı ama patch ile düzelir,Witcher 3'de ilk çıktığında çok kötüydü sonra düzeldi ve üstelik yılın oyunu seçildi..

Umarım satışları iyi olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: die.Rache

Sıkılmadınız mı Shooter Shooter Open World Shooter Open World oyunlardan?

Keşke bu tarz oyunlar daha fazla çıksa,FPS düşmesi can sıkıcı ama patch ile düzelir,Witcher 3'de ilk çıktığında çok kötüydü sonra düzeldi ve üstelik yılın oyunu seçildi..

Umarım satışları iyi olur..

Proda fps düşüşü varsa bu oyun alınmaz

• quote:

Yeni exclusive fiyatları hayırlı olsun

Bu fiyat D&R gibi yerlerde geçerli sanırım Overgame ve hepsisony'de 239TL, spot piyasasinda da 220TL.

• Source kullanıcısına yanıt
    bilgim yok PS Türkiye facebook sayfası paylaştı önceden exclusive oyunlar 189 a çıkıyordu şimdi 249 olmuş
  • quote:

bilgim yok PS Türkiye facebook sayfası paylaştı önceden exclusive oyunlar 189 a çıkıyordu şimdi 249 olmuş

Uncharted 4, 229TL'den satışa çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam?

öylemiydi bilmiyorum 9 aydır ps4 üm yok
  • Halen daha bir takım kesim bakkala manava gidince sizden dolar mı istiyorlar diyen zihniyeti savunuyorsa bu fiyatlar az bile.bak Ne güzel tl.diyor Sony.dolarla Ne işimiz var.Allah yardımcımız olsun tez Zaman'da akıl fikir versin bize.

• quote:

öylemiydi bilmiyorum 9 aydır ps4 üm yok

229TL bile olsa ciddi bir zam var ortada :(

evet öyle gözüküyor
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.