Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.256
Cevap
27
Favori
208.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bir şey farkettim, muhtemelen çoğu kişinin de dikkatini çekmiştir;
    3 film olması ile Tolkien'in eserleri aynen Star Wars gibi sinemaya yansıtılmış olacak;

önce olayın son yarısı 3 film halinde (lord of the rings serisi)
    sonra olayın ilk yarısı 3 film halinde (hobbit part i, ii, iii)

peter jackson, george lucas yolunu seçmiş gibi görünüyor.
  • I don't know half of you half as well as I should like. And I like less than half of you half as well as you deserve.
  • ilk seansta filmi izlemek istiyorum.simdi sinemalardan falan önceden bilet bulabilir miyiz?ya da filmin gelmesine 1 ay kala falan gitsek biletler kalmıs olur mu?
  • Vay be, şaka maka az kaldı.
  • Allah için her sinemaya dublajlı-dublajsız seçenek koysunlar Vallaha dublajlı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

ilk seansta filmi izlemek istiyorum.simdi sinemalardan falan önceden bilet bulabilir miyiz?ya da filmin gelmesine 1 ay kala falan gitsek biletler kalmıs olur mu?

Ben geçenlerde mybilet.com'a üye oldum. Her sinema salonunun seansları, koltuk düzenine kadar detaylı olarak görünüyor. 1.5 lira fazladan para kesiliyor ama olsun. İstinye Park imax'de tam salonun ortasından yerimi ayırtacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

Şöyle bir şey farkettim, muhtemelen çoğu kişinin de dikkatini çekmiştir;
    3 film olması ile Tolkien'in eserleri aynen Star Wars gibi sinemaya yansıtılmış olacak;

önce olayın son yarısı 3 film halinde (lord of the rings serisi)
    sonra olayın ilk yarısı 3 film halinde (hobbit part i, ii, iii)

peter jackson, george lucas yolunu seçmiş gibi görünüyor.

Bence bu şekilde olmasını kasten yapmadı diye düşünüyorum.İlk filmin ne kadar tuttuğunu gördüler ve aynı zaman diliminde bir seri daha yapalım dediler ellerindede olayın öncesi vardı.Yani umarım tutacak bir seri daha olur ama nedense bu seriye pek umutllu bir şekilde bakmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

ilk seansta filmi izlemek istiyorum.simdi sinemalardan falan önceden bilet bulabilir miyiz?ya da filmin gelmesine 1 ay kala falan gitsek biletler kalmıs olur mu?

Ben geçenlerde mybilet.com'a üye oldum. Her sinema salonunun seansları, koltuk düzenine kadar detaylı olarak görünüyor. 1.5 lira fazladan para kesiliyor ama olsun. İstinye Park imax'de tam salonun ortasından yerimi ayırtacağım :)

Ne zamandan itibaren bilet ayırtabiliyoruz kesin ilk gün full çeker istinye imax erkenden ayırtmak şart.

• 1:50den sonrası dwarflar savaşa giderken çalsa ne mükemmel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 2 Eylül 2012; 17:44:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

I don't know half of you half as well as I should like. And I like less than half of you half as well as you deserve.

Hehe :) Ne cümle ama, beynim suluyken kesinlikle anlayamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

I don't know half of you half as well as I should like. And I like less than half of you half as well as you deserve.

Hehe :) Ne cümle ama, beynim suluyken kesinlikle anlayamam.

"içinizden en az yarısını, arzuladığımın yarısı kadar bile tanımıyorum; ve yarınızdan azını hak ettiğinizin ancak yarısı kadar sevebiliyorum" gibi bir şey değilmiydi o?...
  • Trailer'ın her sahnesini uzun uzun inceleyenler olmuş. İngilizce bilenler için gayet güzel bir yazı buyrun;

http://newboards.theonering.net/forum/gforum/perl/gforum.cgi?post=411074
  • Filmin çıkmasına az kalmışken kitabı alıp okuyayım dedim.Şu an 100. sayfa civarındayım.Bu kitaptan nasıl 3 film çıkacak anlamış değilim.Fazlasıyla detaya inilecek sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Filmin çıkmasına az kalmışken kitabı alıp okuyayım dedim.Şu an 100. sayfa civarındayım.Bu kitaptan nasıl 3 film çıkacak anlamış değilim.Fazlasıyla detaya inilecek sanırım.

Sadece hobbit'ten üç film çıkmıyor.Daha öncede söylediğimiz gibi ak divan dol guldurun düşüşü sauron(necromancer)ın yükselişi erebor cüceleri gibi detyalı konular var ayrıca yüzüklerin efendisi ekleri de var.Yani bir kitaptan 3 film değil bir çok kitabı harmanlayıp ana temayı hobbit kitabı olarak göstererek detaylı olaylarıda anlatacaklar.
  •  The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

Vallahi heyecanlanıyorum
  • Dublaj iyi yapılır umarım buraya kesin dublajlı gelir çünkü.
  • ALLAHHHHHH AZ KALDI OLEYYYY ARALIKTA VİZYONA GİRECEK DEMİ ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Kıtmir'

ALLAHHHHHH AZ KALDI OLEYYYY ARALIKTA VİZYONA GİRECEK DEMİ ?

Evet erkenden imax ayırtıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

quote:

aslında 2-3 izleyeceğmiz için, ayırtmışken 3 farklı güne ayırtmak lazım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

quote:

aslında 2-3 izleyeceğmiz için, ayırtmışken 3 farklı güne ayırtmak lazım. :)

Hepsi imax olmaz herhalde batarım o zaman 1 imax 2-3 defa da normal sinemalarda iyidir Normal sinemalarda yer buluruz da imax ayırtmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.