Yüzbaşı
02 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba hepinize,

geçenlerde bir arkadaşım sağolsun tanıştırdı beni bu grupla. Sizin de dinlemenizi isterim. Psychedelic rock tarzında bir grup ve eğer ilk defa dinleyecekseniz, "oha bu Pink Floyd lan?" tarzı yorumlar yapabilirsiniz. Keza The Beatles diyenler de var. Yani ortada baya bir etkilenmişlik var. Neyse fazla uzatmadan 2 şarkılarını atacağım. Bu tarzı seviyorsanız gerisi gelir zaten....
Arkadaşlar merhaba,

bu iki üniversite arasında kaldım. Hangisini öne yazacağımı kestiremiyorum. Bu iki üniversiteyi de iyi bilen arkadaşlardan yorumlar bekliyorum. Artık az bir süre kaldı ve bugün-yarın vermem lazım bu kararı. (İkisinin de ikinci öğretimleri.)

Merhaba arkadaşlar,

sıralamam 77.793 Kafamda tercihler belli ama sıralama yapmakta zorlandığım yerler var. İlk 16 dışındaki yerleri sıralayamıyorum. Aynı zamanda 26 ve 27.sırayı tamamen silsem mi yoksa üstlere mi çeksem? Kimse beğenmiyor CBÜ yü...

NKÜ 1. öğretim mi yoksa Erciyes Üni. 2.öğretim mi önde olsun?(Bilg. Müh.).. İstanbul da oturuyorum ama uzaklık sorun olmaz sanırım. Uçakla gidip gelirim. Benim için önemli olan okul kalitesi.

İlk 16'dan gelebilecek yerler var mı size göre?

Biliyorum çok fazla ölü tercih yapmış gibi görünüyorum ama yoksa dolmayacak bu liste, parayla değil ya yazayım dedim.

Şimdilik aklıma gelen sorular bunlar arkadaşlar. Yardımınıza hakikaten ihtiyacım var. Büyük ihtimalle yarın ya da Çarşamba günü vereceğim tercihleri.

Merhaba arkadaşlar,

SDÜ'nün Bilgisayar Mühendisliği(İÖ) bölümünü tutturuyorum ve Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İÖ) bölümünü ise belki(Bölüm 2010 da 66000den kapatmış, aynı oranda düşüş yaşarsa gelebilir.) tutturabilirim. Benim sıralamam 77793, Bilg. Müh. 92000 ile EloHab. Müh. ise 72000 ile kapatmış.

Önceliğim Bilgisayar Mühendisliği'nde ve burayı yazarsam da büyük ihtimalle gelecek.

Benim sorum "hangisini öne yazayım?" değil elbette, üniversite hakkında bilgilerinize ihtiyacım var. Özellikle bahsettiğim bölümlerde okuyan arkadaşların yorumları daha çok ilgimi çeker.

Üniversite '92 de kurulmuş, köklü sayılabilecek bir üniversite olması tercihlerimde ön sıralarda olmasını sağlıyor.

Üniversitenin eğitimi, kadrosu, kampüsü, Erasmus imkanları, staj imkanları ve daha aklıma gelmeyen bir sürü konu hakkında yorumlarınıza, bilgilerinize ihtiyacım var.

Aynı şekilde Isparta hakkında da yorum alabilirsem çok hoş olur. İstanbul'dan geleceğim, adapte sorunu illa ki olacaktır fakat sonrasında bağlanabileceğim bir yer midir? Genelde büyüklerimizin anlattığı şehir dışı üniversite maceraları, nefretle başlayıp aşk ile bitermiş, Isparta' da da var mı bu durum?

Eğer gelirsem, büyük ihtimalle özel yurtta kalacağım. İyi seçenekler var mı ?

Açıkcası daha da uzatmak istemiyorum. Bu "özet geç" furyası burayı da baya bir vurdu.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba,

bu kitabı almayı düşünüyorum fakat tam emin olamıyorum. Fiziğim çok iyi değil ama "güzel" sorularla uğraşmak istiyorum. Bana birşeyler katmasını istiyorum. Güvender YGS soru bankası almıştım geçenlerde, SBS gibi hakikaten. Bana bir getirisi olmadı pek. Yani seviyem o kadar da kötü değil. Bu kitabın seviyesi nasıldır? Kullananlardan yorum alabilirsem çok memnun olurum. Mekanik(A);Elektrik, Optik, Dalgalar, Modern Fizik(B) diye ikiye ayırılmış bir de açıkcası tam istediğim gibi. :) Fakat bunu da alıp çözememekten korkuyorum. Siz ne dersiniz?
Merhaba arkadaşlar,

birkaç gündür MP3 Player almayı düşünüyordum. Bugün de kesin kararımı verdim. Fakat bu piyasa hakkında baya bir cahilim. Bana kendinizin kullandığı/test ettiği aletlerden önereceklerinizi bekliyorum.

Fiyat olarak maksimum 250 lira diyebilirim. Hafızası 8GB(üstü de muhteşem olur tabi ki ) olmalı. Bunlardan başka da bir kısıtlama getiremiyorum açıkcası özellikleri bilmediğimden. Bir arkadaşım Sony MWZ - S544 ü önerdi. Fiyatı uygun aslında ama acele karar vermek istemiyorum. Sizden öneriler bekliyorum. Önümüzdeki Pazar/Salı günü de Kadıköy' e gidip önerdiklerinizi bir de kendim test edeceğim. Aynı zamanda fiyat araştırması tabi.

Neyse bu kadar, önerilerinizi bekliyorum.
Hakkında
Konum: İstanbul,Kadıköy
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 420
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.054
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 19.666 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.