Şimdi Ara

The Fast and the Furious 6 (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
7
Favori
51.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) Rio soygunu bir liderin imparatorluğunu devirdikten ve ekibe 100 milyon dolar kazandırdıktan sonra, kahramanlarımız dünyanın dört bir tarafına dağılır. Ancak ülkelerine geri dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşamaları hayatlarını olumsuz etkilemektedir.

Bu sırada, Hobbs (Johnson) ise 12 ülkede oldukça yetenekli bir sürücü örgütünün peşindedir. Bu örgütün başındaki dahi (Evans) Dom’un öldüğünü sandığı Letty’den (Rodriguez) yardım almaktadır. Bu suçluları durdurmanın tek yolu onları sokakta yenmektir. Bu nedenle Hobbs Dom’dan elit takımını Londra’da yeniden bir araya getirmesini ister. Karşılığında ise onlara af çıkaracaktır ki böylece evlerine geri dönüp ailelerine kavuşabileceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 4 Şubat 2013; 13:25:42 >

• 5 teki gibi saçma sahneler olmasa bari. Cüneyt Arkın'ın zıplamalarına benziyordu bazı hareketli sahneler
  • 5 inci film serinin en iyi filmiydi.Karakter seçimleri başarılıydı.Araba saheleri azaltılmış olsada kurgu başarılıydı.Vin Diesel de olunca işin içinde insan sıkılmadan izliyor.Gelsin 6 ıncı filmde.
  • 5.film iyiydi ama fazla araba yoktu yani sürekli bi kavga dövüş ..Umarım 6 daha güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heatmagnetic -- 1 Eylül 2011; 11:03:00 >
  • Bana göre 6. film serinin son filmi olucak ve finale yakışır şekilde bitiricekler.Çok şey bekliyorum bu filmden.

Zaten Fast&Furious serisinin gerçek sıralaması şu şekilde : 1-2-4-5-3..

Büyük ihtimalle 6. filmde tokyo ya ugricaklar..
  • Hadi bakalim.
  • b.konu çıkardılar.
  • İlk filmlerine nazaran film yarıştan polisiyeye kaydı ki bence daha güzel oldu. 5. filmini şahsen çok beğenmiştim aksiyonun dibine dibine vurmuşlar çok farklı aksiyon sahneleri yaratmışlar. 6. yı izlerim arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 1 Eylül 2011; 13:38:50 >
  • 7-8-9-10 olur bu gidişle, olmasın demiyorum.
  • Daha fazla araba. daha fazla yarış. daha fazla aksiyon
  • part 1 part 2 yapmasınlar da :D
  • Benim için problem yok isterlerse her sene yeni film çeksinler alayını izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 1 Eylül 2011; 15:38:03 >
  • yarış olsa daha güzel olur ama kendi fikrim yine aksiyonun ön planda olacağı yönünde. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 1 Eylül 2011; 15:48:44 >
  • Gayet güzel olacak, hiçbir b.ktan zevk alamayan tayfayı asıl ben merak ediyorum
    5. filmden sonra herkesin kafasında artık yüksek bir beklenti var. Tempo düşmesin, mümkünse hiç araba yarışı saçmalığı olmasın böyle daha iyi. Oceans, The Sting gibi oluyor böyle.
  • umarım son olmaz en azından 7 ile bitirsinler bu filmde dom letty için almanyaya gitsin o konu işlensin. 7de de tokyodaki buluşma anlatılsın bitsin. orda da bitmezse 8de sean amerikaya geri dönsün ya da brian veya dom nerdeyse oraya orda bir hikaye daha yazılsın öyle bitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

İlk filmlerine nazaran film yarıştan polisiyeye kaydı ki bence daha güzel oldu. 5. filmini şahsen çok beğenmiştim aksiyonun dibine dibine vurmuşlar çok farklı aksiyon sahneleri yaratmışlar. 6. yı izlerim arkadaş.

Katılıyorum arkadaşa 7. filmde çitayı yükseltilerse ve kurgu üzerine biraz daha çalışırlarsa seri harika bir finalle son buluabilir.
  • çok iyi bir haber insallah gene aksiyonun dibine vururuz
  • mümkünse avrupa'da çekilsin hatta bir kolu istanbul'a uzansın vin diesel'i boğaz köprüsünden geçerken görmek istiyorum
  • İyi kötü her türlü izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

5 teki gibi saçma sahneler olmasa bari. Cüneyt Arkın'ın zıplamalarına benziyordu bazı hareketli sahneler

Saçmamı ? Sen yanlışlıkla Battal gaziyi falanmı izledin ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.