Şimdi Ara

The Fast and the Furious 6 (2013) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
7
Favori
51.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sinema da izlemiştim fakat tekrar bir evde güzelce izleyeyim dedim. Fark ettim ki fazla önemli olmayan film hatası mevcut. Hobbs, yardımcısı ile Shawn'ı almaya gittiklerinde top sakal mevcut. Tej'i arayıp boya hakkında bilgi isterken de sinek kaydı traşı mevcut. Ispanya'ya gidince de top sakal çatır çutur yerinde
  • Şimdi baktım ben de gerçekten dediğin gibi. Filmin ilk çekilmiş sahnesi o heralde.
  • simdiden 8. filmi dusunuyorlarmis adamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

simdiden 8. filmi dusunuyorlarmis adamlar

9. Seriye kadar anlaşma yapmışlar hocam, ne 7'si ne 8'i .)

Ekleme: Bu arada film iyiydi. Heyecan, aksiyon arabalara güzel yedirilmiş. İzlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 19 Eylül 2013; 11:02:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Sonuç olarak, uçağın hızı 185.07 km. Pistin uzunluğu ise, 46.27 km.

• TR dublaj çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Bu filmi beğenmedim aksiyon sahneleri çok abartılmıştı ve yarış filmi olmaktan çıktı
    sadece 1 yarış sahnesi vardı sondaki sahneyi saymıyorum

Aynen. İşin içine arabayı koymak için bir kaç vites hareketi bir de gaz pedalına basan bir ayak gördük film boyunca. Hep de aynı harektlerle.
  • Sıkmayan,aksiyon dolu,keyifli bir film olmuş.Ancak
    viyadükteki kurtarma sahnesi ve uçak pistinin aşırı uzunluğu abartıydı.Statham düşman olarak giriyor son sahnede belli oldu
    .Artık yeni filmi bekliyorum.
  • Filmi yeni izleyebildim anca. Yine müthiş iş çıkarmışlar.
    Seriyi bu hale getirmeleri çok iyi oldu gerçekten. Dandik sokak yarışlarını ne kadar uzatabilirlerdi ki zaten.
    Bazı eleştiriler vardı, örneğin tanktan atlayan kızı havada yakalaması, pistin çok uzun olması vs gibi. Bunlara hiç takılmadım, diğer aksiyon filmlerinde olduğu gibi. Örneğin Zor Ölüm 4'te savaş uçağının üstüne atlıyor adam. Zaten aksiyon filminde bu olmazsa daha ne koyacaklar ki adamlar. O pist 500 metre olsa o olayları size 1-2 dakika gösterecekler sadece. Sonra Aksiyon sahneleri çok kısaydı diye eleştiri gelecek. Zaten Aksiyon filmlerinde bu tür hataları konuşmak yalnış gibi. Yani Rambo gidip 10 kişiyi öldürünce yea bunu kimse öldüremiyor izlenmez demek çok saçma.
    Sinemada izlemediğime üzüldüm açıkçası. Yeni filmde harika olacak. Dom ve Letty(böyle yazılıyordur herhalde) yarış sahnesi harikaydı. 10/9.5

• Bu akşam izledikten sonra editleyeceğim.
  • Muhteşem ötesi Bir hızlı ve öfkeli serisi tutkunu olarak buda serinin başyapıtlarından biri olmuş diyebilirim gönül rahatlıgıyla.
  • Adamlar aksiyona kaydığı için artık mantık aramıyorlar. Saf aksiyon macera olsun diye koca uçakla dövüştüler resmen

Filmi pek beğendim diyemem ama sonuna kadar izletti sonuçta.
  • Arkadaşlar hızlı ve öfkeli filminin seri film dvdleri olan varmı? doğru yerdemi yazdım bilmiyorum ama acil yardım bekliyorum....
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.