Şimdi Ara

The Fast and the Furious 6 (2013) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
7
Favori
51.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşey dikkatimi çekti film kadrosunda jason statham abi de var. merakla beklemedeyim
  • Serinin en iyisi 5. filmdi. 6. filmde letty'i görücez
  • Tokyo Drift'ten sonra filmin girdiği havayı pek sevemedim.1-2-3 teki modifiyeli arabalar NOS-Deniz-Kum-Güneş-Kızlar ortamı daha güzeldi.
  • tokyo drift filminin sonundan devam eder umarım çünkü sıralamaya göre son film tokyo oluyor ama hiç belli olmaz bu işler ...
  • Serinin gidisati
    araba arab ara ar a silahlarrrrr
  • Yeni haberler buldukça paylaşırım.
  • 1 ve 3'ü çok beğenmiştim, yarışlı arabalı modifiyeli film istiyoruz...
  • Çıksın filmde vin diesel ve paul walker olsunda izlenir
  • Umarim guzel bir film olur. 5 gibi rezalet bir film yapmazlar
  • beş para etmez bir film daha yaparlar. Aslında ... çıkardılar. Tokyo Drift'ten gibi harika bir filmle son noktayı koymaları gerekiyordu.
  • Yarış istiyoruz yarış!!1bir1!!1
  • eva abla geliyosa ortalık karışır sarı çocuktan hoşlanıyodu oda

tokyo driftten mi devam eder acaba o genç çocuk oynamayacakmı bu filmde
  • Serinin bütün filmlerinin yeri ayrıydı.Bunun da kötü olacagını zannetmiyorum.2013 te çok geç ya:)
  • sağlam bir film olacak gibi inş bol aksiyonlu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Çıksın filmde vin diesel ve paul walker olsunda izlenir

aynen
  • Beyler yinede pek heyecan yapmayalım.Dwayne Johnson açıkladı Statham'ın oynayacağını fakat ne kadar doğru bilemiyorum.Justin Lin'den açıklama bekleyelim en iyisi.
  • 5 harikaydı. 6 yı da sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 5. Film o mavimi yeşilmi ne bi araba vardı. Adamla iddiaya girip eve o arabayla girdiği sahneyi görünce benim için bitti:) Pek beğenmedim..
  • 5 Tekrar izledim güzeldi cidden 1 kez sinemada izlemiştim birkezde evde izlemiş oldun hala dediğim gibi sondaki kasa kaçırma saçmalığı dışında güzel filmdi.
  • Roman Pierce, Paul Walker, Vin Diesel olduğu sürece sorun yok. Ama benim kafama takılan şey Michelle Rodriguez. Bu kadını kadroya katıp neyi amaçlıyorlar? hayalet sürücü mü? Yoksa sevginin ruhumu? Nasıl girecek filme merak ettim açıkcası. Gerçi as kadronun büyük kısmı Rumored olarak görülüyor. Kesin birşey yok. Bir tek Vin Diesel kesin var o da senaryoda da var zaten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.