Şimdi Ara

The Boys (2019) | Amazon (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
16
Favori
32.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Bence diğer süper kahraman dizilerinden farkını da biraz bu şekilde göstermiş, umarım anlamışsındır.

Alıntıları Göster
    Ya maytap geçme durumu var, ama az bişi daha sahne verebilirdi. O solungaç olayı, balıklarla konuşma olayı ve blacknoirin batman gibi bıçak atması vs çok yetersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Bu arada eksiklerine değinmemişim

-Black noir(Adam 8 bölüm boyunca sadece piyano çaldı, wtf?)

-Maeve(Bi kere dövüş var başka bişi yok)

-Balık adam(Adı neydi la?)

Bu üç karakterin sadece boş sahneleri, figuranmış gibi oynamaları garipti ilk 7 kahramanın içinde.

A Train, Homelander' a CGI anlamda ağırlık vermişler sadece. Birde starlight işte.
    Bence Deep yine iyiydi çok önde değildi ama sürekli Balık Adam durumuyla dalga geçildi falan. Queen Maeve karakterine göre arkada kalmış. Black Noir boş olmuş biraz tam Boba Fett gibi sözsüz popüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Bence Deep yine iyiydi çok önde değildi ama sürekli Balık Adam durumuyla dalga geçildi falan. Queen Maeve karakterine göre arkada kalmış. Black Noir boş olmuş biraz tam Boba Fett gibi sözsüz popüler.

Alıntıları Göster
    iyi de, dizinin asıl amacı süper kahramanları tanıtmak değilki
  • Bir çizgi romanın daha içine edilmiş, sıradaki gelsin!

Çizgi romanı okumamışlara tavsiyem izleyin gayet güzel bi dizi, okumuş olanlar bence uzak dursun.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Black Noir maskesinin altında kim var belki ileride bu merak konusu olur ya da hiç olmaz dediğiniz gibi ortalıkta boş boş dolanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Black Noir maskesinin altında kim var belki ileride bu merak konusu olur ya da hiç olmaz dediğiniz gibi ortalıkta boş boş dolanır.
    Sakın google da bakmayın, black noir in kim olduğu çoooook büyük spoiler.
  • starlight

iyi dizi.
  • Diziyi bir oturuşta bitirdim. Final baya iyiydi 10/9 hakkediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

Sakın google da bakmayın, black noir in kim olduğu çoooook büyük spoiler.

Alıntıları Göster
    Merak ettim, baktım Emin olamadığım için sorma ihtiyacı hissettim.

Black Noir, Homelander'ın klonu mu ?
  • D. kullanıcısına yanıt
    ben de merak ettim kimmiş
  • Valla diziyi çok beğendim gerçek hayatta da süper kahramanlar olsa anca bu kadar yapmacık olurlardı. Gerçi ülkemizdeki pek çok kitleye benziyorlar sabah yardımsever akşam gece kulübü, alemler.
  • D. kullanıcısına yanıt

Evet

Biraz daha uzun cevap daha fazla spoiler

Homelanderın kendisinden daha güçlü bi klonu. Vought yedek plan olsun diye yapıyor.Homelander ın kendisinin yaptığını düşündüğü yada düşünülen çoğu pisliği asıl yapan karakter bu. Becca ya tecavüz eden de Black Noir

Tabi, bu yazdıklarım çizgi romandaki hali, dizi de çok fazla farklılıklar var belki bu konuda da yapabilirler.Biraz şaşırtacak ama dizi çizgi romana göre çok daha oturaklı, bunu da daha gerçekçi ve dengeli olsun diye yapmışlar.Tekrar izleyince biraz daha beğendim ama insan okuduğunun aynısını görmek istiyor.
  • Yorumlara bakarak beklentimi yükseltmiştim ama beğenemedim diziyi. Zaten süper kahraman dizilerini sevmem. Belki sonra tekrar denerim.
  • Süper kahraman olayına farklı bir bakış getirmişler güzeldi bence izlenir.
  • Starlight ı görsel olarak çok iyi yapmışlar, gerçi hepsini yapmış adamlar ama homelanderi pek beğendiğim söylenemez. İstisnasız gördüğümüz her aksiyonu gözlerinden lazer atmak oldu. Yapamamışlar mı yapmamışlar mı anlamadım. Bi yerden sonra gözüme battı açıkcası.

Onun dışında dizi güzel olmuş bende beğendim

Şimdi Butcherin
    hatun kaşar mı çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 10 Ağustos 2019; 9:57:40 >
  • dizi çok iyi muhtemelen yılın dizisi , homelander rolündeki anthony starr döktürmüş emmy alması şaşırtmaz

@BoJack Horseman

melih izlemedin mi sen, izlemediysen izle çok iyi
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Bu ara evde değilim ya Handmaid's Tale duruyor, Legion duruyor, Stranger Things duruyor, gerçi ona bakmam belki baya gömüyor herkes. Fırsat bulursam en küçük boyutlu sürümü indirip bakarım Boys'a
  • Valla ben diziyi çok beğendim. Belki benimle aynı düşünceyi paylaşanlar olur bu yüzden yazmak istiyorum:

1 ) Ben, Marvel ve DC gibi böyle kahramanların olduğu dizilerden filmlerden nefret ederim aslında. Bu dizide ise o kahramanların gerçek yüzlerini görüyoruz. Zaten olması gereken de bu bir insanın elinde güç varsa elbette egosu zamanla şişecektir. Bunu güzel yansıtmışlar. Ne o öyle devamlı ülke kurtarıp da melek olan kahramanlar. Geçiniz kardeşim burası Survivor burada her şey gerçek !

2 ) Eomer( Butcher ) ve Homelander gerçekten çok iyi rol yapıyor. Özellikle Homelander mimikler, geçişler, bipolar tipleri çok iyi yapmış adam. Güzel oyunculuk beğendim. Butcher'ın olaylara verdiği tepkiler tam benlik. Özellikle sezon finalinin son sahnesinde biraz daha küfürlü bir cevap beklerdim ama o da hoşuma gitti.

3 ) Gereksiz klişeler yok belki Annie biraz klişe ama bir tane gerçek anlamda süper kahraman olacak tabii ki.

4 ) Ne çok aksiyon var ne çok dram var her şey tadında izlerken 1 saniye bile sıkılmadım.
  • Dün gece başladım bugün bitirdim inanılmaz güzeldi

Süper kahramanların daha farklı bi kişilik versiyonlarını oluşturalım kafası ile yapılmış bir dizi olduğu belli. Zaten çoğu karakter tanıdığımız süper kahramanlara aşırı benziyor. Bu tarz daha ilgi çekici, daha izlemesi zevkli olmuş katılıyorum. Butcher'ın aksanı ve sesi efsane güzel, adam kendisini izlettiriyor resmen tüm gün konuşssa dinlerim. Bazı kahramanlarıda sırf komedi amaçlı yapmışlar zaten, mesela Deep. Adamın dizideki tek rolü komiklik, ciddi işlerde yok, komedisine ben ortalama bi oy veriyorum cok güldürmüyor. Sadece komediye verdilerse adamı daha komik sahneler çekmeliler. Bir de Black Noir olmalı sanırım, adamı aşırı sempatik buluyorum. 8 bölümde sadece 1 tane aksiyon sahnesi oldu, onun dışında bi de piyano ve starlight ile selamlaşma sahnesi var. Bu karakter hiçbir şey yapmamasına rağmen Deep'den daha komik bence. Bakışları, hareketleri vs aşırı komik. Umarım 2.sezonda daha çok sahnesi olur, her kahraman gözümüze sokulurken onun aşırı derecede arka planda olması bilemedim. Umarım ona hazırladıkları özel şeyler vardır ondan cok sahnesi yoktu ilk sezon. Annie ve Hugh'ın ilişkisi haricinde dizide tek 1 tane klasik diyebileceğimiz bir şey yoktu bence. Her şey orjinal hazırlanmış ve güzel sunulmuş. 2.sezonu merakle bekliyorum. Bir de çok dizi kültürü olanlar bana bunun gibi ilgi çekici, izlerken sıkmayan bi dizi önerebilir mi? Mümkünse bildiğimiz popüler diziler olmasın, stranger things, dr who, breaking bad vs vs onlar hoşuma gitmiyor :<
  • Güzel dizi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.