Şimdi Ara

The Boys (2019) | Amazon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
16
Favori
32.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekşide baya övülmüş, imdb puanı da 9.1 şuan için, yarın başlıcam merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

İlk bölümü izledim. O Superman'e benzeyen adamın tipi Henry Cavill'e benzemiyor mu? Ben çok benzettim.

Güzel dizi olmuş bu arada. İyi gibi görünen kötü süper kahramanlar yapmışlar Sony - Amazon ortaklığında.
    Halk bir yerde adamın etrafını salıp ellerini sürtüyor onun dışında da birçok yerde Zack Snyder'in gözündeki Superman havası var adamda.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Daha oralara gelmedim ama süper kahramanlar DC'ye çok benziyor. Çoğunun gücünü oradan almışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Daha oralara gelmedim ama süper kahramanlar DC'ye çok benziyor. Çoğunun gücünü oradan almışlar.
    Justice League 7lisi parodisi gibi zaten. Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Batman var ekipte. Aquaman'in balıklara konuşma konusunda da iyi dalga geçiyorlar
  • ilk bölümü izledim, beğendim, benim gibi süper kahraman dizi film bolluğundan ve abartilmasindan bunaldiysaniz, gayet seveceksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon bitti güzeldi. Öyle ağzım açık izlemedim efsane diyemem ama güzeldi. Sonu çok merak ettirecek şekilde bitti şimdiden 2.sezonu beklemeye başladım.
  • ilk sezon bitti, süper kahramanlardan birşey beklemediğim için, aksiyon fazla olmasa da tatmin etti, ama hikayeyi pek bağlayamadılar gibi. 2. sezonu merakla bekliyoruz

• Birinci sezonu bitirdim. Favori karakterim Frenchie

Homelander gerçekten psikopat biri. O kadına da acımıştım ama vazgeçtim, çocuğu doğurmuş kocasını boşverip yeni hayatını yaşıyor. Eyşan kısaca.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Dizibox ta son bölüm ün altında biri yazmış zaten çok güzel bi laftı.
    Eyşanlar ölmez sadece şekil değiştirir diye
  • Uzun bir aradan sonra, şu dizi çöplüğünde izlemeye değer bir şeyler çıktı. Ohh be.

Oldukça güzel bir sezondu.
  • Dizi beklediğimden güzel , efektler vs. göze batmıyor. Gına gelmişti fedakar , cefakar süper kahraman izlemekten.

Yozlaşmış süperler daha zevkli geldi.
  • Dizi çizgi roman uyarlamasıymış, bende daha yeni Mert Günhan'ın yayınında duydum.

Ben çok beğendim ya birden böyle sıfır beklentiyle oturup tamamını izledim.Butcher karakterinin oyunculuğuna hasta oldum.

Süper insanların bizim gerçek dünyada yozlaşabileceğini güzel aktardılar.Normal güç sahibi (para, diplomatik güç vs.) insanların ne kadar kötü şeyler yapabileceğini bildiğimiz için birde süper güç ekleyip daha da iğrençleştirme noktasına getirmişler.Vought şirketini Dc Seven ekibini Jutice L. olarak izleyince lan harbi böyle olabilirdi diye düşünebiliyorsun.

Çizgi romanda bu karanlık havanın daha da üst versiyonu yaşanıyormuş umarım o taraflara daha fazla ağırlık verirler.

• Süper kahraman evreninden çok haz etmem ve buna rağmen Daredevil çok iyi dedikleri için diziye başlamıştım, pişman da olmamıştım.
    Bu diziyi de öven birçok insan var ve cevaplara bakılırsa süper kahraman dizi/filmlerine uzak olanlar da bu yapımı beğenmiş. Ben de başlayacağım bakalım.

• Final garip olmuş çok havada bitti

• reddit'te , yardımcı yapımcı Eric Kripke soruları cevaplamış, ortalıkta dolaşan sinekler neyin nesi diye sormuşlar

https://www.reddit.com/r/television/comments/cjt17f/im_eric_kripke_the_cocreator_of_the_new_amazon/evfyo9a?utm_source=share&utm_medium=web2x

Toronto'da gerçekleşmiş çekimler, çok fazla sinek olduğundan yakınmış, biri de yazmış gizli süper kahramanlardan biri sandık diye .

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Final garip olmuş çok havada bitti
    Havada biten ne acaba ?
  • Tam hayalimdeki süper kahraman dizisi. IMDB puanını sonuna kadar hak ediyor.
  • Deadpooldan sonra gerçekçi, 18+ süperkahraman dizisi yapsalar diyordum 8 bölüm anında bitti müthiş olmuş.

Bu dizinin marvel filmi kadar bütçesi yok onun kadar efekt beklemeyin buna rağmen çok iyi iş başarmışlar.

Ergen süperkahraman dizilerinden sıkıldık, artık farklı bakış açısı lazımdı umarım devamı gelir.

10/8
  • Bu arada eksiklerine değinmemişim

-Black noir(Adam 8 bölüm boyunca sadece piyano çaldı, wtf?)

-Maeve(Bi kere dövüş var başka bişi yok)

-Balık adam(Adı neydi la?)

Bu üç karakterin sadece boş sahneleri, figuranmış gibi oynamaları garipti ilk 7 kahramanın içinde.

A Train, Homelander' a CGI anlamda ağırlık vermişler sadece. Birde starlight işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Bu arada eksiklerine değinmemişim

-Black noir(Adam 8 bölüm boyunca sadece piyano çaldı, wtf?)

-Maeve(Bi kere dövüş var başka bişi yok)

-Balık adam(Adı neydi la?)

Bu üç karakterin sadece boş sahneleri, figuranmış gibi oynamaları garipti ilk 7 kahramanın içinde.

A Train, Homelander' a CGI anlamda ağırlık vermişler sadece. Birde starlight işte.
    Bence diğer süper kahraman dizilerinden farkını da biraz bu şekilde göstermiş, umarım anlamışsındır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.