Yüzbaşı
27 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 146 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Fiyatı İyi duruyor.

Başka siteler de bu fiyatlara bulamadım.

Fiyatı 245 TL idi yükseltmişler

https://www.amazon.com.tr/Seagate-ST1000DM010-1000-GB/dp/B01LNJBA2I

silinebilir
Arkadaşlar bugün oyun oynarken ds4 şarjı bitti ve taktım ama şarj olmamış ve olmuyor şarja taktigim da koldan yanık kokusu geliyor. Yeni batarya alıp değiştirsem çözülür mü başına böyle bir şey gelen oldu mu
Arkadaşlar bu 3 telefon arasında kaldım s8 veya iphone 7 alırsam ikinci el almayı düşünüyorum bütçem 2500 civarı Kamera benim için önemli bir unsur yada bu fiyat bazında başka bir telefon önerir misiniz veya hangisini tercih etmeliyim
Arkadaşlar 3 gün den beri internetim 1 mb hız alıyorum acayip yavaş video falan izleyemiyorum zaten çok donuyor Değerlerim nasıl sorun nere de Türk Telekomu 2 kere aradım Arıza kaydı oluşturuyolar ama sonuç yok yine aynı birde modemin internet ışığı sürekli yanıp sönüyor Değerlerim nasıl bir sorun var internetim de yardım ?
Babel'in çektiği vloglar hoşuma gidiyor izlemeyenler için paylaşim dedim

ŞAMPİYONLUK VLOGU

Kaç megabayt alabiliyorum (Yardım lütfen)

20 megabayta kadar mı destekliyor şimdi arkadaşlar yardımcı olur musunuz 24 megabayt hipernete geçmeyi düşünüyorum da destekler mi
Yeni TTnet'e geçtik 1 gün oldu daha Tarifeye göre Hız 16 mb ama benim hızım 2 mb oluyor bazen nadirde olsa 6 mb oluyor değerlerimde bu şekilde sorun neden kaynaklanabilir

http://i.hizliresim.com/2YaopE.png
 İnternetim yavaş Değerlerim nasıl ?
Bu sistem nasil yada bu paraya daha iyi sistem olurmu Lütfen yardim edin

4 gb ram sonra ekleye bilirim bu bütçe bile beni aşiyor daha uygun sistem öneri bilirsiniz
 Bu sistem nasil & 2200 TL sistem önerisi Bu sistem nasil & 2200 TL sistem önerisi
Doping internet kullanıyorum değerlerim hep 1 megabit youtube 360 piksel video izleyemiyorum arıyorum 2.5 megabit civarında düzeltiyorlar sonra 10 dk sonra yine 1 megabit görüyorum sorun santrale 1000 metre küsürlerde uzaklıktasınız diyor birşey yapabilirimiyim yardım edin lütfen Değerlerim şöyle

Kaç megabit alabilirim lütfen yardım hız sorunu
Hakkında
Forum İmzası:
KARAKARTAL
Steam Psn
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Steam
Reyyt
TV
Samsung
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 888
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 19.976 (Bu ay: 337)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 206 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.