Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1 (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
14
Favori
79.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysn61

3.Filmde Mary Jane'i Shailene Woodley canlandıracak diye söylenti var.http://screenrant.com/amazing-spider-man-3-mary-jane-actress-shailene-woodley/

çizgi romanlarda Mary Jane mi daha önce Gwen Stacy mi? Yani çizgi romanlarda Gwen'den sonra spidey Mary Jane'i mi manitası yapıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

3.Filmde Mary Jane'i Shailene Woodley canlandıracak diye söylenti var.http://screenrant.com/amazing-spider-man-3-mary-jane-actress-shailene-woodley/

çizgi romanlarda Mary Jane mi daha önce Gwen Stacy mi? Yani çizgi romanlarda Gwen'den sonra spidey Mary Jane'i mi manitası yapıyor?

Gwen daha once

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

doubleminded
    Fragmanlarda biliyordu ama filmde vazgeçmişler bu olaydan.Son sahnede Gwen'i görünce anladı.Ama Gwen'i kaçıracağı belliydi kaçırana kadar mal mal bekleyeceğine üstüne falan atlasaydıHarry ilk görüşte anladı Peter'ın Spider-Man olduğunu,yengesi Gwen'in ailesi 2 filmdir çözemedi.Kız sürekli Spider-Man'in yanında.Niye durduk yere peşinde dolaşsın.Üstelik o sıralarda Peter nerede diye sormaz mı insan

@doubleminded,@Yalarca
    Bence saçını kızıla boyatıp geri dönsün Emma Stone

çizgi romanda biliyor muydu demek istedim.ve gwen yine çizgi romanda peter parker'ın spider-man olduğunu biliyor muydu?

• Soundtrack albümü çok sağlam filmin.

Credits sahnesinden sonra çalan ''HONEST'' parçası bitirdi beni...

• quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

doubleminded
    Fragmanlarda biliyordu ama filmde vazgeçmişler bu olaydan.Son sahnede Gwen'i görünce anladı.Ama Gwen'i kaçıracağı belliydi kaçırana kadar mal mal bekleyeceğine üstüne falan atlasaydıHarry ilk görüşte anladı Peter'ın Spider-Man olduğunu,yengesi Gwen'in ailesi 2 filmdir çözemedi.Kız sürekli Spider-Man'in yanında.Niye durduk yere peşinde dolaşsın.Üstelik o sıralarda Peter nerede diye sormaz mı insan

@doubleminded,@Yalarca
    Bence saçını kızıla boyatıp geri dönsün Emma Stone

çizgi romanda biliyor muydu demek istedim.ve gwen yine çizgi romanda peter parker'ın spider-man olduğunu biliyor muydu?

Çizgi romanda Gwen hiç bilmiyor.Yapımcıların öldürme sebebi şu:
    -Evli bir Spider-Man istemiyorlar.
    -Eğer Gwen ölürse bu Spiderman'in konseptine ters düşer.
    -Dramatik bir ayrılığın çok abartılı olduğunu düşünüyorlar.
    Sonuçta ellerinde Gwen'i öldürmek kalıyor.Harry Peter'ın Spider-Man olduğunu babasının kostümünü keşfettiğinde öğreniyor.MJ,Flash ve Aunt May'i kaçırıyor.3'ünden birine bomba balayıp 5 dk veriyor Spidey'e.O da onları kurtarıyor.Sonrasında hastaneye götürülürken Spider-Man Peter Parker diyor Harry kimse sallamıyor.
    ÇR'de Captain Stacy bayağı yaşlı.Gwen'in annesi ölmüş.Spider-Man yanlışlıkla Doc.Ock ile dövüşürken bir yer parçalanıyordu çocuğu kurtarayım derken eziliyordu yıkıntılar arasında.Peter onu hastaneye götürürken zeki biri olduğu için Spiderman olduğunu anlayıp Gwen'i korumasını istiyordu.Uzak durmasını değil.

• Dün optimum'da Auro 3D teknolojisiyle izledim filmi 2. salonda ; ) Yeni serinin ilk filminin blurayini izlemiştim, o zamanlar sinemaya gitmeye değer bulmamıştım .Ama bu 2. film sinemada izlemeye değer olmuş . Görsel ve ses olarak Sony işi temiz , net olmuş.

Kahraman filmlerindeki güldürme sahnelerinin bir gereklilik haline dönüşmesinden hoşlanmıyorum. Film bu noktada bu ayrıntılardan hoşlananların elini boş çevirmemiş .

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1

Blurayi de arşivlik değere sahip olur düşüncesindeyim ve bu doğrultuda blurayini ( orijinal olan tabiki de ; ) ) alma listeme ekledim .

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Dün optimum'da Auro 3D teknolojisiyle izledim filmi 2. salonda ; ) Yeni serinin ilk filminin blurayini izlemiştim, o zamanlar sinemaya gitmeye değer bulmamıştım .Ama bu 2. film sinemada izlemeye değer olmuş . Görsel ve ses olarak Sony işi temiz , net olmuş.

Kahraman filmlerindeki güldürme sahnelerinin bir gereklilik haline dönüşmesinden hoşlanmıyorum. Film bu noktada bu ayrıntılardan hoşlananların elini boş çevirmemiş .

Blurayi de arşivlik değere sahip olur düşüncesindeyim ve bu doğrultuda blurayini ( orijinal olan tabiki de ; ) ) alma listeme ekledim .

Yalnız espriler hakkındaki görüşünüze katılmıyorum.Spider-Man zaten öyle bir karakter.Iron Man gibi sonradan ''bu iş tuttu az espri de katalım araya'' gibi bir durum söz konusu olamaz Spider-Man için.

• quote:

quote:

Dün optimum'da Auro 3D teknolojisiyle izledim filmi 2. salonda ; ) Yeni serinin ilk filminin blurayini izlemiştim, o zamanlar sinemaya gitmeye değer bulmamıştım .Ama bu 2. film sinemada izlemeye değer olmuş . Görsel ve ses olarak Sony işi temiz , net olmuş.

Yalnız espriler hakkındaki görüşünüze katılmıyorum.Spider-Man zaten öyle bir karakter.Iron Man gibi sonradan ''bu iş tuttu az espri de katalım araya'' gibi bir durum söz konusu olamaz Spider-Man için.

Aynen katılıyorum. Zaten, çizgi romanlarını okuyup, çizgi dizilerini izleyen bilir Spiderman nasıldır. Bu kahraman ve dünyası çok farklı. Artık Spiderman, şu kalıplaşmış diğer Marvel karakterleri, Avengers üyeleri ile bir tutup karşılaştırmayın. Şuana kadar filmde de katılmadı o grubu inşallah da katılmaz. Spiderman hep farklı tek olsun filmleri

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

quote:

Aynen katılıyorum. Zaten, çizgi romanlarını okuyup, çizgi dizilerini izleyen bilir Spiderman nasıldır. Bu kahraman ve dünyası çok farklı. Artık Spiderman, şu kalıplaşmış diğer Marvel karakterleri, Avengers üyeleri ile bir tutup karşılaştırmayın. Şuana kadar filmde de katılmadı o grubu inşallah da katılmaz. Spiderman hep farklı tek olsun filmleri

Olası bir Sinister Six filmi olursa,ki kesin gözüyle bakıyorum.3.film bu filmin üstüne çıkıp en iyi çizgi roman filmi olabilir.

• Arkadaşlar önceki sayfaları okumadım özür dilerim filmin sonunda After Credits varmı 1. cisinde vardır bundada varmı sinemada ona göre bekliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assona

Arkadaşlar önceki sayfaları okumadım özür dilerim filmin sonunda After Credits varmı 1. cisinde vardır bundada varmı sinemada ona göre bekliyim.

X-Men'in 40 saniyelik bir klibi var sadece.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar önceki sayfaları okumadım özür dilerim filmin sonunda After Credits varmı 1. cisinde vardır bundada varmı sinemada ona göre bekliyim.

Bu aralar 2 tane after credits koyuyolar birtek omu var
  • quote:

quote:

quote:

Bu aralar 2 tane after credits koyuyolar birtek omu var

Sadece o var.
  • hep aynı muhabbet baydı artık fragmanda vermişler filmi nerdeyse evde izlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteppinUp

hep aynı muhabbet baydı artık fragmanda vermişler filmi nerdeyse evde izlenir

Kimse sizi zorlamıyor izleyin yada sinemaya gidin diye.
  • Film süperdi.yalnız
    Gwenin olmesine üzüldüm.Ayrıca son sahnede müthişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasya'nın IMAX salonu mu daha büyük yoksa İstinye mi ?
  • Bu filmini beğendim açıkcası adının hakkı veriyo inanılmazdı. 3. Filminin de sinyali verilmiş oldu.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    kesinlikle akasya. yalnız beni deli ettiler. adamlar 23 lira bilet parası alıyorlar klimayı 1 saatte bi 10 dakka çalıştırdılar arkadaş 300 kişi salonda terden su olduk kesinlikle uyarın görevlileri
    bende cuma günü 21.15de akasyadaydım. film güzel olmuş beğendim kesinlikle gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1A2Abrams -- 27 Nisan 2014; 23:45:41 >
  • İmax 3d ye extra sahne koymamışlar

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.