Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1 (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
14
Favori
79.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beylikdüzü marmara parkda izledim, Tam 5-10 dk mal gibi casting yazısının bitmesini bekledim.. Imax 3D'de casting sonrası sahne yok Boşa beklemeyin.. Bence hiç birinde yok birileri bizi fena yedi.. Eğer bulursaniz şunun youtube videosunu falan ekleyin deli olacam..

Film başlamadan önce verilen x men trailerini diyosaniz okey onu zaten izledi herkes ama Spidermaninde içinde olduğu bir film tanıtımıysa dediğiniz öyle bişeye denk gelmedim.. Biri şuna açıklık getirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 28 Nisan 2014; 0:56:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Beylikdüzü marmara parkda izledim, Tam 5-10 dk mal gibi casting yazısının bitmesini bekledim.. Imax 3D'de casting sonrası sahne yok Boşa beklemeyin.. Bence hiç birinde yok birileri bizi fena yedi.. Eğer bulursaniz şunun youtube videosunu falan ekleyin deli olacam..

Film başlamadan önce verilen x men trailerini diyosaniz okey onu zaten izledi herkes ama Spidermaninde içinde olduğu bir film tanıtımıysa dediğiniz öyle bişeye denk gelmedim.. Biri şuna açıklık getirsin.

creditsden sonra mystiquenin bir sahnesi geliyor 1 1,60 dk sahne istersen yazarım askeri bölgedeki bir sahne

• Evet ya internete düşerse burdada paylaşın ayar oldum. Türkiyeye bazı şeyler hep eksik geliyor ilk Cap IMAX 3D gelmedi şimdi SM IMAX geldi diye sevindik after credits yokmuş normal 3D de varmış yetkililer öyle dedi. belki diğer ülkelerdede yoktur bilmiyorum ama saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assona -- 28 Nisan 2014; 1:35:43 >
  • Ya beyler konudakı sarkıları dıneleyemedım ama fılmın ortalarından bıraz sonra ıf you need help gıbı bır sarkı var adını bılen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Credits falan yok uydurmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

Credits falan yok uydurmayın.

Oha nasıl yok la bizzat izledim. IMAX da yok ama normal 3D de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subject16

quote:

Bir tek X-Men var.Spiderman ile ilgili bir şey yok.

• quote:

quote:

quote:

Ama sonuçta After Credits var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ama sonuçta After Credits var.

• Merak edenler için en sonda ki sahne buyrun

• Hayal kırıklığı.

İlk film her şeyiyle çok iyiydi, sonra ki gelecek filmler için umut vadediyordu.
    Ama malesef bu filmle bir kaç adım geri gitmişler sanki, ilk filmde ki o atmosfer kaybolmuş.
    Bir kere çok dağınıktı film, senaryo olarak tatmin edici değildi, ayrıca çok durağan sahneler vardı, bir ara çok sıkıldım.
    Esas kızlı sahnelere de haddinden fazla yer vermişler. Ayrılmalı-barışmalı sahneler yordu açıkçası.
    Film de tek sevdiğim şey müziklerdi. Elektro sahneye her çıktığında başlayan müzik tek kelimeyle harikaydı.
  • İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Auro 3D ile real 3D arasında fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Merak edenler için en sonda ki sahne buyrun

bu sahneyi izledikten sonra dedimki bu film en az 2,30 saat sürer birde
    konusmalarda soruyorlar mystiqueye eric nerde oda diyor ben solo takılıyorum eric nerde kimin eli kimin cebinde anlamadım

• dün samsunda izledim 3d olarak,ilk filmden kat be kat iyiydi dane dahaan'ın performansı müthişti
  • Beyler IMAX 3D seansına bilet aldım ama benden gözlük ücreti almadı, IMAX'in gözlükleri normal 3d gözlüklerden farklı mı? Gişe görevlisi IMAX'in kendi gözlükleri var dedi, bilet fiyatına 3d dahil mi? Normalde diğer cinemaximum filmlerinde gözlük için 2.5 lira ücret alırlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Hayal kırıklığı.

İlk film her şeyiyle çok iyiydi, sonra ki gelecek filmler için umut vadediyordu.
    Ama malesef bu filmle bir kaç adım geri gitmişler sanki, ilk filmde ki o atmosfer kaybolmuş.
    Bir kere çok dağınıktı film, senaryo olarak tatmin edici değildi, ayrıca çok durağan sahneler vardı, bir ara çok sıkıldım.
    Esas kızlı sahnelere de haddinden fazla yer vermişler. Ayrılmalı-barışmalı sahneler yordu açıkçası.
    Film de tek sevdiğim şey müziklerdi. Elektro sahneye her çıktığında başlayan müzik tek kelimeyle harikaydı.

Yüzde yüz katılıyorum..Nerede o eski spider man serisi nerede bu seri ..Eski peter parkerın bir karizması bir ağırlıgı havası vardı ..Şimdikine bakıyorum karizmasını bırak pamuk ipliği ağırlıgı bile yoktur..Laubali şımarık şımarık hareketler basit iğrenç espiriler artık alışkanlık haline gelen bol bol cıvık cıvık öpüşme sahneleri ...Aşk filmi mi yoksa başka çeşit film mi anlamadım .. Bir güzelim seriyi mahvetti Marvel..Yazık oldu
    Tek iyi electrolu sahnelerin müziği idi hatta bulabilirseniz hocam rica etsem pm atabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 28 Nisan 2014; 15:37:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Hayal kırıklığı.

Yüzde yüz katılıyorum..Nerede o eski spider man serisi nerede bu seri ..Eski peter parkerın bir karizması bir ağırlıgı havası vardı ..Şimdikine bakıyorum karizmasını bırak pamuk ipliği ağırlıgı bile yoktur..Laubali şımarık şımarık hareketler basit iğrenç espiriler artık alışkanlık haline gelen bol bol cıvık cıvık öpüşme sahneleri ...Aşk filmi mi yoksa başka çeşit film mi anlamadım .. Bir güzelim seriyi mahvetti Marvel..Yazık oldu
    Tek iyi electrolu sahnelerin müziği idi hatta bulabilirseniz hocam rica etsem pm atabilirmisiniz?

Spider-Man ile alakanız olmadığını çok belli ediyor şu yorum.

• Film genel izleyici kitlesini memnun edemeyebilir, fakat gerçek Örümcek-adam hayranlarını fazlasıyla memnun etmiştir.

Peter Parker kimdir, nasıl biridir? Spider-man kimdir? Bunlara tam olarak vakıf olmadan izlerseniz ''klasik espiri katılmış Marvel filmi işte'' diye düşünebilirsiniz.

Örümcek-adam'ı tanımak için sadece Sam Raimi serisini izlemiş olmak yetmez.Biraz çizgiroman okumuş yada en azından 90'lardaki Animated serisini izlemiş birisi filmden tam memnuniyet ile ayrılabilir.

Bu film elbetki mükemmel değil, ama sinema perdesine yansıyan en doğru Peter Parker/Spider-man profilidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalarca -- 28 Nisan 2014; 17:54:31 >
  • Dün gittim filme.Güzel olmuş film,beğendim.Ama büyük beklenti ile gittiğim için beklentimi karşılamadı.
    Dublaj kötüydü.Harry Osborn'un oyunculuğunu beğendim.

Ayrıca Örümcek Adam bazen Gwen'in babasını görüyordu.Gwen'in cenazesinde de görmesini bekledim ama görmedi.

• Herkes müzikleri koymuş ama bunu unutmuşsunuz bu da harikaydı bence

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.