Şimdi Ara

TFF: 4 - Türk futbolu: 0 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta meloyu savunanlar gelmiş neler yazıyor. Gs BJK Fb Hepsi hakemlerle puan kaybetti. Puan farkı olmuş 13 hala federasyona sallıyorsunuz. Saha içinde kağıtlardan kayık filosu yapan hocanıza bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri de dememis ki semih denen adam o topu kaptirmasaydi bu tartismalarin icinde hic olmazdik belki.ligin belkide en kalitesiz defans oyuncularina sahibiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık la :)
  • feneri uefa'ya şikayet ederken nedense hiç türk futbolu demiyorlardı.
  • OHA

Galatasaray'ımızın Kasımpaşa'yla oynadığı maç, bizim açımızdan yedinci dakikasında bitmiştir. Bu dakikadan sonra yapılacak her türlü "teknik-taktik" tartışması abesle iştigaldir.

SKFSAFASJFJAFASŞ
  • yav he he

• Cüneyt Çakır tetikçi olsa Süper Final'de Dia'nın hareketini görmezden gelir, Kadıköy'de atmazdı Dia'yı. Tetikçilikte olmazdı atmasa, baskı altında kalma diye yorumlanabilirdi. Ya da 2 kararla maçı Fenerbahçe'ye verebilirdi.

Kendini kandırır böyle düşünen.
  • Ya yürüyün gidin önce hocanıza kadro kurmayı öğretin sonra hakemlere laf atın

• quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

yav he he

(rekor eksi istiyorum beyler)

Adam haklı benim tepkimde böyle oldu
  • Yönetime sataşmayın, tek suçlu hakem. Demiş GSYK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

yav he he

(rekor eksi istiyorum beyler)

Oha! Artı rekoru...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünkü maçın sorumlusu tff değildir.
  • Her yenilgiyi tff ye baglamaktan vazgecmesi gerek kuluplerin. Gs haftalardir kotu. Bu aciklamalar cok gereksiz.

• Yav he he...
    Kasımpaşaya o kadar pozisyonu hakem mi verdi? Dışarı giden topu kaleye mi soktu? 4 tane yiyip şuçu tfye atmak nasıl bir kafadır. Bugün dikkat ettim tüm gazeteler yas ilan etmiş, her köşe başında bir galatasaraylı mağdura yatıp ağlıyor.destek verdikleri partiye özenmişler herhalde

Diğer yandan son maçında tek pozisyonda 2 el ile gol yemiş, 2 puanı hakemlik lisansını yırttıracak bir hata ile kaybetmiş. Ama her yerde gene hakeme şuç atın, hep hakem, o kadar baskı yediniz hakkı buydu diyenler...
    Önceki haftalarda da rize maçı idi galiba yüzde yüz ellik pozisyon ile 90da puanı giden biziz.

Hele hele ağladıkları pozisyonu gördüm, şaka gibi... Önceki hafta jones'a yapılan müdahileyi izleyin, o pozisyon devam etti ise sizinki hakemi aldakmaya çalışmaktan semihe sarı kart olmalı idi.

• skor bunu söyleme hakkını ortadan kaldırıyor ama malesef dünkü maçta hakem rezaleti vardı.

ama atı alan üsküdarı geçti biz istediğimiz kadar konuşalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Aaa neden oyle diyosunuz ya hakem bu hata yapar onlar da insan!

Bunu diyende forumda en çok bağıran. Yasaklı kelimeyi kullanamıyorum anladın sen

Bunu diyen ben degilim aslinda sizlerdiniz, simdi neden denmiyor? Ben dalga geciyorum ve guluyorum sadece...

her puan kaybını hakeme bağlayan önümüzü kesiyorlar diye konular açana bak hele
    biz senin hakem diye yazdığın mesajlara gülüyoruz
    bak bugün 1 puanı hakemle aldınız, 3 puanda kayseride cüneyt abiniz hediye etti

• Koskoca Galatasaray hakem hatalarına sığınıyor ya gülüyorum.Olay golü atıp maçı kazanmaktan ibaret sen K.paşa'ya gol atmayı bırak 4 gol yiyorsun.Ayıp Galatasaray ne hallere düştü.Türkiye Kupası'ndan 3 gün sonraya maç verilmesine gelirsek ameleler her gün güneş altında tabiri caizse eşek gibi çalışıyor, bir gün çalıştıktan sonra 3 gün yatmıyor!O futbolcular milyonlarca lirayı pardon lira değil euroyu ceplere indiriyor, bunların her gün maç oynasa seslerini çıkartmamaları lazım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-0ı tffye mal etmeye çalışan zihniyete bjk-fb maçı cevap olmuştur herhalde.
  • bla bla bla
    Yani türkiyenin en büyük kulüplerinden birinin yaptığı açıklamaya bakın
    Harbiden yazık yani
    Kaldıki herşeyi geçtim günahım kadar sevmesemde maç kasımpaşanın sonuna kadar hakkıydı
    Faul pozisyonuda tartışılır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.