Şimdi Ara

TFF: 4 - Türk futbolu: 0 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basketcij

quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Aaa neden oyle diyosunuz ya hakem bu hata yapar onlar da insan!

Bugün yine bir hakkınız yensin ilk maçtaki gibi o zaman görürüm seni.Hoş Fener maçı, hiçbirinizin gıkı çıkmaz yine.

Dalga geciyorum ben, bunlar artik hakem hatasi falan degil, defalarca soyledim. Boyle hakem hatasi olmaz buna bir dur denilmeli. Benim dalga gectigim ise kulubun aciklamasi, ayiptir yahu su aciklamayi biz bile yapmadik calinan 20'ye yakin puanimiz varken. Haksizlik sadece sana yapildiginda ses cikariyor isen, isine yarayan haksizliga goz yumuyor ise boyle dalga konusu olursun iste.

4-5 puan dersin hocam tamam da 20 puan nedir yahu. :) O kadar da abartmayın yani. Alehinize lehinize hatalara bakarsın 4-5 puan dersin. 20 puan demek şu açıklama gibi ciddiye alınmama sebebi olur.

Hakemler bilerek neden hata yapsınlar.Kötü hakemler. Dün Semih'in pozisyon tartışmalı, bence de faul. Ama Cüneyt Çakır şuan ülkenin en başarılı spor figürü isteyen kabul eder isteyen etmez.Hata, bu kadar.

Abarti yok, sizin dediginiz 4-5 puan sadece son 3-4 haftada olanlar. Duzenli takip ediyorsaniz gorursunuz. Ayrica artisini, eksisini hesaplayinca yuksek derecede eksi cikan sadece biz variz, nasil duzenli bir hata ise artik bu?

• Sağa sola sataşıp hedef şaşırtacaklarına, devre arası 9 transferi açıklasınlar, bi türlü düzelmeyen çimi açıklasınlar. Sakat futbolcuyu Antep'e nasıl kiraladıklarını, vergileri nasıl kaçırdıklarını açıklasınlar.
    Bu yazdıklarımdan sonra eleştri alırsam, Gs taraftarı adına üzülürüm. Sizin söylemeniz gerekenleri ben söylüyorum. Ayrıca dün Melo hangi dansı etti ben özeti izleyemedim ?
    # Mancini gitmesin, Eğlence bitmesin
  • saçma bir açıklama , hiç birşey ifade etmeyen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün yine bir hakkınız yensin ilk maçtaki gibi o zaman görürüm seni.Hoş Fener maçı, hiçbirinizin gıkı çıkmaz yine.

Dalga geciyorum ben, bunlar artik hakem hatasi falan degil, defalarca soyledim. Boyle hakem hatasi olmaz buna bir dur denilmeli. Benim dalga gectigim ise kulubun aciklamasi, ayiptir yahu su aciklamayi biz bile yapmadik calinan 20'ye yakin puanimiz varken. Haksizlik sadece sana yapildiginda ses cikariyor isen, isine yarayan haksizliga goz yumuyor ise boyle dalga konusu olursun iste.

4-5 puan dersin hocam tamam da 20 puan nedir yahu. :) O kadar da abartmayın yani. Alehinize lehinize hatalara bakarsın 4-5 puan dersin. 20 puan demek şu açıklama gibi ciddiye alınmama sebebi olur.

Hakemler bilerek neden hata yapsınlar.Kötü hakemler. Dün Semih'in pozisyon tartışmalı, bence de faul. Ama Cüneyt Çakır şuan ülkenin en başarılı spor figürü isteyen kabul eder isteyen etmez.Hata, bu kadar.

Abarti yok, sizin dediginiz 4-5 puan sadece son 3-4 haftada olanlar. Duzenli takip ediyorsaniz gorursunuz. Ayrica artisini, eksisini hesaplayinca yuksek derecede eksi cikan sadece biz variz, nasil duzenli bir hata ise artik bu?

20 puan komik onu diyorum.5-6 puan dersin tamam.Hepimiz katılırız.Ama yok öyle bir dünya. 20 puan nedir ya.74 puan mı olacaktınız yani?

2.liğiniz garanti gibi olurdu, şampiyonluk iddianız olurdu ok.Ama 20 puan derseniz abartı olur fazlasıyla.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

20 puan komik onu diyorum.5-6 puan dersin tamam.Hepimiz katılırız.Ama yok öyle bir dünya. 20 puan nedir ya.74 puan mı olacaktınız yani?

2.liğiniz garanti gibi olurdu, şampiyonluk iddianız olurdu ok.Ama 20 puan derseniz abartı olur fazlasıyla.

Size komik geliyor ama gercek iste, son haftalarda yapilanlarla gercekten bu sene 20'ye yaklasti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Size komik geliyor ama gercek iste, son haftalarda yapilanlarla gercekten bu sene 20'ye yaklasti.

Çok subjektif olmuş bu.Lehinize olanlar da çıkarılır 4-5 puan denir. 20 puan olmaz yani. :) Öyle abartınca hakikaten diğer insanlar dalga geçiyor hakem demenizle.Abartmadan söyleseniz haklılığınz net ortaya çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

Cüneyt bir daha bırak maç yönetmeyi TT arenanın yanından geçemez.

Çok beklersin. Cüneyt Çakır Yunus Yıldırım değil, maçın içine daha önce de defalarca etti, gene verildi gene verilecek maçlara.
  • doğru açıklamalar ama çok geç kalındı.bu tff ile olmayacağı başından beri belliydi.

bu sezon resmen doğrandı takım.
  • okurken başta yine ergenin biri trolluk yapıyor sandım ama altta galatasaray spor kulubu ımzasını görünce dumur oldum. arkadaş bu nedir ya ? koskoca gs klubü ergenlerin elinde. bir de profesyonellik kalite falan diyorlar. sahiden çok yazık.
  • Son derece yerinde bir açıklama. Bir kere 7.dakikada o hata yapılmasa ve maç 11 e 11 şekilde oynansa sonucun ne olacağını kimse bilemez. O yüzden maç 7.dakikada bitmiştir bizim için. Bazı GS düşmanları, yönetimi,futbolcuları ve Mancini'yi suçlayarak çok yanlış yapıyorlar. 3 gün önce 20 bin Bursalı önünde bu takım maçı 5-2 ye getirdi. İnanılmaz bir efor sarfettiler, elbette ki lig maçında rotasyona gidilecekti. Ancak maçın başında yapılan hata bu maçı buraya getirdi. Kasımpaşa'ya Anadolu takımı diyerek küçültemezsiniz, ligin en etkili kontraatak takımı. Ve dün Arena'daki en etkili gücümüz seyirci yoktu. Şu son 1 haftayı azcık mantıklı şekilde düşünen insan çıkan sonucun çok normal olduğunu ve dün akşamki 4-0 lık mağlubiyetin tek sorumlusunun Cüneyt Çakır olduğunun farkına varacaktır.
    Şimdi de eksileri alalım gençlerrrrrrr

• amma boş konuşuyorsunuz.
    açıklama yapınca "bahane aramasınlar", açıklama yapmayınca "yönetim hakkımızı arayamıyor" diyorsunuz. klasik hiçbir halttan anlamamasına rağmen en çok konuşan vatandaş modeli.

neymiş? 4 gol de yenmezmiş. tabi, 4 gol yenmesi facia, 10 kişi kalsan da.
    ancak maçın başında 10 kişi kalıp 40 dakika kontrolü elinde tutmuş, tempolu oynamışsın. bu noktada karşında 2 seçenek var, ya golleri bulur oyunu tutarsın, ya da eksik oynamanın sonucu olarak oyundan düşersin.

sonucunda bir kişi eksik oynamana rağmen pozisyonlar bulmuşsun, ancak senden önce kasımpaşa bir gol daha bulunca maçtan düşmüşsün.

hani oynadığın takım, geçen seneki gibi küme düşen mersin idman yurdu değil, önemli hücum silahları olan kasımpaşa. niye 4 yemişmişsin, nedeni belli işte. maçı çevirmek için kumar oynadılar, fırsatları harcayınca da düştüler olay bundan ibaret.

4 gol yedik ya da ceyhun oynadı diye, dünkü bariz tiyatroya isyan etmeyecek mi yönetim?
    hafta içi maç oynamış takımı mümkün olduğunca geç oynatma teamülüne aykırı şekilde maçı niye cumartesi oynatıyorlar?

bunlardan bahsetsinler bir zahmet.

ama doğru, siz demirören ile kader birliği yapmış zat'ın çanak yalayıcılarıydınız.

• 10 kişi kalan Real Madrid bizi 4-1 yenmedi mi? Hem de atılan futbolcuları bizimki gibi defanstı. Hakem bahane olamaz üzgünüm, Ünal Aysal Mancini'nin durumunu artık düşünmeye başlasın.

Ama şu da bir gerçek ki Cüneyt Çakır gibi bir saatli bomba bir daha bizim maçlara atanmamalı, en azından Arenaya gelmemeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı bu maç niçin cumartesi oynandı.hafta içi maçı olmayanlar pazar oynuyor.

herkes herşeyin farkında.
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Hocam herkeste bir Mancini ve yönetim nefreti var, eleştirmek için bahane arıyorlar. Allah var ben de Mancini'nin oyun felsefesini bizim oyun karakterimize uygun bulmuyorum. Sürekli oyuncuların yerlerini değiştirmesinden, kadro değiştirmesinden şikayetçi olduğum zamanlar oluyor. Ancak dünkü oynanan oyunda en az günahı olan insanlar futbolcularımız ve Mancini'dir. El insaf 3 gün önce Bursa'da maç yaptılar, maçın başında saçmasapan bir kararla 10 kişi kalıyorsun. Ne yapacaktık 1-0 ın üzerine mi yatacaktık, gol atmak için risk aldık, Umut Bulut ile çok da güzel pozisyon bulduk ama adam atamadı ne yapalım yani sonra da golü yedik ve dağıldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

Takımında Umut oynuyor Sabri oynuyor Hakan Balta oynuyor ki 10 kişi kalmak bi dezavantaj olsa da bu denli madara olmuşsun hala daha yok Türk futbolu kabetti hede hodo. 13 puan fark yemişsin kardeşim ne futbolu?
    Böyle saçma bahanelerle gelmesin kimse bi zahmet. Takim top oynamıyor hala daha oyuncularımıza kizamayiz diyor. Kızmayın zaten işimize gelir.

sen tff misin neden ustune alindin ki?
    "boyle seylerle gelmeyin" derken baya sahipleniyorsun tffyi.
    tabii sen de haklisin benin baskanimin tetikcisi otursa o koltukta biz de oyle konusurduk.

• ha tamam tek suç hakem hatası değil ama önceki kasımpaşa maçlarına bakarsak insan art niyet arıyor
  • açıklamaya bak ya türk hakemliği bu hakemin fersah fersah önündedir demişler. biri de dememiş ki dünya kupasındaki tek türk hakem kim diye.

cüneyt çakır'ı ben de pek sevmiyorum ama en gözde hakem olduğu bir gerçek. ayrıca bu adam emir kulu falan değil tam aksine saatli bombadır. nerdeyse tüm takımları yakmıştır. bunu birinden emir alarak değil de "ben cesurum" imajı vermek için yaptığını düşünüyorum.

kabul etmeme kısmı da ayrı bir fantastik. seneye olası bir şampiyonluk maçında fb-gs derbisine isteseler de istemeseler de cüneyt çakır verilecek. diliyorlarsa maça çıkmazlar tabii
  • Bjk liler sonuna kadar hakli daha gecen hafta burda faul degil hakemdir olur diyenler simdi hakeme yüklenmemeli hatayi deha antrenör Mancini de bulmali

• Biri de dememis ki semih denen adam o topu kaptirmasaydi bu tartismalarin icinde hic olmazdik belki.ligin belkide en kalitesiz defans oyuncularina sahibiz

• Bu ligde birilerinin ustumuze oyunlar oynaniyor diyecegi son kulup gs ve fb dir.yillarca bjk ustunde oynanan oyunlar,verilen verilmeyen penaltilar kartlar...saymakla bitmez.
    Hee hakemlerimiz de cok iyi degil orasi ayri,ama yok 10 kisi kaldik da yok cneyt maci kasmpasaya verdi de.artik birilerinin de cani yansin ki adalet saglansin.
    Bak fenere,catir catir sampiyon oluyor.tonla transfer yaptiniz,dustugunuz duruma utanacaginiza hakeme dert yanmayin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.