Şimdi Ara

Telekom'dan muhteşem(!) upload hızı güncellemesi ve yeni 200+ mbps paketler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
7
Favori
19.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözlerinden ışık saçan bakan ışık hızındaki internet için 5MBPS Upload'ı yeterli görüyor diyeceklerim bu kadar.

• equasezy1 kullanıcısına yanıt

Ben firma savunmuyorum, aksine firmalardan sizin kadar nefret ediyorum. Ama gerçek olan bu, firmalar interneti satarken sadece instagrama tiktoka girelim diye satıyorlar. Bizim upload yapıp içerik üretmemiz onların gözüne batıyor.

• Hem fiyatlar pahalı hem de şu hızlara bak, ,rezalet  

• Bu sonuç Mesut Çevik gibi editörlerin eseri. Ne demişti upload 8 mbit olduğunda gayet yeterli bir hız herkese yayıncılık dahil yetecektir. Sonuç bu. Oysaki teknoloji editörlerinin yetkililere seslenip ne 8’i mevcut paketin dowload hızının üçte biri veya dörtte biri verilmeli demedi lazımdı. Sormak lazım şimdi Mesut Çevik’e kendisimi kaç mbit uploadlı internet kullanıyor? Böyle bir açıklamayı niye yaptı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Upload konusunda tüm ülke birlik olup baskı kurmalıyız artık yeter. Telekom, Kablonet fark etmiyor hepsi bilerek kısıyor Upload’ı. 100 download verip 5 Upload vermek ne büyük rezalettir ya! En az 20 olmalı başlangıcı. Bir şeyler yapılmalı.

• Artık birine video gönderirken uygulamayı dakikalarca açık bırakıp gitmesinden emin olmak için başında beklemek istemiyorum ben. 4K video çekilen telefonda birine bunu göndermek ölüm, iclouda yedeklemek ölüm, drive servislerinden herhangi birine yedeklemek ölüm. Arttırın şu hızları artık.

• 2023 secimlerinde ayni zihniyet devam ederse bu hizlarida göremeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatları dahada arttırın bu zengin türk halkına bunlar leblebi fiyatı (!)

• Biz napalım, 0.7 mbps bile upload alamıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Mart 2022; 0:50:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nakahella kullanıcısına yanıt

Sırf upload için pcyi açıp bırakmak bile gereksiz bir sürü elektrik tüketim sebebi..

Biz bir tarafımızı yırttık yıllardır upload lazım diye ama hayal olarak kalacak bu belli.

Hakkı napacaksın uploadı...

• Kablonet var kafam rahat. TT asla kullanmam Telefondan paket alırım daha iyi bari kapatmasi kolay

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt
    Kablonet farklı mı sanki senelerdir 100’e 5 veriyor o da. 10 yapmak için bile çok para istiyor. Nasıl kafanız rahat?

• Türk telekom = Sıfır fiber yatırımı

Türk telekom = Reklam

Türk telekom = Eziyet...

• TT ‘de bütçe yok ancak muhteşem zamlar var!

• Savaştan önceki Ukrayna da bile,60-70 MBit upload hızları vardı..bide bizde ki hale bakın.ee tabi Araplara satılıp içi boşaltılan ve icradan tekrar alacaklı bankalara geçip,şimdi de fonun yok pahasına satın aldığı bir kurumdan çok şey bekliyorsunuz kısaca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 26 Mart 2022; 11:39:21 >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

Keşke tek sorun telekomun araplardan yediği kazık olsa. Hükümetin vatandaş ile sorunu var daha iyi hizmet veya bir eşyayı bize hak görmüyor. Diyorlar ki 8mbps neyine yetmiyor o da internete giriyor veya senin mercedes ile ne işin var egea neyine yetmiyor gibi.

• ozgur_298 O kullanıcısına yanıt
    İşin kötüsü en ucuz Egea bile 470 bin lira olmuş..araba bizim neyimize.. ama bunlar hep bizi gıskandıkları için oluyor .

• btk ya şikayet yazabiliriz hep beraber..twitter da olur.

• BurakLEE kullanıcısına yanıt

Btk cimere yazmanız bir şey fayda etmez çünkü TT yönetim kurulu başkanı BTK 'nın başındaki yetkilidir .)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.